29 marca 2011, 22:39:00 - koofel
eME: Samobójczy gol Kijanskasa przeciwko Hiszpanii

Hiszpania wygrała 3-1 (1-0) z Litwą w meczu eliminacji do mistrzostw Europy. Samobójczą bramkę w tej rywalizacji zdobył gracz Jagiellonii Tadas Kijanskas, który grał przez całe spotkanie.

29 marca 2011, 20:45 - Kowno (S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras)
Litwa 1-3 Hiszpania
Marius Stankevičius 57 - Xavi 19, Tadas Kijanskas 70 (s), Juan Mata 83

sędziował: Laurent Duhamel (Francja).

W reprezentacji Litwy zagrali także inni piłkarze znani z polskich boisk: Andrius Skerla (Jagiellonia) i Mindaugas Panka (Widzew) wystąpili przez cały mecz, Darvydas Šernas (Widzew) został w 74. minucie zmieniony przez Tadasa Labukasa (Arka), a Dominykas Galkevičius (Zagłębie) wszedł na boisko w 85. minucie za Tomasa Danilevičiusa.

Tabela grupy I:

1. Hiszpania       5  15  15- 5
2. Czechy          5   9   6- 3
3. Szkocja         4   4   4- 5
4. Litwa           4   4   3- 6
5. Liechtenstein   4   0   1-10

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

qwerty567 - 29 marca 2011, 22:41:08 - *.ssp.dialog.net.pl
no i co Litwini? dziurawe boisko nie pomogło?

patriota - 29 marca 2011, 22:48:03 - *.plk.prest.pl
Litwa u siebie z Hiszpanią przegrywa 1:3 to my byśmy przegrali z 18:0, a przynajmniej 6:0.

ddd - 29 marca 2011, 22:54:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ogólnie bardzo ladnie Litwa grała 2 glupie błedy popelnila i niestety przegrała.

kurupt - 29 marca 2011, 22:55:57 - *.icpnet.pl
Vamos Mata y Stanke! Amunt VCF!

sss - 29 marca 2011, 22:57:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
qwerty567 Polska - Litwa na normalny boisku to by bylo 7:0 dla Litwy :P:P:P

pb23 - 29 marca 2011, 22:58:31 - *.adsl.inetia.pl
Do "qwerty567": z naszymi wygrali tylko dlatego, że ta swołocz, nazywająca siebie "kibicami", a wcale nimi nie będąca, rozpraszała naszą ekipę, zamiast jej kibicować. Wieśniaki wolały stadion zdemolować...

owca - 29 marca 2011, 22:58:44 - *.dynamic.chello.pl
w pierwszym meczu strzelil Sernas, teraz Kijanskas, niezle tylko szkoda, ze samoboj ;)

ccc - 29 marca 2011, 23:00:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pb23 zgadzam sie co do kibiców jesli chodzi o mecz to Litwa byla lepsza miala okazje na 3:0 ale i tak ogólnie 2 wykorzystała a Polska nie umie nawet w bramke trafic dla tego byla słabsza

haha - 29 marca 2011, 23:08:42 - *.5.249.98.static.kolnet.eu
lol polowa reprezentacji litwy to ekstraklasa :D

qwerty567 - 29 marca 2011, 23:35:16 - *.ssp.dialog.net.pl
sss - a ty co? szamanem jesteś że wiesz jaki byłby wynik na normalnej murawie? to w takim razie Grecja też by przegrała z Litwą 7:0

bula - 30 marca 2011, 15:31:26 - *.244.149.55
uważam że Litwini wciąż mają duże szanse na awans, będą mieli 6 pkt z Lichtensztajnem a Czesi już z Licht grali. Kluczem do awansu będzie mecz ze Szkotami na wyjeździe . Jeżeli tam nie przegrają to mają ostatni mecz u siebie z Czechami o miejsce barażowe (drugie)- powodzenia

FreddyCK - 31 marca 2011, 8:43:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No ale to nie jest 5:0 : ))

do pb23 - 1 kwietnia 2011, 10:20:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl