1 maja 2011, 17:57:06 - slady
II liga: Jarota 0-1 Górnik Włb.

W ostatnim meczu 26. kolejki II ligi zachodniej Jarota Jarocin przegrał na własnym stadionie z Górnikiem Wałbrzych 0-1 (0-0).

1 maja 2011, 16:00 - Jarocin (Stadion Miejski)
Jarota Jarocin 0-1 Górnik Wałbrzych
Dominik Janik 88

sędziował: Krzysztof Maciaszczyk (Drezdenko).

JAROTAfan - 1 maja 2011, 18:07:48 - *.ip.netia.com.pl
Tragedia.. bez stylu, bez szacunku dla kibicow... piknikowe kopanie..
Szacun dla Gornika.. 1 sytuacja.. kibice dopisali..

Fido - 1 maja 2011, 18:08:21 - *.walbrzych.vectranet.pl
No i wreście miejsce w 10 Górnika

fan górnik - 1 maja 2011, 18:10:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w 4 meczach 12 punktów !!! co prawda w tym 2 walkowery, ale jak tak dalej pójdzie to...

Adi KSG-W - 1 maja 2011, 18:11:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Patrzylem na relacje z zapartym tchem :D Powrót Dominika Janika !! Wszedł na druga połówke i w 88 strzelił brameczke !! " 88 min Gola dla Górnika Wałbrzych zdobywa DOMINIK JANIK!!!!! " Piękna sprawa !
Tylko Górnik !! Nasz KS !!!

ReMix - 1 maja 2011, 18:24:19 - *.range86-132.btcentralplus.com
Brawo,KSG!!

ilu? - 1 maja 2011, 18:26:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ilu kibiców z Wałbrzycha?

Castellon - 1 maja 2011, 18:27:11 - *.127.193.225.dyn.user.ono.com
...gdyby nie te pechowe remisy-walczylibyśmy o 1-szą lige.Ale to nic,jeszcze przyjdzie czas...

fido - 1 maja 2011, 18:32:08 - *.walbrzych.vectranet.pl
Castellon ciekawe w jaki sposób niby walczylibyśmy o 1 liga brak kasy a co najważniejsze brak stadionu nawet na 2 lige jest kiepsko a ty o awansie gadasz

Castellon - 1 maja 2011, 18:37:19 - *.127.193.225.dyn.user.ono.com
...rozmarzyłem się-ale jeszcze przyjdzie czas spoko-HEY KSG

Adi KSG-W - 1 maja 2011, 18:37:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Fido
Czekaj czekaj Kompleks sportowy juz sie buduje ;) Przyjdzie czas na stadion ;) Jeszcze usłyszysz o wałbrzyskiej zarazie :d
Hej Hej KSG !!!

fido - 1 maja 2011, 18:45:35 - *.walbrzych.vectranet.pl
napewno nie jak u władzy będzie krukoszenko

gaav - 1 maja 2011, 18:48:44 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Górnik. Lubin gratuluje dobrego wyniku.

Rafal - 1 maja 2011, 19:05:34 - *.215.129.112
To nie pomylka! To Zwyciestwo !
A Chrobry na kolana !!!!!

roman71 - 1 maja 2011, 19:30:39 - *.netblok.pl (*.168.83.122)
cieszymy się niezmiernie z tego zwycięstwa ;)

Olek - 1 maja 2011, 21:07:34 - *.dynamic.chello.pl
Z Górnika Przyjechał autokar i kilka fur. Widziane byly tez samochody na Bydgoskich blachach wiec pewnie wspomogli Górnika

kibic1994 - 1 maja 2011, 21:58:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Są jakieś zdjęcia z meczu jak tak to proszę o link!
Pozdro dla normlanych!
KS!

Disel - 1 maja 2011, 22:56:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jedziemy Górnicy !!
Trzeba przycisnąć i na prawdę skończymy wysoko !
TYLKO GÓRNIK NASZ KS !

dd - 2 maja 2011, 0:49:52 - *.polkowice.vectranet.pl
No i fajnie. Gratulacje z Polkowic. Mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się w I lidze.

barbarian - 2 maja 2011, 10:20:25 - *.ssp.dialog.net.pl
To wielki sukces wałbrzyskiej piłki nożnej. Wygrana 1:0 z drużyną, która potrafiła rozgromić 5:0 piekielnie silną Polonię Nowy Tomyśl zasługuje na najwyższe uznanie. Sukces ten porównywany jest do takich meczów Górnika jak wygrana 1:0 z Białym Orłem Mieroszów w Pucharze Polski, czy ostatnie zwycięstwo rezerw tegoż klubu nad Grodnem Zagórze Śląskie 7:0. W wałbrzyskiej piłce idzie nowe.

JKS - 2 maja 2011, 12:12:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz ten byl bardzo remisowy, Jarota majac 500 % sytuacje nie potrafila strzelic na 1-0 i to sie zemscilo w ostatnich min( tez po bledzie naszego obroncy), ale szczere gratulacje, trzeba sie cieszyc z tak bardzo wyrownanej ligi Pozdrawiam, szacun dla Kibicow z Wałbrzycha ze przyjechali doping nie byl olsniewajacy, ale wazne ze sie pojawili brawoo brawo

Kolek - 2 maja 2011, 13:47:06 - *.bb.sky.com
Brawo Gornik! Brawo Janik! Mistrzowie ostatnich minut!

Oldi - 2 maja 2011, 21:12:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Domino wyleczył kontuzje, i od razu dał o obie znać;) Brawo Domino, brawo Górnik.

franek - 3 maja 2011, 19:46:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl