4 czerwca 2011, 22:25:20 - siemian
eME: Pejović i Kašćelan zagrali przeciwko Genkowowi

Grający w Jagiellonii Białystok Luka Pejović i Mladen Kašćelan zagrali w reprezentacji Czarnogóry w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu eliminacji mistrzostw Europy przeciwko Bułgarii, w której występ zaliczył Cwetan Genkow z Wisły Kraków.

4 czerwca 2011, 20:30 - Podgorica
Czarnogóra 1-1 Bułgaria
Radomir Đalović 53 - Iwelin Popow 66

żółte kartki: Vladimir Božović, Savo Pavićević, Milorad Peković - Marquinhos.

sędziował: Alon Yefet (Izrael).

Pejović przebywał na boisku przez całe spotkanie, Kašćelan pojawił się na murawie w 82. minucie, zmieniając Savo Pavićevicia. Genkow wszedł na boisko dwie minuty później za Christo Janewa.

Tabela grupy G:

1. Anglia             5  11  11- 3
2. Czarnogóra         5  11   4- 1
3. Szwajcaria         5   5   7- 7
4. Bułgaria           5   5   2- 6
5. Walia              4   0   1- 8

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

n - 4 czerwca 2011, 22:26:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że Czarnogóra nie wygrała, oglądałem mecz i naprawdę był dobry oba zespoły tylko atak

LEGD - 4 czerwca 2011, 22:33:31 - *.net.stream.pl
Jakby Czarnogóra wygrała, to awansowałaby na 1. miejsce w tabeli.

hugo - 4 czerwca 2011, 22:40:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miałem nadzieję, że Czarnogóra po raz kolejny zagra na 0 z tyłu, szkoda...

Rumta - 4 czerwca 2011, 22:42:12 - *.dynamic.chello.pl
ładna akcja Czarnogóry po której padła bramka, ogólnie całkiem nieźle grają, to by była miła niespodzianka gdyby awansowali na Euro

Kofu - 5 czerwca 2011, 0:02:10 - *.50.134.230
Genkow jak zwykle gwiazdor co bramek nie strzela następca Berbatova ha ha ha

RuchRadz - 5 czerwca 2011, 0:51:48 - *.stk.vectranet.pl
Kurde,Czarnogóra kraj poniżej miliona mieszkańców,a tak wymiatają!!!!

edek - 5 czerwca 2011, 8:23:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Luka i Mladen !!
teraz pora powymiatać w LE...

bartio - 5 czerwca 2011, 10:02:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kofu ale ty jesteś normalnie dziecko NEO !!!
Genkow pokazał że umie grać w piłke a ty pewnie nawet nie umisz kopnąć w piłke.
Genkow to świetny napadzior!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Corsar - 5 czerwca 2011, 10:43:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
nie wiem dlaczego, ale czuje troche sympatie do Czarnogóry. Życze im awansu na Euro z pierwszego miejsca i angolom odpadnięcia w barażach.

Feciu - 5 czerwca 2011, 11:42:38 - *.40.69.28.threembb.co.uk