PP: Okocimski KS 2-2 pd. k. 4-2 Polkowice

16 sierpnia 2011, 17:00 - Brzesko (stadion Okocimskiego KS)
Okocimski KS Brzesko 2-2 pd. k. 4-2 KS Polkowice
Robert Trznadel 16, Radosław Jacek 34 - Damian Piotrowski 84 (k), Krzysztof Janus 89

Okocimski KS: 92. Aleksander Kozioł - 3. Damian Szymonik, 6. Radosław Jacek, 14. Rafał Cegliński, 20. Mateusz Pawłowicz - 16. Paweł Pyciak, 26. Tomasz Baliga (51, 15. Dawid Dynarek), 8. Piotr Darmochwał, 17. Iwan Łytwyniuk (73, 7. Jarosław Krzak) - 23. Robert Trznadel (66, 10. Paweł Smółka), 9. Tomasz Ogar.

Polkowice: 33. Krzysztof Osiński - 9. Artur Janus (46, 21. Dawid Wacławczyk), 3. Marcin Nowak, 6. Mateusz Bartków, 15. Damian Ałdaś - 16. Maciej Bancewicz (59, 7. Krzysztof Janus), 26. Patryk Bryła, 11. Mateusz Peroński, 18. Grzegorz Podstawek, 19. Michał Miłek (59, 14. Damian Piotrowski) - 4. Jakub Więzik.

żółte kartki: Darmochwał, Jacek, Dynarek - A.Janus, Bryła, Peroński, Osiński.

sędziował: Leszek Gawron (Mielec).
widzów: 450.

W 112. minucie Tomasz Ogar (Okocimski KS) nie wykorzystał rzutu karnego (Krzysztof Osiński obronił).

Spotkania 1/16 finału Pucharu Polski zostaną rozegrane 20-22 września.

Puchar Polski 2011/2012

źródło: własne / Okocimski KS Brzesko / Dziennik Polski

ja - 16 sierpnia 2011, 19:43:09 - *.beskidmedia.pl
kto karnych nie strzelil???

elmo - 16 sierpnia 2011, 19:43:46 - *.adsl.inetia.pl
jak widać pierwszoligowcy biorą w łeb, to pokazuje jak niewielka jest różnica między pierwszą a drugą ligą.

junar - 16 sierpnia 2011, 19:47:35 - *.218.105.104
elmo@; Chyba nigdy nie byłeś na meczu pierwszoligowym,różnica jest ogromna,tylko mecze są odpuszczane,grają drugie składy albo juniorzy.

kibic - 16 sierpnia 2011, 19:51:34 - *.191.147.124
Wkurzony jestem bo obstawilem na Okocimskiego 1 i byli bliscy wygranej w 90 minutach gry do 83 minuty było 2-0,ale Polkowice zdobyły te 2 gole w końcówkacyh meczu i mi zepsuli paskudy kupon bo i tak polegli w rzutach karnych, a tam.

pinokio - 16 sierpnia 2011, 20:06:40 - *.opera-mini.net (*.60.4.163)
pinokio kapa di janko !

rayden - 16 sierpnia 2011, 20:24:13 - *.mmpnet214.tnp.pl
Okocimski przez cały mecz przeważał , pierwszą połową zagrali po profesorsku i powinni wygrywać 4:0 bo mieli jeszcze poprzeczke i słupek . Druga była bardziej wyrównana , karny dla Polkowic jak najbardziej zasłużony a druga bramka strasznie przypadkowa , był wolny z 35 metrów i koleś chciał strzelić na siłę ale tak strzelił że piłka ledwo się doturlikała do pola karnego a tam ktoś zachował się przytomnie i strzelił . Dla OKSu karnego nie strzelił Krzak a strzały Polkowiczan jeden obronił bramkarz a druga piłka uderzyła w poprzeczkę .

mint - 16 sierpnia 2011, 20:33:39 - *.68.80.246.ostrow80.tnp.pl
Zgadzam się z opinią Raydena Okocimski wygrał zasłużenie,ale takich błędów nie mogą popełniać i wykorzystywać swoje okazje bo ze skutecznością to jest nie za ciekawie

oks - 16 sierpnia 2011, 20:36:44 - *.star.net.pl
Kiedy jest losowanie kolejnej rundy?
Zgadzam się z przedmówcami Okocimski zagrał genialne spotkanie ;)

yyguy - 16 sierpnia 2011, 21:12:00 - *.ssp.dialog.net.pl
Syn Dariusza Miłka zagrał tylko 13 minut. kontuzja?

Krakowiak - 16 sierpnia 2011, 21:12:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Smółka i Krzak to koszmarni zawodnicy w Okocimskim. Katastrofalna dyspozycja szczególnie tego pierwszego od początku sezonu ale trener Łętocha konsekwentnie stawia na tak słabego Pawła Smółkę. Może w końcu się obudzi i zacznie grać na drugoligowym poziomie bo jak na razie to marnie widzę jego los w Okocimskim. Zgadzam sie z raydenem Okocimski awansował zasłużenie. Gdyby nie nonszalancja w pierwszej i cofnięcie się w drugiej połowie mecz powinien zakończyć się po 90 minutach wysokim zwycięstwem Okocimskiego.

