20 lipca 2011, 17:00 - Biała Podlaska (Stadion MKS Podlasie)
Podlasie II Biała Podlaska 2-3 Sokół Sokółka

Podlasie: 77. Adam Wasiluk - 13. Mateusz Bojarczuk, 5. Karol Jakubowski, 21. Kamil Staszczuk, 20. Paweł Komar - 29. Michał Sobiczewski (75, 15. Łukasz Chalimoniuk), 9. Arkadiusz Maksymiuk, 18. Damian Leśniak (62, 10. Piotr Litwiniuk), 8. Adrian Jesionek - 14. Wojciech Hołoweńko, 22. Tomasz Gawroński (69, 11. Łukasz Sawtyruk).

Sokół: 12. Łukasz Trudnos - 16. Łukasz Sołowiej, 5. Wojciech Zalewski, 18. Paweł Naliwajko, 2. Michał Tochwin - 6. Maciej Orpik, 14. Karol Kosiński, 10. Kamil Wojtkielewicz, 15. Norbert Toczydłowski - 7. Kamil Czeremcha (74, 11. Grzegorz Makal), 17. Piotr Andrzejewski.

żółte kartki: Sobiczewski, Staszczuk - Wojtkielewicz, Toczydłowski.

sędziował: Artur Mądrzak (Warszawa).
widzów: 800

W 85. minucie Piotr Litwinuk (Podlasie II) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Trudnos obronił).

W rundzie wstępnej (3 sierpnia) Sokół Sokółka zmierzy się z Wigrami Suwałki.

ss - 20 lipca 2011, 19:17:10 - *.xdsl.centertel.pl
wrocilem, Podlasie częściej atakowało, szkoda ze nie strzelili karnego..

Wigry - 20 lipca 2011, 19:18:29 - *.146.194.253.internetia.net.pl
sedzia kontuzja hahahaha

Kamil-SKS - 20 lipca 2011, 19:18:30 - *.ip.emouse.pl
A w Karczewie będzie dogrywka chyba
I sędzia boczny już nie uczestniczy w meczu nogę chyba wykręcił hehe. Komentator się fazuje

Kamil-SKS - 20 lipca 2011, 19:23:53 - *.ip.emouse.pl
Komp mi się wyłączył

kibic - 20 lipca 2011, 19:24:48 - *.adsl.inetia.pl
Napisz Kamilu-SKS,że od 56 min Karczew gra w 10-ciu a nie piszesz o bramkarzu,tekst zasłyszany z radio Suwałki.Wigry zaczynają ligę a III liga jedzie dopiero na obóz,start ligi za 3 tygodnie.
Mazur też nie w optymalnym składzie.

Kamil-SKS - 20 lipca 2011, 19:26:06 - *.ip.emouse.pl
W innym poście napisałem że Mazur gra w 10

tolek90 - 20 lipca 2011, 19:26:31 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Frajersko Podlasie strcilo 3. bramkę. Zabrakło pewnosci i ogrania, takze rzut karny nie wykorzystany... Moze rezerwy Rozwoju awansusja do 1. rundy? Widzów to było okolo 400 osob, na pewno nie 800...

wigry - 20 lipca 2011, 19:32:20 - *.suwalki.vectranet.pl
jaki mecz w karczewie. Mazur w 9, dogrywka, mecz przerwany na 20-30 minut i kontuzja sedziego bocznego. Aby wigry wykorzystaly przewage :/

kibic - 20 lipca 2011, 19:37:48 - *.adsl.inetia.pl
Nie ma co się tłumaczyć,byłem na meczu ok.60min ale sędzia gwiżdże za II ligą.Kartek żółtych mnóstwo,rozdaje za nic praktycznie.Mam nadzieję,że Mazur da z siebie wszystko.

ARKA - 20 lipca 2011, 19:59:19 - *.toya.net.pl
dziwne,ze takie rezerwy Podlasia graly swoim skladem a Polonia Slubice juniorkami ;o

Chotyłów - 20 lipca 2011, 20:40:22 - *.213.56.4
Jak by strzelił karnego to Rezerwy Podlasia wygrałyby. Pozdro dla Białej Podlaskiej.

LKS - 20 lipca 2011, 20:49:20 - *.adsl.inetia.pl
Kamil co za bzdury piszesz Mazur w 9 jak równy przeciw 13 (wigry + zafajdanych sedziów) wywalił nam 2 piłkarzy uznał gola z ofsajdu dramat - i po dogrywce weszliście nie pisz bzdur jak nie byłeś na meczu..

Kamil-SKS - 20 lipca 2011, 21:20:36 - *.ip.emouse.pl
Nie skończyłem pisać bo prąd mi zabrało

Milten - 21 lipca 2011, 10:05:20 - *.152.137.229.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Było 800 ludu a nawet więcej, więc @tolku nie pisz głupot. A co do meczu to niewiele brakowało do zwycięstwa Podlasia, widać było, że Sokół się gubił w niektórych momentach meczu. Szkoda niewykorzystanych sytuacji Podlasia. Myślę, że Wigry wygrają z Sokołem. Podlasie Biała Podlaska

keli - 22 lipca 2011, 0:04:05 - *.internetdsl.tpnet.pl