Sandecja: Marek Kozioł - Marcin Makuch, Ján Fröhlich, Damian Zbozień, Petar Borovićanin - Vladimír Kukoľ, Rafał Berliński, Dariusz Gawęcki, Damian Staniszewski (54 Maciej Kowalczyk), Pavel Eismann (46 Lukáš Janič) - Marcin Chmiest (86 Wojciech Trochim).

ehh - 14 maja 2011, 18:49:07 - *.enterpol.pl

dmd - 14 maja 2011, 18:49:16 - *.adsl.inetia.pl
Chmiest gol?To nie pomylka?

Mati - 14 maja 2011, 18:49:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Walka, walka GKS Bogdanka

Sandecja - 14 maja 2011, 18:49:36 - *.218.100.183
Dobry i remis, ale Sandecja spokojnie powinna wygrywac takie mecze. Nie można tak szybko po szczelonym golu tracic bramek.

Nowy Sącz - 14 maja 2011, 18:49:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kks Dobrze bylo . Ale szkoda tej straconej bramik Dziękujemy Chmiest!

SANDECJA - 14 maja 2011, 18:55:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rząd i PZPN złamał prawo nie dając sporej grupie kibiców z NS obejrzenia meczu w Łęcznej. Bedzie kolejny pozew!

sandencja - 14 maja 2011, 18:58:53 - *.96.115.210
sandencja niedługo 3 liga fajansy

Brak2Sensu - 14 maja 2011, 18:59:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam powód do picia...Chmiest strzelił bramkę:P Pierwsza od... 5 lat?

Lędzic - 14 maja 2011, 19:03:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik z Bogdańca nie ma przyszłości.

asd - 14 maja 2011, 19:08:30 - *.lublin.mm.pl
w ostatnich 15v minutach I polowy jak i całą druga sandecji nie było.Gornik cisnął ją jak chciał

Strain - 14 maja 2011, 19:15:46 - *.dobrafirma.com
@ss: Może jest z drugiego końca Polski i nie widzi Mu się, żeby specjalnie przyjeżdzać do Łęcznej, bo zobaczyć czy kibice Sandecji naprawdę byli 'wycieczce krajoznawczej' napinaczu? Bez odbioru.

rsdf - 14 maja 2011, 19:16:10 - *.enterpol.pl
Dojechali kibice Sandecji do Łęcznej na wycieczke?

Sandecja - 14 maja 2011, 19:30:43 - *.websupport.sk
napinacze dawać dawać lamusy

do asd - 14 maja 2011, 19:31:56 - *.websupport.sk
gdzie Sandecji nie było chłopie z tego co wiem grała dziś w Łęcznej ?

sha - 14 maja 2011, 19:47:11 - *.techentrance.com
do sandencja - 14 maja 2011, 18:58:53 - 217.96.115.210
sandencja niedługo 3 liga fajansy .....buziaki dla ciebie napinaczu ze stalowej woli.Nie ma to jak pompować na necie co dziewczynko !

wer - 14 maja 2011, 19:59:37 - *.ennet.pl
Może ktoś by napisał czy kibice Sandecji przyjechali?To zwiedzanie starostwa już jest słynne

RTS - 14 maja 2011, 20:06:08 - *.146.98.5.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Dlaczego nie grał Miloseski? Jakaś kontuzja czy co? Bardzo bym prosił o odpowiedź.

Leczna - 14 maja 2011, 20:06:36 - *.lublin.mm.pl
Siedzialem na C niby policja stała ale cicho było ja tam dobrze nie widzialem ale obstawiam ze nikogo nie bylo ;/

ll - 14 maja 2011, 20:29:37 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.173)
podjechał autokar z kibicami krzyknęli ze dwa razy i po 10 minutach odjechali nie zostali wpuszczeni na trybuny
następny bardzo dobry mecz Górnika(nie bogdanki)powinno byc co najmniej 5 bramek tylko szkoda straconych punktów z takim składem i z taką grą następny sezon walka o czołowe lokaty

masta - 14 maja 2011, 20:39:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Starostwo w Łęcznej podobno bardzo ładne!

Boy - 14 maja 2011, 20:49:29 - *.160.71.83
@RTS z tego co mi się wydaje złapał konkuzję.

rafalski - 14 maja 2011, 21:17:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ocena Gks Bogdanka > Wierzchowski-stał jak słup soli przy bramce w 30 minucie,piłka mu odskakiwała,pisałem już jakiś czas temu w bramce Jakub Giertl Bożkow-szybki dynamiczny raz sie pogubił dziś zagrał dobrze Sołdecki-widać że gra co trzy dni mu nie służy,leczył się w okresie zimowym i to teraz widać,dziś wystąpił kiepsko Magdoń-jedna gafa ale w porę naprawiona wślizgiem w 2 połowie a tak to pozytywnie Pielach-koń trojański Sasin-napracował się dziś za dwóch dryblował,podawał brakło tylko celnego strzału na bramkę Bartoszewicz-"Rada" dziś łatał dziury w defensywie może warto pokusić się o wystawienie w Bielsku Białej w obronie Nowak-pociąg towarowy psioczyłem na Pasira że to pociąg towarowy,teraz Nowak jest takim ekspresem specjalnym którego sprawdził nawet "Dyzma" polskiego futbolu Ricardinho-palce lizać gol obrót i strzał Marcin Kuzba tak strzelał bramki dla Wisły.K które dały jej mistrzostwo a Ricardinho w Łęcznej najprawdopodobniej do czerwca Zasada-Łodzianin dziś miał okazję od momentu przyjścia do Łęcznej dziś pokazał się najlepiej brawo Pesir-mógł dziś strzelić dwa gole,marnował akcje tracił piłki wyglądał tak jak by z marszu wszedł do drużyny prosto z Karlovych Var z pod parasola na deptaku Nildo-mało miał czasu myślę że jak bym zagrał przynajmniej 45 minut zakończył by spotkanie z bramką na koncie

KKS - 14 maja 2011, 21:56:12 - *.telbeskid.com.pl
IP address:
217.96.115.0
Server Location:
Stalowa Wola, Podkarpackie in Poland
sandeNcja- nikt nie wie bar...e skąd jesteś, pisz dalej.

xxxx - 14 maja 2011, 22:17:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rafalski co ty tu wypisujesz Bartoszewicz był najsłabszy na boisku a ty piszesz tu ,że łatał dziury opanuj się gościu i też do sołdeckiego się nie zgadzam zagrał b.dobry mecz praktycznie wszystkie akcje zatrzymywał. Więc nie wypisuj głupot!

jagood - 14 maja 2011, 22:21:35 - *.opera-mini.net (*.47.119.49)
natrrrraaaa w grabie się przewaca jak słyszy Bogdanka Łęczna.....

saczers - 14 maja 2011, 23:00:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Nowego Sącza rano wyruszyła wycieczka do Łęcznej.
Resztę powinien napisać, ten kto na niej był.

rafalski - 15 maja 2011, 8:37:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie jaki Sołdecki dobry mecz zagrał ogrywali go nie miłosiernie! Ostatnio dobry mecz zagrał Sołdecki z Piastem Gliwice na Łęcznej co było 1-1 i Wodzisławiu 0-4.XXXX trafiłeś X-a i Sołdecki był najlepszy haha brawo!

ll - 15 maja 2011, 9:45:48 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.173)
nie zgadzam się z tobą rafalski co do Pesira, chłop napracował się nieźle a że bramki nie strzelił to zasługa bramkarza gości

SANDECJA - 15 maja 2011, 11:38:31 - *.218.114.51
600 os? hehehe Bogdanka czy PZPN tyle kazała napisać ?

bz - 15 maja 2011, 12:10:25 - *.adsl.inetia.pl
hehe 600 osób? na moje oko może z 200 wycieczka fajna pozdro napinaczom ze sTALOWEJ wOLI

ak - 15 maja 2011, 14:15:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do użytkownika o nicku: "sandencja":
Czasy Twojej Stalówki bezpowrotnie minęły...

KD - 15 maja 2011, 15:15:43 - *.xlhost.de
szacun dla Sandecji za wyjazd do Łęcznej ,niestety nasza milicja nie wpuściła ich na stadion POpaprancy !!!!!!

hary z poz - 15 maja 2011, 16:36:31 - *.icpnet.pl
Gratulacje dla połowiczny sukces Gornika Łęczna .W Poznaniu tylko GKS Gornik Łęczna .Prezes Łęcznej Kapelko człowiek okej ładnie się prezentuje w tv Sport zna się na fudbolu pomału przekonuje kibuiców z Łęcznej.

rafalski - 15 maja 2011, 21:05:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mówią że Nowak zagrał w reprezentacji bo mu agent załatwił jego ! Brawo Nowak pakuj się do lasu w okolice Wronek tam myśliwy Janosik mianuje cię swoją prawą ręką bedziesz mu po zwierzynę latał ustrzeloną !

bojo - 15 maja 2011, 23:03:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rafalski- bartosiewicz najsłabszy na boisku mijał się z piłką , podawał jak w A klasie no i przez niego padła bramka bo Chmiest był szybszy z piłką od niego- Sołdek the best

rafalski - 16 maja 2011, 22:36:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale co Sołdecki robił nawet nie wyszedł do niego? Nie tylko Radar zawinił!