4 czerwca 2011, 22:14:10 - giti
eME: Jež wystąpił w meczu z Andorą

Róbert Jež zagrał w reprezentacji Słowacji w wygranym 1-0 (0-0) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Andorą. Pomocnik Górnika Zabrze rozegrał cały mecz i został ukarany żółtą kartką.

4 czerwca 2011, 20:15 - Bratysława
Słowacja 1-0 Andora
Miroslav Karhan 63

żółte kartki: Róbert Jež - Marc Vales, Xavi Andorrá.

sędziował: Lorenc Jemini (Albania).

Powołany do reprezentacji Słowacji Erik Čikoš z Wisły Kraków nie zmieścił się w meczowej kadrze.

6. Andora          6   0   1-13

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

widz - 4 czerwca 2011, 22:15:31 - *.dynamic.chello.pl
Słowacja sie meczyla strasznie, psuli wszystkie akcje, na 100 sytuacji jedna udalo sie wykorzystac. Bieda bieda...

dude - 4 czerwca 2011, 22:38:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tym razem Mucha nie dostal nawet powolania. 2 bramkarzy powolanych to Kello (Hearts of Midlothian) i Pernis (Dundee United)

ds - 4 czerwca 2011, 22:48:22 - *.173.32.179.tesatnet.pl
Andora troszke slabsza od Luksemburga z ktorym to Slowacy dostali w lutym 2-1

fax - 4 czerwca 2011, 23:49:22 - *.icpnet.pl
Raczej dużo słabsza, Luksemburg jakby to dziwnie nie zabrzmaił to jednak ma sporo zawodowców.

Strain - 4 czerwca 2011, 23:52:50 - *.dobrafirma.com
Andora jest obok San Marino chyba najsłabszym zespołem w Europie. Wyspy Owcze, Luksemburg, Liechtenstein, Malta potrafią jeszcze zaskoczyć.

lolo - 5 czerwca 2011, 0:10:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jakby to dziwnie nie zabrzmaił to Lichteinstein jest lepszy od Polski.
Lichteinstein - Litwa 2-0
Polska - Litwa 0-2
Lichteinstein > Polska

Espen - 5 czerwca 2011, 0:46:03 - *.polkowice.vectranet.pl
Ciekawe jest, że my nigdy w żadnych eliminacjach nie trafiliśmy na Andorę. Podczas gdy z takim San Marino graliśmy bardzo często.

Rzyzuwiurz - 5 czerwca 2011, 6:12:35 - *.184.82.46
@UP I teraz w eliminacjach do WC 2014 tez nie trafimy bo my i andorra bedziemy losowani z jednego koszyka :D

rebus - 5 czerwca 2011, 9:22:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Espen reprezentacja Andory gra w eliminacjach bodajże od połowy lat 90, a San Marino znacznie dłuzej

fax - 5 czerwca 2011, 11:44:25 - *.icpnet.pl
Rebus, nie znacznie dłużej, San Marino zadebiutowało w eliminacjach do EURO 92

DENIS - 5 czerwca 2011, 12:35:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Robert

P. Reiss - 5 czerwca 2011, 18:10:44 - *.play-internet.pl
ale my słowakom możemy korki czyścić jedynie! wygrali? wygrali, nie to co łapanka franka!

dusan - 5 czerwca 2011, 20:06:03 - *.centertel.pl