6 września 2011, 22:11:42 - qmichal
eME: Semir Štilić wystąpił w reprezentacji Bośni i Hercegowiny

Pomocnik Lecha Poznań Semir Štilić zagrał w reprezentacji Bośni i Hercegowiny w spotkaniu eliminacji Euro 2012 wygranego 1-0 (0-0) z Białorusią. Zawodnik "Kolejorza" wszedł na boisko już w 19. minucie za Sejada Salihovicia i grał do końca spotkania.

6 września 2011, 20:15 - Zenica
Bośnia i Hercegowina 1-0 Białoruś
Zvjezdan Misimović 87

żółte kartki: Sejad Salihović, Boris Pandža, Adnan Zahirović - Witalij Trubiło, Igor Szytow, Timofiej Kałaczow, Siergiej Kornilenko, Aleksandr Martynowicz.
czerwone kartki: Timofiej Kałaczow (34. minuta, Białoruś, za drugą żółtą), Aleksandr Martynowicz (85. minuta, Białoruś, za drugą żółtą).

6. Luksemburg             9   4    3-16

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

z - 6 września 2011, 22:57:37 - *.adsl.szeptel.net.pl
brawo

t. - 7 września 2011, 0:21:19 - *.255.245.83
BiH znów w barażach. Oby tym razem im się udało!!

Pen - 7 września 2011, 0:23:08 - *.160.167.57
Ktoś może widział jak Stilic zagrał w tym meczu?

Lenin - 7 września 2011, 0:26:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeśli BiH się zakwalifikuje i będą grać w Poznaniu to Štilić będzie grał jak u siebie

Maksiula - 7 września 2011, 17:08:21 - *.cdma.centertel.pl
Tylko jedna drużyna z najlepszym bilansem z drugiego miejsca bezpośrednio awansuje do ME.Pozdrawiam.

KSZO - 9 września 2011, 13:43:44 - *.play-internet.pl