21 lipca 2011, 21:25:27 - giti
LE: Łokomotiw rywalem Śląska lub Dundee Utd

W rewanżowym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Europy Łokomotiw Sofia wygrał u siebie 3-2 (0-1) z FK Metalurg (Skopje) i awansował do następnej fazy rozgrywek. W III rundzie zagra ze zwycięzcą z pary Śląsk Wrocław - Dundee Utd.

21 lipca 2011, 19:30 - Sofia
Łokomotiw Sofia 3-2 FK Metalurg (Skopje)
Presław Jordanow 57 (k), 85, Lubomir Bożinow 89 - Mile Krstev 4, Baže Ilijoski 62

Łokomotiw: 84. Walentin Galew - 5. Tanko Djakow, 8. Władisław Romanow, 11. Kristijan Dobrew, 12. Darko Savić, 16. Iskren Pisarow, 18. Kałojan Karadżynow (46, 9. Presław Jordanow), 21. Kosta Janew (69, 77. Marjan Andonov), 28. Atanas Atanasow (58, 7. Wasił Welew), 32. Lubomir Bożinow, 99. Mirza Mešić.

Metalurg: 12. Igor Pavlović - 4. Agron Memedi, 5. Igor Kralevski, 7. Blagojče Ljamčevski, 10. Baže Ilijoski (84, 9. Muzafer Ejupi), 11. Vasko Mitrev, 13. Goran Dragović, 14. Dragan Načevski (60, 24. Aleksandar Tenekedziev), 18. Srgjan Zaharievski (66, 3. Bojan Gjorgievski), 20. Mile Krstev, 21. Mile Petkovski.

żółte kartki: Mešić, Janew, Djakow, Bożinow - Kralevski, Petkovski, Memedi, Krstev, Dragović.
czerwona kartka: Agron Memedi (55. minuta, Metalurg, za drugą żółtą).

sędziował: Cyril Zimmermann (Szwajcaria).

W 35. minucie Kałojan Karadżynow (Łokomotiw) nie wykorzystał rzutu karnego.

Pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Mecze III rundy eliminacyjnej odbędą się 28 lipca i 4 sierpnia. Śląsk ewentualne pierwsze spotkanie kolejnej rundy rozegra w roli gospodarza.

adam1995 - 21 lipca 2011, 21:33:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
Gdyby pierwsze wyglądało inaczej to powiedziałbym że Śląsk gra fajną piłke ale wynik niestety niekorzystny.Do przerwy 3:1

bakero - 21 lipca 2011, 21:33:57 - *.adsl.inetia.pl
Z całym szacunkiem dla Pana Lenczyka ale jak zobaczyłem skład to pomyłałem tylko trzy słowa: Braga ,Baker ,Stilić. Mila na środku ataku i po 4min 0:2 ,piłkarsko Śląsk jest drużyną 2x lepszą ,ale to co wyrabia obrona to jest kryminał !!!! Dandee to zespół co akcji nie zrobił i nam 3 bramki strzelił ,Śląsk grają jak frajerzy ,dać sobie strzelić 3 bramki takiej drużynie to hańba !!!

kris - 21 lipca 2011, 21:34:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oby jeszcze zdolali na 3:2

demonixus - 21 lipca 2011, 21:34:30 - *.gdynia-laczpol.mm.pl
hehe puchary chcieli:p

RRRR - 21 lipca 2011, 21:35:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
naRazie to oRest wali zaśkonia szkotom - ..i tak mo być schetynowcy !!!!

adam1995 - 21 lipca 2011, 21:36:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
Chodziło mi o pierwsze minuty meczu

Adas - 21 lipca 2011, 21:37:30 - *.adsl.inetia.pl
dzisiaj Celeban nie nadaje sie do gry. reprezentant Polski... katastrofa

a - 21 lipca 2011, 21:37:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale fuksiarze z Lokomotiwu. W 84 minucie sprawdzałem na livescore wynik i przegrywali 1:2. Potrzebowali dwóch bramek i strzelili. Brawa dla Macedończyków za walkę, przez ponad 35 minut grali w dziesiątkę. Jeśli Śląsk da radę (choć nie zanosi się na to) to będzie polsko-bułgarski dwumecz.

a - 21 lipca 2011, 21:39:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z dwumeczem mialem na myśli podwojny pojedynek. Mecze Wisly i Śląska.

TSW - 21 lipca 2011, 21:39:09 - *.68.91.39.mielec91.tnp.pl
Gazientspor gra z Legia 3:1 z FK Minsk

lucKSG - 21 lipca 2011, 21:39:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia jednak z Turkami.

Ketald - 21 lipca 2011, 21:41:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obrona Śląska fatalna Kelemen dzisiaj te tragicznie! Z przodu trochę lepiej oby wszedł zaraz Sobota za Gancarczyka
PS. będzie 7:2

lech1992 - 21 lipca 2011, 21:43:34 - *.adsl.alicedsl.de
niema jak to lech gdyby to lech gral to by bylo 1:3 a nie 3:1 do przerwy KKS LECH POZNAN 1992 ale mam nadzieje ze chociaz jedna polska druzyna sie za kawalifikuje do fazy grupowej ;)

betoniarka - 21 lipca 2011, 21:43:51 - *.adsl.inetia.pl
Dundee pamięta :D

piipii - 21 lipca 2011, 21:44:41 - *.ip.netia.com.pl
Tylko Widzew !

kunming - 21 lipca 2011, 21:45:20 - *.dynamic.chello.pl
Śląsk jak na razie kładzie lachę Mojżesza w europejskich pucharach przed Dundee... i myślę iż tak już zostanie

cris - 21 lipca 2011, 21:46:27 - *.insat.net.pl
Ktos kiedyś sie oburzał że trener nie bierze tego Cielebąka czy Celebana do kadry. Ha ha przeciez co chłop gra to jest kur.. dramat. Dwie bramki przez niego. Na I ligę za słaby ogóras.

Ksionc - 21 lipca 2011, 21:47:28 - *.mikolow.multimetro.pl
Gaziantepspor-Legia

Legiony(L) - 21 lipca 2011, 21:47:55 - *.acn.waw.pl
To jest Polska piłka to jest kpina!!! przegrywac 3-1 z drwalami z szkocji masakra ,a ceny w Polsce na mecze jak na Barcelone!

TSW - 21 lipca 2011, 21:48:03 - *.68.91.39.mielec91.tnp.pl
lech wasza historia nie zaczyna sie w 1922 tylko nie dawo pare lat

kunming - 21 lipca 2011, 21:49:55 - *.dynamic.chello.pl
do lech1992
ale Lecha nie ma w tym roku w pucharach i nie będzie bo położył lachę Mojżesza w naszej rodzimej lidze "miszczów"...

ca - 21 lipca 2011, 21:54:43 - *.adsl.inetia.pl
żenada, 2:0 po 4 minutach. polska liga to jednak dno.

Saka - 21 lipca 2011, 22:00:03 - *.adsl.inetia.pl
Papierowy tygrys (vicemistrz).

O.Lenczyk - 21 lipca 2011, 22:04:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
„Bądźcie silni, aby się was bali i bądźcie mądrzy na boisku aby się z was nie śmiali” Noo tak, pierwsze 5 minut było i silne i mądre:P jeszcze 25 minut , może się uda; oglądałem na Sopcast Gaziantepspor i uważam że z Legią będzie fajny dwumecz

pablo - 21 lipca 2011, 22:04:34 - *.bialystok.vectranet.pl
hehehe slask nagral sie juz dno dno po paru min.2.0dostawac obciach OBCIACH NA CAŁEGO HEEH

A - 21 lipca 2011, 22:09:35 - *.dg-net.pl
Dobrze ze nie beda kompromitowali polakow w byle jakiej Bulgarii . WSTYD . Do konca jeszcze 20 minut ale zygac sie chce jak to sie oglada.

LODZ - 21 lipca 2011, 22:13:41 - *.toya.net.pl
brawo,Slask 3-2 wyciagnął oby tak dalej, no to teraz słoneczne piaski Bułgarii

SynGefco - 21 lipca 2011, 22:13:55 - *.104.252.60
Panowie, spokojnie. Byla zrzutka, sedzia dostal, bedzie dobrze ;)

TSW - 21 lipca 2011, 22:14:18 - *.68.91.39.mielec91.tnp.pl
3:2 jest placzki

LEGD - 21 lipca 2011, 22:14:55 - *.net.stream.pl
Teraz Śląsk w III rundzie.

Lodz - 21 lipca 2011, 22:16:05 - *.toya.net.pl
jak Dundee przejdą to potem te Łokomatiw będzie łatwy do przejścia mimo wszystko tak uważam , hm ale Mila to dobry pomocnik mimo wszystko gdzie Madejowi do niego
Smuda !
co ?
Mila !
nie , wolę Rożera !

Chuligan - 21 lipca 2011, 22:16:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śląsk gra dobrze, przestańcie go krytykować zakompleksieni tępi kibice lecha albo jakichś klubów z A klasy

do - 21 lipca 2011, 22:16:07 - *.aster.pl
jestttttttttttttttt

SynGefco - 21 lipca 2011, 22:16:23 - *.104.252.60

witajta - 21 lipca 2011, 22:16:26 - *.szczecin.mm.pl
Ludzie gdzie my mamy te punkty do rankingu zbierać, jak nasze drużyny na własne życzenie wpuszczają sobie gole?! Co z tego, że awansują? W kolejnej odpadną, a punkty gdzie?

wislak - 21 lipca 2011, 22:21:10 - *.adsl.inetia.pl
Ten Celeban jest niepełnosprawny ?

auf_der - 21 lipca 2011, 22:23:38 - *.net (*.237.17.82)
brawo Slask !
skroc.pl/c20d
- Sebastian Mila - Czarodziej z Wroclawia , zobaczcie gdyby nie on to nie byloby dobrej gry Slaska !

mike - 21 lipca 2011, 22:24:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Było 3:2 teraz spowrotem jest 2:0 a jest już 80 minuta

Ten - 21 lipca 2011, 22:34:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@zniesmaczo dokładnie nigdy więcej takiej drużyny jak Śląsk bo przecież nasza liga ma tkwić w 3 dziesiątce w Europie... Co za młot

O.Lenczyk - 21 lipca 2011, 22:37:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Udało się!! gratki! *wislak - a Celeban to faktycznie zagrał dziś jakby był na wpół niepełnosprawny; ale to nie jest jego wina a wina tego że ten zawodnik na codzień gra w takiej lidze co 90% napastników rywali również jest niepełnosprawnych albo myślami nie są na boisku tylko np na promocji żelu8 do włosów:P

Don - 21 lipca 2011, 22:38:02 - *.unknown.vectranet.pl
to ciekawe na kogo trafi Łegia

Lechita - 21 lipca 2011, 22:43:24 - *.promax.media.pl
Śląsk powinien na luzie ich przejść skoro mieli problemy z Macedonią w każdym razie powodzenia

Alwiderzej - 21 lipca 2011, 22:44:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mam pytanie, czy ktos sie orientuje ile mn.w. kibiców było na Meczu Loko - Metalurg? I jaki poziom prezentuje ekipa z Bułgari zarówno piłkarsko jak i kibicówsko? Oczekuję obiektywnej i normalnej odp. bez debilizmów typu "lepiej niż nasze kartoflisko". Z góry dzięki.

laguna - 21 lipca 2011, 22:47:19 - *.adsl.inetia.pl
ludzie co wy z tym rankingiem, skoro co rok nasze drużyny w łeb dostaja w pierszej rundzie to zamisat cieszyć się ,że śląsk awansował to jakieś bzdury o rankingu piszecie, gratki z prudnika dla śląska

O.Lenczyk - 21 lipca 2011, 22:48:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z tego co widziałem bramki z meczu Lokomotiw-Metalurg to trybuny świeciły pustkami; mecz był na stadionie narodowym i te trybuny vis-a-vis kamery to były całkowicie puste; Jakbym miał oceniać sportowe szanse na awans to daję 60% - 40% na Śląska; Lokomotiw po odejściu Genkowa to gra jak Jaga bez Grosickiego

Misio - 21 lipca 2011, 22:50:38 - *.ssp.dialog.net.pl
Szlag! Gdyby nie gol w 89min. Łokomotiwu, to gralibyśmy z jakąś Macedonią. Ale i tak Bułgarzy są o wiele gorsi od Dundee, więc będzie lajcik.

Misio - 21 lipca 2011, 22:52:17 - *.ssp.dialog.net.pl
Hah, tutaj to dopiero musiała być nerwówka ;) 2 gole w ostatnich 5min.

marcin - 21 lipca 2011, 23:03:24 - *.180.110.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kiedy losowanie czwartej rundy LE?

rafi - 21 lipca 2011, 23:05:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
witajta - co ty z tymi punktami- przez najblizsze 5 lat nie bedziemy miec wiecej niz 4 druzyny, nie stracimy rowniez wiec o co chodzi? Ranking klubowy jest wazny ale dla takiego Lecha gdzie moglby byc rozstawiony w kazdej rundzie ale Slask?

noRmalny - 21 lipca 2011, 23:09:16 - *.dynamic.chello.pl
gRatulacje z Chorzowa. Fajnie się oglądało (choć tylko 2-gą połowę). Pozdro dla ekipy z Praktikera in Breslau.

witajta - 21 lipca 2011, 23:20:33 - *.szczecin.mm.pl
do rafi: Bez takich głupich blamaży i niepotrzebnych porażek i z epizodem a'la Lech co 2 lata, już za 4 lata mielibyśmy dwie drużyny w Lidze Mistrzów (ranking krajowy działa z dwuletnim opóźnieniem).

buka - 21 lipca 2011, 23:28:34 - *.73.14.10
Smutne jest to , że typy pokroju zniesmaczeonego wolą żeby polskie drużyny brały baty byle tylko móc doj..bać,
Śląsk grał katastrofalnie w obronie,ale która polska drużyna podniosłaby się najpierw po masakrze w pierwszyhc 5 minutach a potem po golu do szatni.
Do wszystkich co się śmieją - gdzie są Wasze drużyny?

rafi - 22 lipca 2011, 0:12:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
witajta -wiem o tym ale w tej chwili to malo realne- pare lat temu gdyby Groclin chociaz raz zremisowal z Bordeaux mielibysmy 2 druzyny w LM -teraz gdy w pucharach graja druzyny typu Ruch czy Jaga nie ma na to szans- Wisla niech awansuje i nabija punkty ale bardziej sobie -wtedy z Lechem beda mieli prosta droge co rok w Europie !
buka - zeby nie bylo- gratki dla Slaska!

Kosimazaki - 22 lipca 2011, 0:32:09 - *.xdsl.centertel.pl
No dokładnie; krajowym rankingiem to się nie ma co przejmować bo w tej chwili to i tak nic specjalnego poza tym co mamy nam nie grozi; Każda z drużyn walczy bardziej dla siebie by w kolejnych latach mieć trochę łatwiej; a że losowanie trzecich rund jest takie że wszyscy rywale są "w zasięgu" to trzeba to potrójnie wykorzystać

jan rem - 22 lipca 2011, 9:59:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lokomotiv Sofia jak najbardziej w zasięgu Śląska.jak zagrają z takim zaangażowaniem to przejdą dalej.

DENIS - 22 lipca 2011, 10:47:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Będzie ciężko

kibic - 22 lipca 2011, 12:21:13 - *.opera-mini.net (*.180.89.174)
Jaki obstawiacie tytuł na 90 minut po tym meczu może Śląsk wykoleił Łokomotiw xD

* - 22 lipca 2011, 13:04:43 - *.cdma.centertel.pl