Rudi - 16 sierpnia 2011, 21:37:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Okocimski zagrał dobrze tylko jak zwykle Łętocha zmianami w drugiej połowie wprowadził nerwową atmosferę. Smółka out z Okocimskiego. Słaby jak nigdy. Ja nie wiem co ten chłopak robi w drugiej lidze.

ops - 16 sierpnia 2011, 21:43:53 - *.ssp.dialog.net.pl
Wlasnie. Co z Milkiem, dlaczego tylko 13 min? Kontuzja?

eloo - 16 sierpnia 2011, 21:49:11 - *.adsl.inetia.pl
bravo OKS ! w 1 polowie Polkowice nie istniały ! 5:0 spokojnie mogło byc. Druga czesc wyrownana i brak koncentracji w koncowce oraz troche szczescia rywala i 2:2. w dogrywce znow OKS przed szansa przechylenia szali na swoja korzysc ale Ogar nie trafil karnego. Gdyby OKS nie awansowal do 1/16 bylobyto bardzo niesprawiedliwe z przebiegu dzisiejszego meczu !

buli - 16 sierpnia 2011, 22:16:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miłek kopał się po czole i został natychmiast zmieniony.

elsu - 16 sierpnia 2011, 22:21:04 - *.polkowice.vectranet.pl
Górnik drugim składem praktycznie.

guma - 16 sierpnia 2011, 22:34:08 - *.uznam.net.pl
Elsu - przeciez mogl wystawic old boys - czemu tego nie zrobil?

paweł - 16 sierpnia 2011, 23:01:32 - *.plusgsm.pl
Smółka może faktycznie nie jest w formie, ale jeszcze pokaże na co go stać. Przyjdą znowu te czasy, choćby z niecieczy kiedy byl w wysokiej formie.

Pol - 17 sierpnia 2011, 6:11:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skoro Smóła nie jest w formie to co robi na boisku.To nie Caritas .Smółka na ławę

janek - 17 sierpnia 2011, 7:57:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo okocimski ,tak dalej ,slowa uznania dla trenera LETOCHA nigdy ten zespol nie gral tak dobrze ,tak tezymac powodzenia

@ janek - 17 sierpnia 2011, 8:43:30 - *.75.59.190.brzesko59.ptc.pl
Okocimski grał lepiej w sezonie 94/95. Mimo wszystko brawo trener.

sjh - 17 sierpnia 2011, 10:03:19 - *.dynamic.mm.pl
brzesko sie po napina ze awans bedzie do 1 ligi i bedzie kolejny wynalazek z 500 osobami na meczu jak strozeczy zabki buhahahahahah puchar a kibiców było 450 tragedia

Polkowice - 17 sierpnia 2011, 13:33:54 - *.plk.prest.pl
Górnik grał tylko 3 zawodnikami z pierwszego składu ale mimo tego gratulacje dla okocimskiego

rodzic - 17 sierpnia 2011, 13:45:35 - *.play-internet.pl
Nigdy Okocimski nie miał tak skandalicznie zachowującego się na ławce trenera. Strach z rodziną przyjść i usiąść gdzieś blisko ławki rezerwowych Okocimskiego bo trener Łętocha ma nawyki iście z podmieleckiego pastwiska

do rodzic - 17 sierpnia 2011, 14:20:03 - *.37.66.116
No i co ten trener takiego wyprawiał ? Siedziałem przy siatce i jakoś nie wiem o co Ci chodzi. Przesada z tą opinią ! Tyś chyba z bliska nie oglądał innych trenerów (Smuda, Skorża), co się wtedy na ławce dzieje ! Łętocha 2,3 razy krzyknie i tyle. Większe wulgaryzmy lecą często od kibiców lub tez grających piłkarzy !

do rodzic - 17 sierpnia 2011, 14:23:27 - *.adsl.inetia.pl

OKS - 17 sierpnia 2011, 15:56:37 - *.mmpnet214.tnp.pl
Stadion to nie teatr wiec nie płacz że ktoś krzyczał.

ddd - 17 sierpnia 2011, 17:09:17 - *.28.181.61
Polkowice metropolia, na ostatnim meczu ligowym z Wartą Poznań było...UWAGA (proszę nie paść ze śmiechu) - 600 osób. Aż strach się bać żeby taki tłum nie stratował kogoś.

jurek - 17 sierpnia 2011, 19:16:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ty rodzic ,jak ci nie pasuje to srodowisko ,to idz z rodzina do kosciola ,a nie na mecz a nie krytykuj swojego trenera bos w zyciu na wiekszych stadionach nie byl opruczwlasnej wioski ha ha a trener jest od tego zeby dopingowac zespol a ty koles nie przychodz wiecej na mecze ,pozdrawiam okocimski

Kibol - 17 sierpnia 2011, 20:04:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ty Jurek ty za to na innych stadionach jestes 3 razy w tygodniu pewnie .Wieśniaku z Brzeska

ops - 17 sierpnia 2011, 22:49:00 - *.opera-mini.net (*.8.67.237)

Co się tak napinacie na polkowice wszyscy przeciez wiedza, że tam się liczy tylko Zaglebie. Pozdro chlopaki FCP'05.

Ligowiec - 17 sierpnia 2011, 22:55:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brzesko wieś .Stadion kórnik. Kibice pijaczki.

ddd - 17 sierpnia 2011, 23:07:12 - *.28.181.61
Polkowice - 22 tysięcy mieszkańców, Brzesko - 18 tysięcy. Nie no normalnie Brzesko w kompleksy wpadło przy tej metropolii, szkoda, żeście kibole poza kilkoma piknikami w Brzesku się nie zjawili.

Polkowice - 18 sierpnia 2011, 12:27:16 - *.plk.prest.pl
ddd nie wiem skąd jesteś ale podejrzewam że w twojej mieścinie piłka nożna jest JEDYNĄ rozrywką i całe rodziny tygodniami nie mogą sie doczekać aby coś w końcu się działo, w Polkowicach jest pod tym względem zdecydowanie inaczej ale skąd możesz o tym wiedzieć skoro żyjesz całymi dniami w swojej chałupce

ddd - 18 sierpnia 2011, 18:39:47 - *.186.120.39