5 maja 2011, 22:56:40 - pmamczak
Drużyna Pawła Kieszka w finale LE

FC Porto, którego bramkarzem jest Paweł Kieszek, awansował do finału Ligi Europy. Drużyna Kieszka w rewanżowym meczu półfinałowym przegrała 2-3 (1-1) z Villarreal CF. Polak znalazł się poza składem na ten mecz. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Porto 5-1 (0-1).

5 maja 2011, 21:05 - Villarreal (Estadio El Madrigal)
Villarreal CF 3-2 FC Porto
Cani 17, Joan Capdevila 75, Giuseppe Rossi 80 (k) - Mateo Musacchio 40 (s), Falcao García 48

żółte kartki: Bruno Soriano, Mubarak Wakaso - Falcao García, Cristian Săpunaru, Rúben Micael, Nicolás Otamendi.

sędziował: Gianluca Rocchi (Włochy).

Finał Ligi Europy odbędzie się 18 maja o godz. 20:45 na Aviva Stadium w Dublinie. Przeciwnikiem Porto będzie SC Braga. Drużyna, która wyeliminowała z rozgrywek Lecha Poznań, wygrała 1-0 (1-0) z SL e Benfica w rewanżowym meczu 1/2 finału. Pierwszy mecz Benfica wygrała 2-1 (0-0).

Liga Europy 2010/11

xyz - 5 maja 2011, 22:58:12 - *.adsl.inetia.pl
moze dadza mu szanse w finale hehe

gierek - 5 maja 2011, 23:00:00 - *.ssp.dialog.net.pl
Bravo :D

hehe - 5 maja 2011, 23:00:06 - *.ds8.agh.edu.pl (*.168.144.82)
Przynajmniej Lech odpadł z finalistą :D
Porto - Braga finał. Zdecydowany faworyt Porto.

asd - 5 maja 2011, 23:04:02 - *.173.32.179.tesatnet.pl
Jak nie poprzeczka z Lechem w koncowce ratuje Brage. Jak nie czerwone kartki w Kijowie. To slupek i kilka niezlych niewykorzystanych sytuacji przez Benfike dzisiaj. Porto wygra w finale!

do XYZ - 5 maja 2011, 23:04:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
nie dadzą bo nie był zgłoszony do LE

ŚwinkaPepa - 5 maja 2011, 23:07:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Falcao 16 gol w 13 meczu w LE Gość jest niesamowity

kibic - 5 maja 2011, 23:59:04 - *.radom.vectranet.pl
I gol dla Porto to Hulk, a nie samobój..

Lenin - 6 maja 2011, 0:12:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Braga farciarze - zamiast nich w finale powinien grać Lech

simon - 6 maja 2011, 1:14:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech Poznań - duma polskiej piłki.
Szkoda, że 3/4 Polski to zazdrośnicy!
Kibicuję Kolejorzowi, ale w LE życzę powodzenia
także Legii! To żadna łaska. Legia jest polską ekipą i to się też liczy, choć w Poznaniu nie lubimy CWKSu.

jawor - 6 maja 2011, 2:56:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Braga poza Lechem, wyeliminowała już Liverpool, Dynamo Kijów i Benfikę. Nie skreślałbym ich w finale.

oko - 6 maja 2011, 8:00:39 - *.dynamic.chello.pl
Braga u siebie to miałaby jeszcze jakies szanse z Porto, ale na neutralnym terenie raczej niewielkie.

DENIS - 6 maja 2011, 12:33:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Paweł co do Bragi w finale nie chce robić wyrzutów ani wypominać ale DO KOZIEJ NĘDZY TO LECH MÓGŁ BYĆ W FINALE!!!

ZG - 6 maja 2011, 12:58:57 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kieszek "załatwił" Porto odpadnięcie z Pucharu ligi, więc raczej już mu dali szansę ;)

do jawor - 6 maja 2011, 13:56:00 - *.lowicz.mm.pl
może i nie, ale zauważ, że każdego fartownie przechodzą,
po kolei,
Lecha, Liverpool (tutaj to już w ogóle masakra była, LFC miało wiele sytuacji 100% i 0 goli) i Dynamo wyeliminowali 1 golem
z Benficą wygrali na bramki na wyjeździe
a teraz Porto
10-3 ze Spartakiem w dwumeczu, Villareal też wysoko 7-4 (byłoby 7-2 gdyby nie dali już im strzelić tych 2 goli honorowych) itd.

barto - 6 maja 2011, 14:46:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co z tego że jego drużyna jest w finale skoro on nie miał w tym najmniejszego udziału

P. Reiss - 6 maja 2011, 15:38:42 - *.play-internet.pl
jednak braga sprała leszka, jak benfice pokonała!

kibic - 6 maja 2011, 15:41:17 - *.zamosc.mm.pl
ciekawi mnie czy ten Kieszek zagrał choć raz w bramce FC Porto w oficjalnym meczu nie sparingu

Filip - 6 maja 2011, 17:44:59 - *.pai.net.pl
Heh zanim Kieszek przeszedł do Porto to grał w Bradze sprawdźcie sobie ;D

:) - 6 maja 2011, 19:07:58 - *.gdynia.mm.pl
slabo cie to ciekawi bo jak by cie to ciekawilo to bys zobaczyl na wikipedi

buczu - 7 maja 2011, 16:17:00 - *.106.84.11
Kieszek sobie pograł 10 minut w spotkaniu ligowym - niewiarygodny akt łaski treneiro. A ta Braga to fuks dziesięciolecia co najmniej - przejrzałem ich wyniki i ciągle awansują dzięki golom na wyjeździe albo dzięki własnemu stadionowi. Kpina...