19 lipca 2011, 17:00 - Rzeszów (Stadion Miejski)
Stal Rzeszów 0-1 pd. Okocimski KS Brzesko

Stal: 33. Tomasz Wietecha - 5. Arkadiusz Drożdżal, 11. Michał Czarny, 10. Piotr Duda, 16. Konrad Hus - 7. Wojciech Krauze (40, 39. Damian Szala; 111, 17. Paweł Rzeźnik), 15. Damian Jędryas, 8. Łukasz Krzysztoń, 19. Mateusz Jędryas (73, 3. Kamil Jakubowski) - 12. Konrad Maca, 14. Damian Wolański.

Okocimski KS: 1. Dawid Mieczkowski - 4. Mateusz Wawryka, 6. Radosław Jacek, 18. Rafał Cegliński, 20. Mateusz Pawłowicz - 39. Michał Oświęcimka (50, 16. Paweł Pyciak), 15. Dawid Dynarek, 11. Wojciech Wojcieszyński (68, 7. Jarosław Krzak), 17. Iwan Łytwyniuk - 23. Robert Trznadel (103, 9. Tomasz Ogar), 10. Paweł Smółka.

żółte kartki: Maca, Wolański - Oświęcimka, Krzak, Smółka.

sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin).
widzów: 350.

Okocimski KS Brzesko w rundzie wstępnej (3 sierpnia) zagra ze zwycięzcą meczu Pelikan Łowicz - Zagłębie Sosnowiec.

Puchar Polski 2011/2012

kibic - 19 lipca 2011, 19:35:11 - *.opera-mini.net (*.147.100.252)
czemu takie tlłumy przyszły obejrzeć ten mecz?

ZAKAZY - 19 lipca 2011, 19:41:37 - *.97.235.32
jak by nie zakazy to było by 2000 ale jeszcze 10 lat i bedzie po zakazach i wam pokarzemy tylko STAL

? - 19 lipca 2011, 19:41:45 - *.dip.t-dialin.net
Bez sensu takie rozgrywki, 250 widzow? Co to ma byc? Gdzie tu klub ma zarabiac ja sie pytam. Zlikwidowac ten puchar bo nikogo nie interesuje a final jest tylko ogladany bo sa na nim co roku zadymy.

no i plus 450 zakazów!
Wiec widać RZESZÓW CAŁY BIAŁO NIEBIESKI!!

? - 19 lipca 2011, 19:58:18 - *.dip.t-dialin.net
ten tsw to juz caly podniecony biega. Smialbym sie jakby Skonto dzisiaj 2:1 wygralo i papapa tsw

Górnik - 19 lipca 2011, 20:13:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bogdanka Łęczna !

Do ? - 19 lipca 2011, 20:14:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obchodzi to większość normalnych kibiców z Polski, którzy kibicują wszystkim naszym w pucharach dla dobra piłki... a ja śmiałbym się jakby twój klubik dostałby sie do pucharów. Bez odbioru

WIELKI OKOCIMSKI!!
to prawie jak sparing pewnie bylo bo jeszcze rytmu meczowego nie ma ale dosc ciezki jak po dogrywce i nasz rodowity chlop ktory wrocil do Okocimskiego po ponad roku zalicza swietny "debiut"
.
pytanie do Stalowcow jak gral Okocimski kto sie ew wyroznil w Naszym zespole?

abc - 19 lipca 2011, 20:25:58 - *.nsystem.pl
prośba do adminów: ogarnijcie jakoś te komentarze bo bałagan straszny...

informator - 19 lipca 2011, 20:28:27 - *.174.61.146
O godzinie 18:00 w Wodzisławiu rozegrany został sparing pomiędzy KP Odra Wodzisław i Inter Krostoszowice. Odra wygrywa 5:4 (4:1 do przerwy).

do OKOCIMS - 19 lipca 2011, 20:29:56 - *.225.135.254
mecz to jedna wielka porazka,nic ciekawego nie dzialo sie oba zespoły potraktowały mecz na luzie.
bramka padła po roznym po zamieszaniu w polu karnym
w tym meczu nikt sie nie wyroznil...
widzow ok 700 a nie 250!!

ZKSSS - 19 lipca 2011, 20:32:50 - *.ostnet.pl
Stal oddała ze 4 strzały przez cały mecz, Okocimski był lepszy, a już liczyliśmy na karne z kolegami ;).
Z taką grą to nasza Stal będzie musiała walczyć o utrzymanie w tym sezonie... atak nie istnieje póki co... Maca poza fryzurą spod dyskoteki nie pokazał nic... Wolański to samo!

poit - 19 lipca 2011, 20:50:36 - *.mtm-info.pl
co za ludzie na stali było cos koło 400 ludzi nie 250 jak tu podają!! ogranijcie sie!!!

