16 maja 2011, 18:49:44 - elenril
Młoda Ekstraklasa: 27. kolejka

Dziś rozegrano cztery ostatnie mecze 27. kolejki Młodej Ekstraklasy. Wciąż nierozstrzygnięta jest sprawa tytułu mistrzowskiego. Prowadząca w tabeli Legia Warszawa w sobotę wygrała 4-1 (2-1) z Jagiellonią Białystok. A dziś wicelider Zagłębie Lubin pokonał 1-0 (0-0) Widzew Łódź, zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie. Lubinianie na trzy kolejki przed końcem sezonu ciągle tracą dwa punkty do lidera.

14 maja (sobota):
Legia Warszawa 4-1 Jagiellonia Białystok
Dominik Furman 9 (k), Piotr Józefiak 23 (s), Alejandro Cabral 53, Maciej Rybus 90 - Jan Pawłowski 17

dzony - 16 maja 2011, 19:36:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drewniak strzela raz do roku , 12 maja 2010 ,16 maja 2011 =D. Prawdopodobnie na kolejnego gola trzeba czekać do 20 maja 2012 :p.

:) - 16 maja 2011, 19:45:08 - *.ip.netia.com.pl
Taki zawodnik jak Mateusz Kwiatkowski czy Jan Pawłowski powinni dostać powołanie na najbliższe zgrupowanie U-19. Na pewno lepsi niż wynalazki typu Leszczak. Pozdrawiam

dadad - 16 maja 2011, 19:56:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeden wielki przekret w meczu Zagłębia. Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu a Zagłębie strzela w 96min. Nie ładnie, tacy mlodzi a juz przekrecaja.

norbi - 16 maja 2011, 20:55:52 - *.dynamic.chello.pl
ej"dadad"jak już to doliczył 4 minuty a bramka wpadła w 5 doliczonego czasu(miał prawo dodatkowo jedną doliczyć)a co do meczu!? to ZL powinno w drugiej połowie dostać 3 bramki ale jak sie nie umnie strzelać!?to czasami się traci w ost.sek. :/ pozdro

norbi - 16 maja 2011, 20:57:28 - *.dynamic.chello.pl

ateista - 16 maja 2011, 21:07:37 - *.adsl.inetia.pl
hehe to się Cabral nagrał w pierwszym składzie Legii pamiętajmy ,że 5 czerwca może zagrać z Polską w Warszawie niezapominajmy ,że to wyróżniający się gracz warszawskiego klubu

flota!! - 16 maja 2011, 21:37:38 - *.play-internet.pl
zaglebie mialo takiego farta ze koniec ! widzew ogolnie 3 setki zaglebie moze 1 sytuacja /... tak to jest jak widzew nie potrfi trafic do pustej bramki !!! Legia mistrz!

Pasiak - 18 maja 2011, 14:03:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Młode Pasy dołożyły gieteesowi jak należy. Tępić ubeków jak stonkę ziemniaczaną!