4 czerwca 2011, 20:24:12 - giti
eME: Rudņevs, Višņakovs i Žigajevs zagrali z Izraelem

Artjoms Rudņevs z Lecha Poznań, Aleksejs Višņakovs z Cracovii oraz Jurijs Žigajevs z Widzewa Łódź zagrali w reprezentacji Łotwy w przegranym 1-2 (0-2) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Izraelem.

4 czerwca 2011, 18:30 - Ryga
Łotwa 1-2 Izrael
Aleksandrs Cauņa 62 - Yossi Benayoun 19, Tal Ben Haim I 43 (k)

żółte kartki: Deniss Ivanovs, Jurijs Žigajevs, Oskars Kļava - Tal Ben Haim I.

sędziował: Alan Kelly (Irlandia).

Widzewiak wszedł na plac gry w 28. minucie, zmieniając Maksimsa Rafaļskisa, pozostała dwójka zawodników z polskiej Ekstraklasy rozpoczęła mecz w podstawowej jedenastce. Višņakovs został zmieniony w 71. minucie przez Ritvarsa Ruginsa.

Do kadry Łotwy powołany został również Ivans Lukjanovs z Lechii Gdańsk, a do kadry Izraela Maor Melikson, jednak zabrakło ich nawet na ławce rezerwowych.

6. Malta          5   0   1-10

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

Gość - 4 czerwca 2011, 20:38:29 - *.olsztyn.mm.pl