29 marca 2011, 22:28:44 - koofel
eME: Występy Pareiki i Puriego w reprezentacji Estonii

Estonia zremisowała 1-1 (0-1) z Serbią w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy 2012. W zespole gospodarzy cały mecz rozegrał bramkarz Wisły Kraków Sergei Pareiko, a już w 29. minucie z boiska zszedł zawodnik Korony Kielce Sander Puri, którego zastąpił Ats Purje.

29 marca 2011, 20:30 - Tallin
Estonia 1-1 Serbia
Konstantin Vassiljev 84 - Marko Pantelić 38

żółte kartki: Raio Piiroja, Konstantin Vassiljev, Ats Purje, Taavi Rähn - Nenad Milijaš, Milan Biševac.

sędziował: Hendrikus "Bas" Nijhuis (Holandia).

6. Wyspy Owcze         5   1   3-16

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

@@@ - 29 marca 2011, 22:31:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Europa ma w tych eliminacjach wielu cichych bohaterów.
Estonia, Albania, Czarnogóra. Dwie pierwsze kadry raczej na pewno nie mają szans nawet na baraże, ale pokazują się z nizłej strony.

Speex - 29 marca 2011, 22:32:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mimo straconej bramki Pareiko zagrał bdb mecz.

Lenin - 30 marca 2011, 1:15:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
który to już mecz kiedy Puri wymienia się z Purje ?

kibic - 30 marca 2011, 12:35:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No tak ściągnęli Puriego i Serbia chwilę potem strzeliła bramkę... zemściło się :P

DENIS - 30 marca 2011, 14:00:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl