21 sierpnia 2011, 20:24:27 - slady
Ligowe zwycięstwo Rapidu Bukareszt

Rapid Bukareszt pokonał w meczu 4. kolejki ekstraklasy rumuńskiej Concordię Chiajna 2-0 (0-0). Zespół ze stolicy Rumunii jest przeciwnikiem Śląska Wrocław w rozgrywkach IV rundy kwalifikacji Ligi Europy.

21 sierpnia 2011, 18:30 - Pitești
Rapid Bukareszt 2-0 Concordia Chiajna
Daniel Pancu 61, 73

Rapid: 1. Dănuț Coman - 23. Valentin Crețu, 4. Marcos Antônio, 27. Gláuber, 6. Ezequias - 14. Mihai Roman (89, 99. Cássio), 5. Dan Alexa, 17. Ciprian Deac (62, 24. Romeo Surdu), 10. Ovidiu Herea (74, 20. Ștefan Grigorie), 32. Iulian Apostol - 77. Daniel Pancu.

żółte kartki: Dan Alexa, Daniel Pancu, Marcos Antônio, Valentin Crețu - Valentin Dima, Adrian Popa, Iulian Mamele, Vitinha, Alin Stoica, Jean-Claude Bozga.
czerwone kartki: Daniel Pancu (86. minuta, za drugą żółtą) - Silviu Pană (50. minuta, za faul).

sędziował: Dan Alexandru Tudor (Bukareszt).

Rewanż wicemistrza Polski z czwartą drużyną rumuńskiej ekstraklasy zostanie rozegrany 25 sierpnia o godz. 20:00 w Timiszoarze. W pierwszym meczu Rapid wygrał 3-1.

Gienek Los - 21 sierpnia 2011, 20:26:05 - *.net.stream.pl
Śląsk UP , Legia UP tyle w temacie ...

Wisła - 21 sierpnia 2011, 20:26:06 - *.dynamic.chello.pl
No Rapid pocisnie ten śmieszny Śląsk w czwartek

MeReNrE - 21 sierpnia 2011, 20:32:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ja mam coś przeczucia, że Śląsk wygra ze 3-0 i pojadą do fazy grupowej. Rapid nie był wcale duzio lepszy od Śląska. Trener tylko spaertaczył zmiany. Ole Ole Śląsk! Do boju Orły!

Quadros - 21 sierpnia 2011, 20:33:27 - *.205.125.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Myślę że Śląsk może... może się pokusić o zwycięstwo w tym meczu ale czy takowe wystarczy ??

blues - 21 sierpnia 2011, 20:35:04 - *.legnica.vectranet.pl
Wystarczy 2:0

Neqq89 - 21 sierpnia 2011, 20:37:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
wystarczy 0:3

aaa - 21 sierpnia 2011, 20:46:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Potrzeba zwycięstwa 0:3 lub 2:4, przy wyniku 1:3 Będzie dogrywka...

Wróżka Lil - 21 sierpnia 2011, 20:47:12 - *.play-internet.pl
Śląsk awansuje po zwycięstwie 7:5.

janGieKSa - 21 sierpnia 2011, 20:48:14 - *.dynamic.chello.pl
no ciekawe jak to będzie... ;)

Mikson - 21 sierpnia 2011, 20:56:13 - *.adsl.inetia.pl
Nie ma się co oszukiwać, widać, że piłkarze Śląska skupili się już na lidze o czym świadczy grany na 100% zaangażowania dzisiejszy mecz z Legią. Sytuacja podobna jak z Ruchem w zeszłym sezonie, też prowadzili u siebie 1:0 z Austrią Wiedeń, też przegrali 1:3 i na wyjeździe dostali 3:0. Teraz będzie niestety podobnie...

Irtysz - 21 sierpnia 2011, 21:03:57 - *.elpos.net
będzie 0-0 i Śląsk przejdzie w karnych!

Wiślak - 21 sierpnia 2011, 21:11:04 - *.205.24.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Wisła - marna prowokacja... tak sie wstydzisz klubu któremu kibicujesz, że zakrywasz się tą szlachetną nazwą?

GlennQ - 21 sierpnia 2011, 22:25:26 - *.range81-154.btcentralplus.com
nie ma co sie oszukiwac :/ slaska mi bardzo szkoda, bo naprawde dlugo i dobrze walczyl w lidze europy. ale widac ze to nie te progi.
giggity giggity goo

Ultras - 21 sierpnia 2011, 22:44:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Wiślak: z tą szlachetnością już tak nie przesadzaj ;)

provokator - 21 sierpnia 2011, 23:06:22 - *.lodz.mm.pl
Cała ekipa rumunska w cieniu ślunska

xxx - 21 sierpnia 2011, 23:15:33 - *.205.91.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
~Wiślak---mone ob byc np. z Wisły Płock a więc wyluzuj

BJ - 22 sierpnia 2011, 6:14:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a ja myślę, że w Rumunii będzie wysoki remis, 2:2 lub 3:3 i wszyscy telewizyjni znawcy będą sapać, że tak nie wiele brakowało

gratki - 22 sierpnia 2011, 8:10:21 - *.toya.net.pl
albo
Wisła Puławy
nic nie wiadomo ,
niech wygra lepszy tutaj to będzie tylko Rapid nikt inny ... a Concordia to beniaminek wiec nie ma co się napinać ;p

bz - 22 sierpnia 2011, 9:26:51 - *.eura-tech.eu
piłka rumuńska jest o dwie klasy ponad polską piłką. spójrzcie, że od nich ciągla ktoś gra w LM i LE. a od nas? wszystko w temacie.

amaral - 22 sierpnia 2011, 10:17:27 - *.goleniow.vectranet.pl
przecież Śląsk wyraźnie odstawał poziomem od Rapidu. jakim cudem ma wygrac ;/? byle jakis Rapid nieznany w Europie aż tak był lepszy że aż żal. Wyszkolenie technika i wszystko u naszych to była żenada

DENIS - 22 sierpnia 2011, 12:32:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przegnać się z godnością

z - 22 sierpnia 2011, 19:07:59 - *.ssp.dialog.net.pl
nie piszczie ze rapid jest slaby i malo znany bo bodajze z 2 - 3 sezony temu doszedl do cwiercfinalu ligi europy czy puefa jak kto woli a zeby tam dotrzec cos prezentowac trzeba

milo - 23 sierpnia 2011, 9:40:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl