2 września 2011, 19:56:34 - elenril
eME: Mirko Ivanovski wystąpił przeciwko Rosji

Zawodnik pierwszoligowej Arki Gdynia Mirko Ivanovski zagrał w barwach Macedonii w przegranym 0-1 (0-1) wyjazdowym meczu z reprezentacją Rosji. 21-letni napastnik w 75. minucie został zmieniony przez Aleksandra Trajkovskiego.

2 września 2011, 18:00 - Moskwa (Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki)
Rosja 1-0 Macedonia
Igor Siemszow 41

żółte kartki: Igor Dienisow, Aleksandr Kierżakow, Roman Szyrokow - Goran Pandev, Veliče Šumulikoski, Nikolče Noveski.

sędziował: Bülent Yıldırım (Turcja).

W reprezentacji Macedonii wystąpił także były piłkarz Odry Wodzisław Śląski Goran Popov.

6. Andora          7   0   1-16

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

maestro - 2 września 2011, 21:30:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
widac po wyniku ze gral. 0 strzelonych moze oznaczac tylko napastnika arki

Osiem - 2 września 2011, 21:35:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Irlandia remisuje ze Słowacją i Armenia włącza się do walki o baraże Może być ciekawie.

Pauleta - 2 września 2011, 23:50:54 - *.pogodnanet.pl