6 września 2011, 22:22:32 - slady
eME: Višņakovs, Lukjanovs, Rudņevs i Žigajevs zagrali przeciwko Grecji

Aleksejs Višņakovs (Cracovia), Ivans Lukjanovs (Lechia Gdańsk), Artjoms Rudņevs (Lech Poznań) i Jurijs Žigajevs (Widzew Łódź) zagrali w kadrze Łotwy w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Grecją.

6 września 2011, 20:30 - Ryga (Skonto stadions)
Łotwa 1-1 Grecja
Aleksandrs Cauņa 19 - Kyriákos Papadópoulos 84

żółte kartki: Oļegs Laizāns, Ritus Krjauklis, Andris Vaņins, Artjoms Rudņevs - Ioánnis Zaradoúkas, Kyriákos Papadópoulos, Ioánnis Maniátis.

sędziował: Stanisław Todorow (Bułgaria).

Rudņevs na boisku pojawił się w 68. minucie, kiedy to plac gry opuścił Māris Verpakovskis. Napastnik Lecha został także ukarany żółtą kartką. Višņakovs na placu gry przebywał do 83. minuty, kiedy zmienił go Jurijs Žigajevs. Lukjanovs rozegrał pełne 90 minut. Od początku meczu w drużynie Łotwy grał były piłkarz Lechii Gdańsk - Oļegs Laizāns. Zawodnik ten w 42. minucie został ukarany żółtą kartką.

6. Malta           8   1   4-17

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

z - 6 września 2011, 22:59:34 - *.adsl.szeptel.net.pl