2 maja 2011, 17:51:46 - koofel
Młoda Ekstraklasa: 24. kolejka

O kolejne trzy punkty stopniała przewaga lidera Młodej Ekstraklasy Legii Warszawa nad drugim Zagłębiem Lubin po meczach 24. kolejki. Zespół ze stolicy uległ 0-2 (0-0) Widzewowi Łódź, a lubinianie pokonali 2-0 (0-0) Lecha Poznań. Dwie bramki w wygranym 4-2 (3-0) spotkaniu Polonii Warszawa ze Śląskiem Wrocław strzelił najskuteczniejszy piłkarz rozgrywek Łukasz Teodorczyk i ma ich już na swoim koncie piętnaście.

30 kwietnia (sobota):
Śląsk Wrocław 2-4 Polonia Warszawa
Michał Nowak 61, 65 - Adam Pazio 15, Sebastian Olczak 31, Łukasz Teodorczyk 32, 90
Lech Poznań 0-2 Zagłębie Lubin
Deniss Rakels 66, Szymon Skrzypczak 82 (k)

1 maja (niedziela):
Korona Kielce 1-4 GKS Bełchatów
Kamil Wenger 53 (s) - Łukasz Wroński 5, Bartłomiej Bartosiak 17, Jakub Żubrowski 23 (s), Błażej Wróbel 70 (k)

Cracovia 3-2 Ruch Chorzów
Marcin Biernat 26, Dawid Rupa 63, Daniel Witek 84 - Bartosz Flis 6, Hubert Kotus 88

fan - 2 maja 2011, 18:20:48 - *.dynamic.chello.pl
chyba przez Legionistów... młode głowy Warszawiaków mocno się gotowały co chwila a ich trener tylko ich podjudzał.

nico - 2 maja 2011, 18:23:39 - *.180.54.86.nat.umts.dynamic.eranet.pl
I już Zagłębie dopadło Legiunie,na finiszu ich przeskoczy i będzie świętować po raz trzeci z rzędu.

OBS - 2 maja 2011, 18:35:45 - *.szczecin.mm.pl
Flis z Ruchu powinien dostać szanse w pierwszym zespole, w ME regularnie strzela, a już nie jeden raz zasiadał na ławce w pierwszym zespole.

rthj - 2 maja 2011, 18:58:53 - *.aster.pl
mecz sedziowany przez czlowieka z lodzi, bo trudno go nazwac sedzia. 3 czerwone kartki w meczu, rzeczywiscie swiadcza o meczu ustawionym przez legionistow.

baRmi - 2 maja 2011, 19:03:09 - *.adsl.inetia.pl
do nico:
Jeszcze ją musi przeskoczyć.
a z tym trzecim z rzędu to lekka przesada (2008/9 Ruch, 2007/8 - Wisła)

fanRuchu - 2 maja 2011, 19:49:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać Garguła to wielki, nieźle zapowiadający się młodzian...

men - 2 maja 2011, 20:14:34 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.3.5.5)
Legia grała w osłabieniu.
"Młoda Legia przegrała dziś w meczu Młodej Ekstraklasy z Widzewem w Łodzi 0-2. Podopieczni Dariusza Banasika kończyli mecz w... ósemkę! Po dwie żółte kartki otrzymali Cichocki, Lisowski i Furman. Obie bramki padły w ostatnich 20-u minutach spotkania"

maj - 2 maja 2011, 20:45:55 - *.dynamic.chello.pl
Widzew strzelił bramkę na 1-0 gdy grano 11 na 11. Wtedy Warszawiakom puściły nerwy. Chamskie faule, bluzgi itd. Druga bramka padła gdy na boisku grało 10 Warszawiaków. Więc mniej fermentu szczególnie gdy nie byliście świadkami meczu.
pzdr

gigant - 2 maja 2011, 23:32:03 - *.3-1.cable.virginmedia.com
Co oni zrobili z tą młodzieżą w Kielcach pełno wychowanków zdolnych a oni sprowadzają jakieś mokre włoszkiŻel we włosach a biegać nie ma kto!SZOK!!!Wychowanków młodych puścić zagrają lepiej 16 latkowie