;] - 19 lipca 2011, 21:02:05 - *.com
Jak zwykle najwięcej na temat meczu mają do powiedzenia panie z Wyspiańskiego ;)

prygon - 19 lipca 2011, 21:13:28 - *.224.193.142
wszyscy widze klamia 90 min, nowiny ...a widzow 250 ...
stal jest WIELKA

nie - 19 lipca 2011, 21:18:25 - *.pz3-nat.espol.com.p.106.168.83.in-addr.arpa
na taki szczebel rozgrywek się jeszcze nie chodzi

? - 19 lipca 2011, 21:44:44 - *.com
prygon wróciłeś już z "Venusa"?

gra - 19 lipca 2011, 21:46:34 - *.19.165.48.osk.enformatic.pl
Tak naprawdę to Okocimski jest słaby, bo STAL była beznadziejna (może wymówką jest fakt, że zagrało 8 młodzieżwosców - mam nadzieję)

ZKS - 19 lipca 2011, 22:22:44 - *.internetdsl.tpnet.pl
Arek Drożdżal na prawej obronie ropcznik 94,Kamil Jakubowski rocznik 94,Łukasz Krzysztoń rocznik 93 na środku pomocy,Hus,Maca,Szala,Rzeźnik i Jędryas to młodzieżowcy więc w pierwszyk składzie było 6 młodzieżowców a OKS swoim najlepszym składem i ledwo co strzelili bramke w ostatnich minutach i tak bramka nei powinna być uznana bo był spalony

SANDECJA - 19 lipca 2011, 22:23:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pytanie za 1000 punktów :
Po co okocimski gra, żeby wnerwiać swoich kibiców (których notabene nie ma za wielu) kolejnym odpuszczeniem awansu?
Poza tym szkoda Stali, bo to takie właśnie ekipy powinny grać dalej, a nie wieczny wiejski drugoligowiec.

edek - 19 lipca 2011, 22:28:47 - *.139.89.156
Ile resovii na ostatnich derbach? W zaokrągleniu w górę 50 osób?!

:) - 19 lipca 2011, 22:30:25 - *.rzeszow.mm.pl
Jak przejezdzalem kolo tego stadionu to tam nawet 250 osob nie bylo, pod brama stało 5 łebkow a na murze obok nich duzy napis Stalowka 1938 pheheh

do edek - 19 lipca 2011, 22:37:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
Tylko widzisz edek - Resovia miała na ten mecz oficjalny zakaz od PZPN, a więc nie wiem czy twój szczyt kompleksu sięgnął już zenitu!?

OKS - 19 lipca 2011, 22:52:36 - *.domtel.ptc.pl
Pytanie do Sandecji czemu nie nazywacie sie Kmita Zabierzow??? Bo jak mnie pamiec nie myli to caly wiejski zaklad sportowy przeniosl sie do Nowego Sacza razem z kopaczami i wlascicielem!!!!

piknik - 20 lipca 2011, 1:26:54 - *.rzeszow.vectranet.pl
dlaczego tu pisza tu taxy głupole co zakazy co stali kibice popatrz na skład jeden z drugim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
stal juniorzy 8+3 ????
odp na moj post nooooooooooo

dariusz - 20 lipca 2011, 3:51:18 - *.rz.izeto.pl
W meczu tylko w 1 połowie byla wyraźna przewaga Okocimskiego, w drugiej wiecej z gry miala raczej Stal, choc i tak regularnie gra toczyła sie w srodku pola (OKS mial kilka groźnych akcji). Dogrywka to nuda... Gol ze spalonego, zreszta sedziowanie fatalne a ten jeden liniowy to chyba z A-klasy. Co do widzów to wiecej niz 250, ale tak w granicach 400.

s - 20 lipca 2011, 6:06:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jest

xxx - 20 lipca 2011, 8:12:36 - *.68.76.56.brzesko76.tnp.pl
tak, tak Okocimski jest słaby, a później znowu będą wszyscy płakali jak OKS będzie znowu liderem..

izydor - 20 lipca 2011, 9:09:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A p.Mizera znowu pisze bzdety.Dzisiejsza Gazeta Krakowska:w następnej rundzie OKS zagra z GKS Tychy:.

obiektywny - 20 lipca 2011, 15:19:55 - *.68.73.210.debica73.tnp.pl
do SANDECJA w pełni sie zgadzam...:|

bodzio - 21 lipca 2011, 11:22:33 - *.knc.pl
jak taki stal rzeszow ma wygrac jak gra np zawodnik Damian Jedryas ktory jezdzi tylko po klubach na testy bo wielki pilkarz a jest napastnikiem i od kilku sezonow nawet bramki nie strzelil :D swietny zawodnik :D