17 kwietnia 2011, 17:52:14 - Alkashpah
II liga: Jarota 2-2 Tur

W ostatnim spotkaniu 24. kolejki grupy zachodniej II ligi Jarota Jarocin zremisował 2-2 (1-1) z Turem Turek.

17 kwietnia 2011, 16:00 - Jarocin (Stadion Miejski)
Jarota Jarocin 2-2 Tur Turek
Damian Pawlak 45, Patryk Cierniewski 75 - Filip Marciniak 25 (k), Szymon Izydorczyk 82

sędziował: Sebastian Załęski (Ostrołęka).

Adam - 17 kwietnia 2011, 18:02:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Damian, bremeczka stadiony swiata, szkoda braku skutecznosci bo moglo byc z 8-2 dla Jaroty

onlyJAROTA - 17 kwietnia 2011, 18:12:03 - *.adsl.inetia.pl
..sytuacji dla Jaroty nie brakowało.. cenny punkt dla przyjezdnych

kk - 17 kwietnia 2011, 18:39:12 - *.adsl.inetia.pl
Fakt, w pierwszej połowie słupek, w drugiej słupek i poprzeczka. Skuteczność dzisiaj słabiutka i karny bez sensu. Ogólnie fajna druga połowa Jaroty

JKS - 17 kwietnia 2011, 20:07:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest niedosyt po tym meczu.Mogłoby być spokojnie zwycięstwo, lecz jednak ostatecznie remis.Brawo chłopaki za walkę i stworzenie sobie dużo okazji bramkowych i pięknych strzałów.Oby tak dalej zgarniać pkt ;]

kibic - 17 kwietnia 2011, 20:22:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tur miał pełno szczęścia, bo mógł być pogrom jak by Jarota wykorzystała chociaż połowę swoich okazji :P Teraz do Żagania marsz ! 3 pkt muszą być a później Walbrzych u siebie też musi być zwycięstwo :P FORZA JAROTA !!!!

Black - 17 kwietnia 2011, 21:02:36 - *.63.255.60
W Żaganiu inauguracja na nowym stadnione z oswietleniem w czwartek o 19 Czarnym z Jarotom zawsze dobrze sie gralo my tez liczymy na 3 pkt

kibic - 17 kwietnia 2011, 21:15:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zapowiada się ciekawy mecz ;) Oby obfity w dużą ilość bramek i sporą dawkę emocji :D

FZG - 18 kwietnia 2011, 7:30:25 - *.static.oc3.zagan.visnet.pl
I tak was nie będzie

AZ - 18 kwietnia 2011, 11:15:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cudem Jarocie udało się strzelić te 2 bramki. Jeśli już mieli jakieś okazje, to tylko ze stałych fragmentów. Zero gry, rozegrania i wymiany piłki. Turek łaskawie pozwolił zremisować!!!

do AZ - 18 kwietnia 2011, 11:46:23 - *.icpnet.pl
Nie napinaj sie !! hahaxD

Adam - 18 kwietnia 2011, 12:04:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Az? ty byłes na meczu? jesli tak to nawet pomyliles stadiony, zobacz sobie statystyki tego meczu, chyba Turowi odalo sie cudem strzelic 2 bramki( 1 po bezmyslnym faulu naszego stopera, druga po spalonym) dziekuje dobranoc

AZ - 18 kwietnia 2011, 12:18:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
byłem i widziałem. Statystyka statysyką, ale kto był na meczu "obiektywnym" obserwatorem, ten mógł z łatwością zauważyć jak to wszystko wyglądało. Gdyby nie głupie błędy 3 pkt zdobyłaby drużyna z Turku. A fakt, że strzały rozpaczy Jaroty dały 1 pkt to tylko kwestia szczęscia i wcześniej wskazanych błędów przeciwnika. Aaa i nie napinam się, to jest tylko rzetelna ocena sytuacji!

JKS - 18 kwietnia 2011, 13:25:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
strzaly kolego były z wypracowanych sytuacji, wiec nie wiem co ty sciemniasz, obiektywnie powinniscie ten mecz przegrac( slupek, poprzeczka, reszta strzalow minimalnie obok bramki) wy zdobyliscie bramke po karnym i ewidentynym spalonym wiec nie wiem o co ci chodzi

AZ - 18 kwietnia 2011, 13:46:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
powinniście? Nie jestem ani graczem, ani kibicem żadnej z obu drużyn. Jak już wspomniałem to jest moja i nie tylko moja opinia, jednak takie forum nie jest idealnym miejscem do przedstawiania własnych poglądów. Poziom wypowiedzi zatrważa lokalnym patriotyzmem bezapelacyjnie. Jednak, czasami warto przyklasnąć lepszej drużynie i cieszyć się przypadkowym "szczęsciem".

kibic - 18 kwietnia 2011, 15:39:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać było, że dla Tura II Liga to nie ten poziom.Aby 1 połowę się spieli i potrafili dobrze zagrać bo Jarota mi odpuściła i pozwalała grać.W drugiej Jarociniacy się spieli i walczyli o zwycięstwo. Tur z taką grą daleko nie ujedzie, jak on potrafi tylko strzelać przypadkowe bramki i grać tylko jedną dobrą połowę.Dziękuję i proszę się nie wypowiadać tym którzy śledzili mecz na jakimś portalu lub slyszeli o meczu od znajomego.Trzeba było to widzieć to by się wiedziało prawdę.

Do kibic - 20 kwietnia 2011, 14:42:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaką prawdę, że Jarota i Turki grają kiszke? To każdy wie.