3 czerwca 2011, 21:59:44 - dabol1
eME: Štilić zagrał w kadrze Bośni i Hercegowiny

Semir Štilić zagrał w barwach Bośni i Hercegowiny w przegranym 0-3 (0-2) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Rumunią. Zawodnik Lecha Poznań pojawił się na boisku w 64. minucie, zmieniając Senijada Ibričicia. Ponadto został ukarany żółtą kartką.

3 czerwca 2011, 20:00 - Bukareszt
Rumunia 3-0 Bośnia i Hercegowina
Adrian Mutu 37, Ciprian Marica 41, 55

żółte kartki: Gabriel Torje, Cristian Săpunaru, Romeo Surdu - Semir Štilić.

sędziował: Jonas Eriksson (Szwecja).

W 90. minucie Cristian Săpunaru (Rumunia) nie wykorzystał rzutu karnego.

6. Luksemburg             6   1   1-11

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

Morto - 3 czerwca 2011, 22:09:14 - *.szczecin.mm.pl
Ale niespodzianka ! ;/ Szkoda Bośnia, musicie awansować.

Lol - 3 czerwca 2011, 22:37:21 - *.adsl.inetia.pl
Ale ta grupa jest SLABA

Xtc - 3 czerwca 2011, 23:13:42 - *.bb.sky.com
@Lol: Słaba to była nasza grupa w eliminacjach do MŚ i co?? I zająć w niej przedostatnie miejsce to była porażka stulecia!!
Ale jak w grupie mieliśmy Portugalię, Serbię i Belgię to grupę wygraliśmy i bądź tu mądry człowieku...
Do el. EURO 2008 byliśmy losowani z 2. koszyka, teraz do mundialu będziemy z 5.
REWELACJA!!

cccp - 4 czerwca 2011, 3:19:44 - *.haye.cable.virginmedia.com
gwiazda Stilica znow nie blysla haha powinien sie Lech go juz pozbyc nic juz nie pokaze wiecej w naszej lidze ten grajek,a na zachod to za wolny jest rusza sie jak zolw

@ cccp - 4 czerwca 2011, 9:24:17 - *.ssp.dialog.net.pl
ale za to ty "błysłeś" perfekcyjną polszczyzną

:) - 4 czerwca 2011, 11:27:24 - *.173.32.179.tesatnet.pl
ten "karny" w koncowce to smiechu warte. Nie dosc ze faul metr przed polem karnym to jeszcze przy jego obronie bramkarz omal co nie wyszedl z pola bramkowego

rajkos12 - 4 czerwca 2011, 11:33:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl