3 czerwca 2011, 22:22:12 - siemian
eME: Występ Riskiego w reprezentacji Finlandii

Riku Riski wystąpił w reprezentacji Finlandii w wygranym 1-0 (1-0) meczu z San Marino w ramach eliminacji mistrzostw Europy. Piłkarz Widzewa Łódź pojawił się na boisku w 68. minucie, zmieniając Alexeia Eremenkę Jr.

3 czerwca 2011, 20:30 - Serravalle
San Marino 0-1 Finlandia
Mikael Forssell 41

żółte kartki: Alessandro Della Valle, Davide Simoncini (San Marino).

6. San Marino      6   0   0-30

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

hgf b - 3 czerwca 2011, 22:24:38 - *.sieradz.vectranet.pl