15 sierpnia 2011, 17:54:38 - MichalMKS
Młoda Ekstraklasa: 3. kolejka

W sobotę, niedzielę i poniedziałek rozegrano 3. kolejkę Młodej Ekstraklasy. Zwycięstwo 2-1 z Wisłą Kraków odnieśli piłkarze lidera tabeli Zagłębia Lubin. Polonia Warszawa wygrała na wyjeździe z Łódzkim Klubem Sportowym 3-0.

Widzew Łódź 3-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sebastian Ceglarz 31, 47 (k), Damian Radowicz 44 - Łukasz Wawrzyniak 52, Daniel Gołuch 79

Widać, że młodzieżowcy ŁKS równie ambitni i utalentowani jak i I druzyna

Z Lubina - 15 sierpnia 2011, 18:06:56 - *.opera-mini.net (*.2.96.15)
Zagłębie znowu na mistrza idzie. ;)

Katu - 15 sierpnia 2011, 18:28:55 - *.wroclaw.mm.pl
Hahaha na mistrza.. niestety tylko ME

fan - 15 sierpnia 2011, 19:26:48 - *.centertel.pl
Znowu Wisła traci bramki w końcówce i przegrywa mimo prowadzenia. Czekaj powinien być następcą Jaliensa.

ziom - 15 sierpnia 2011, 19:29:04 - *.146.112.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo młoda Lechia!

yxz - 15 sierpnia 2011, 19:34:49 - *.play-internet.pl
Skoro Młoda Ekstraklasa ŁKSu wygrywa z B-klasową drużyną raptem 7-2, to czego tu się spodziewać w lidze? Żal, ot co...

rw - 15 sierpnia 2011, 19:53:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl