PP: Huragan 3-3 pd. k. 5-3 Bałtyk

20 lipca 2011, 17:00 - Morąg (Stadion Miejski)
Huragan Morąg 3-3 pd. k. 5-3 Bałtyk Gdynia
Grzegorz Kulpaka 53, Przemysław Płoszczuk 105 (k), Rafał Gagat 118 - Paweł Król 28, Dariusz Kudyba 104, 116

karne: 1-0 Artur Naczas, (1-0 Sławomir Ziemak - obroniony), 2-0 Przemysław Płoszczuk, 2-1 Paweł Król, 3-1 Jakub Lipka, 3-2 Marcin Dettlaff, 4-2 Grzegorz Naczas, 4-3 Dariusz Kudyba, 5-3 Grzegorz Kulpaka.

Huragan: Paweł Szełemej - Jakub Lipka, Artur Naczas, Grzegorz Kulpaka, Paweł Przybylski - Daniel Madej (106 Szymon Mróz), Przemysław Płoszczuk, Paweł Galik (55 Jakub Sitek), Grzegorz Naczas - Rafał Gagat, Mateusz Czorniej (86 Marcin Brzuziewski).

Bałtyk: Dariusz Grubba - Wojciech Musuła, Marcin Martyniuk, Paweł Król, Rafał Loda - Dominik Lemanek (46 Miłosz Filipiak), Damian Jędryka, Sławomir Ziemak, Paweł Noga (46 Maciej Manelski) - Dariusz Kudyba, Robert Hirsz (64 Marcin Dettlaff).

żółta kartka: G.Naczas.

sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
widzów: 250.

Huragan Morąg w rundzie wstępnej (3 sierpnia) zagra z OKS-em 1945 Olsztyn.

jac - 20 lipca 2011, 19:41:25 - *.limes.com.pl
A na miejscu oglądał to Włodarczyk... Świetnie.

Pauleta - 20 lipca 2011, 19:43:34 - *.pogodnanet.pl
co to w ogole za wyniki dzisiaj? Masakra

korona - 20 lipca 2011, 19:50:26 - *.adsl.inetia.pl
Jędryka bił karnego?

abc - 20 lipca 2011, 19:51:28 - *.torun.mm.pl
hehe i Kadłuby zatonęły .... brawo Huragan !!

Arka - 20 lipca 2011, 22:03:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ha ha ha-brawo kaltyk,przegrac z jakimis warmia czy mazurami-brawo polska b.

ara - 20 lipca 2011, 22:19:37 - *.dynamic.mm.pl
co tak malo komentarzy? gdzie wszyscy 'fani' sks's? jakos wiecej was pod wpisami o Arce ^ ^

hr - 20 lipca 2011, 22:19:38 - *.as13285.net
Stomil fuks wygral 3-2 w Lomzy!2 karne!Czolowa druzyna 2 Ligi-brawo Lomza-awans do 2 Ligi bardzo realny !!!

kibic_Stom - 20 lipca 2011, 22:39:49 - *.play-internet.pl
I ŁKS miał karnego i to w momencie gdy było już 2-2... jak się wygrywa 2-0, nie strzela karnego to się zwyczajnie przegrywa... 3 bramka dla Stomilu z akcji. A poza tym Stomil po sezonie został bardzo mocny osłabiony przez utratę czołowych zawodników. Ale i tak wygrał Pozdrowienia dla normalnych chłopaków z Łomży.

rozkminiac - 20 lipca 2011, 23:24:18 - *.as13285.net
interfani baltyczku:"NA ZAWSZE W KONSPIRACJI"

kkk - 21 lipca 2011, 13:52:23 - *.elblag.vectranet.pl
Brawo Huragan, teraz wygrajcie z tym nędznym OKS-em. Musieli potrzebować dwóch karnych,aby wygrać z beniaminkiem III ligi.!!!HURAGAN MORĄG!!!

aloks1945 - 21 lipca 2011, 20:01:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl