7 czerwca 2011, 22:08:38 - dabol1
eME: Skela zagrał przeciwko Bośni i Hercegowinie

Ervin Skela wystąpił w reprezentacji Albanii w przegranym 0-2 (0-0) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Bośnią i Hercegowiną. Pomocnik Arki Gdynia zagrał cały mecz. Ponadto całe spotkanie na ławce rezerwowych Bośni i Hercegowiny przesiedział Semir Štilić z Lecha Poznań.

7 czerwca 2011, 20:15 - Zenica
Bośnia i Hercegowina 2-0 Albania
Haris Medunjanin 67, Darko Maletić 90

żółte kartki: Darko Maletić - Klodian Duro.
czerwona kartka: Andi Lila (87. minuta, Albania, za faul).

6. Luksemburg             7   1   1-13

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

stefan - 7 czerwca 2011, 22:10:25 - *.dynamic.mm.pl
w Arce wiecznie kontuzjowany ,a w reprze pyka jak nastolatek .. może i legenda repry ,ale to udawanie kontuzji wręcz śmieszne.

qq - 7 czerwca 2011, 22:14:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Bosni na srodku obrony gral Spahic,ten ze Slaska?

grabarz_tg - 7 czerwca 2011, 22:15:26 - *.dynamic.chello.pl
On ma kontrakt do 30 czerwca? Chyba nie bedzie grał w I lidze?

Skela w składzie?Normalnie szok
W Gdyni na 90 minut nigdy nie miał siły.Nie miał siły czasem na ławce usiąść.W reprezentacji pogrywa