11 września 2011, 18:54:02 - qmichal
Żółto-czerwony szczyt tabeli

Jagiellonia Białystok wygrała u siebie z Polonią Warszawa 3-2 (1-0). Dzięki tej wygranej podopieczni Czesława Michniewicza awansowali na drugie miejsce w tabeli i tracą punkt do prowadzącej Korony Kielce.

W 2. minucie silny strzał z dystansu oddał Dawid Plizga, a Sebastian Przyrowski odbił piłkę w bok. Sześć minut później Plizga po raz kolejny zagroził bramce rywali. Tym razem zawodnik Jagiellonii miał bardzo dobrą okazję do zdobycia gola po błędzie Macieja Sadloka, ale trafił wprost w Przyrowskiego. Goście przeprowadzili pierwszą ciekawą akcję w 18. minucie. Róbert Jež dokładnie podał do wbiegającego w pole karne Łukasza Piątka, który uderzył z ostrego kąta na bramkę, ale pewnie interweniował Jakub Słowik. Sześć minut później w szesnastkę gości dośrodkował Aleksandar Todorovski, Daniel Sikorski oddał strzał głową, jednak ponownie piłkę złapał Słowik. W 25. minucie Jagiellonia objęła prowadzenie. Po centrze z rzutu wolnego Plizgi piłkę głową do bramki posłał Andrius Skerla. W tej sytuacji nie popisała się obrona Polonii, która zupełnie nie upilnowała litewskiego obrońcy. W 32. minucie Słowik uchronił białostoczan przed utratą prowadzenia. Po strzale Tomasza Jodłowca piłka odbiła się od nogi Tomasza Frankowskiego i mogła przelobować bramkarza gospodarzy, który jednak popisał się bardzo dobrą interwencją. Chwilę potem Słowik ponownie pokazał się z dobrej strony, broniąc uderzenie z linii pola karnego Łukasza Trałki. W 35. minucie Jagiellonia mogła podwyższyć prowadzenie, jednak Frankowski strzelił z kilku metrów w słupek. Trzy minuty później Plizga uderzył z rzutu wolnego tuż obok słupka. Tuż przed przerwą Frankowski posłał piłkę do siatki, ale był na spalonym i sędzia słusznie nie uznał bramki.

W 53. minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie. Sytuację sam na sam z Przyrowskim pewnie wykorzystał Frankowski i strzelił swojego szóstego ligowego gola w obecnym sezonie. W 60. minucie Przyrowski odbił piłkę w bok po strzale Plizgi. Chwilę potem Plizga minął bramkarza Polonii, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i uderzył tylko w boczną siatkę. W 66. minucie goście zdobyli kontaktową bramkę. Po dośrodkowaniu Grzegorza Bonina w pole karne Łukasz Teodorczyk musnął głową piłkę, która odbiła się jeszcze od ramienia Thiago Rangela i trafiła do bramki. Nadzieje polonistów trwały jednak krótko. Sześć minut później trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Rafał Grzyb, który wykończył szybki kontratak Jagiellonii. W 82. minucie Tomasz Kupisz posłał piłkę tuż obok słupka. Pięć minut później bramkę kontaktową strzelili goście. Po zagraniu w pole karne Edgara Çaniego piłka trafiła do Róberta Ježa, który pewnym strzałem posłał ją do bramki. Goście jednak nie zdołali już doprowadzić do wyrównania.

11 września 2011, 17:00 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 3-2 Polonia Warszawa
Andrius Skerla 25, Tomasz Frankowski 53, Rafał Grzyb 72 - Thiago Rangel 66 (s), Róbert Jež 87

Jagiellonia: 1. Jakub Słowik (46, 33. Krzysztof Baran) - 19. Grzegorz Bartczak, 5. Andrius Skerla, 15. Thiago Rangel, 17. Alexis Norambuena - 8. Tomasz Kupisz, 11. Hermes, 22. Rafał Grzyb, 6. Dawid Plizga (72, 23. Marko Ćetković), 16. Luka Pejović (61, 30. Vladimír Kukoľ) - 21. Tomasz Frankowski.

Polonia: 81. Sebastian Przyrowski - 26. Aleksandar Todorovski, 13. Adam Kokoszka, 21. Maciej Sadlok, 22. Tomasz Brzyski (67, 9. Edgar Çani) - 28. Łukasz Piątek, 18. Łukasz Trałka (46, 15. Grzegorz Bonin), 6. Tomasz Jodłowiec, 8. Róbert Jež, 29. Pavel Šultes - 10. Daniel Sikorski (46, 17. Łukasz Teodorczyk).

żółte kartki: Trałka, Teodorczyk.

sędziował: Tomasz Garbowski (Kluczbork).

Lędzic - 11 września 2011, 18:55:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
186 goli – Ernest Pol 1954-1966 (Legia, Górnik) 182 – Lucjan Brychczy 1954-1971 (Legia)
167 – Gerard Cieślik 1946-1959 (Ruch)
155 – Włodzimierz Lubański 1963-1975 (Górnik) 154 – Teodor Peterek 1928-1948 (Ruch)
153 – Kazimierz Kmiecik 1970-1982 (Wisła)
Tomasz Frankowski 1992- (Jagiellonia,Wisła)

ttt - 11 września 2011, 18:55:27 - *.adsl.inetia.pl
troche malo kibicow do was na mecze chodzi , co sie dzieje ?

ddd - 11 września 2011, 18:55:43 - *.231.6.59.koba.pl
w końcu mecz jagi na którym nie umarłem z nudów!

M - 11 września 2011, 18:55:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak zawsze grajcie. świetny mecz graty!!!

rafik75 - 11 września 2011, 18:56:02 - *.internetia.net.pl
no to ładnie-szkoda tylko słabej frekwencji na trybunach-i po co nam stadion na 22 000 widzów.

rebus - 11 września 2011, 18:58:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ttt nie trzeba byc kibicem Jagi żeby wiedziec, ze frekwencja jest spowodowana toczącą sie juz od dłuzszego czasu przebudową stadionu

Koroniarz - 11 września 2011, 18:58:54 - *.dynamic.chello.pl
do @mkjsb - gdyby nie pieprzone szczęście z Koroną bylibyście niżej.

przemKSP - 11 września 2011, 18:58:58 - *.devs.futuro.pl
Bramkę zdobył Teodorczyk!

l - 11 września 2011, 18:58:59 - *.euro-net.pl
Wyłączając sektor gości tylko tyle ludzi może wejść na stadion.

... - 11 września 2011, 18:59:03 - *.dynamic.chello.pl
niestety Duma Stolicy, zagrala tragedie, ta nasza liga to jednak jest nieporozumienie, a mimo to nie moge bez niej zyc..
POLONIA WARSZAWA!

luki - 11 września 2011, 18:59:36 - *.dynamic.chello.pl
@mkjsb
Gdyby nie pech z Ruchem, Wisła i Jagą Korona miałaby komplet punktów...

mkjsb - 11 września 2011, 19:00:04 - *.pai.net.pl
Koroniarz ,,gdyby nie debiut Słowika to byście przegrali

tv69 - 11 września 2011, 19:01:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda że Niedzielan odszedł! Taki snajper, szkoda. Kto się tego spodziewał?

pimpek - 11 września 2011, 19:01:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
irtysz

luki - 11 września 2011, 19:02:38 - *.dynamic.chello.pl
@mkjsb
Gdyby Korzym wykorzystał swoją sytuację w pierwszej połowie i sędzia nie odgwizdał niesłusznego spalonego, to nawet debiut Słowika nic by nie dał

mexer - 11 września 2011, 19:02:57 - *.8-4.cable.virginmedia.com
Czemu nikt nie pisze o Irtyszu Pawłodar?
Aha, bo tylko Korona może jest od niego lepsza!!!

mkjsb - 11 września 2011, 19:05:01 - *.pai.net.pl
nie gdybaj bo tam autentycznie warunki atmosferyczne wypaczyły wynik...bo gdyby Franek z Ruchem karnego strzelił ,ale nie strzelił i nie ma co gdybać

Wiślak - 11 września 2011, 19:06:06 - *.205.37.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pięknie;) Pozdro z Wiślackiego Krakowa
Wisła & Jaga

asd - 11 września 2011, 19:06:13 - *.tel.tkb.net.pl
Korona powtórka z ostatniego sezonu 13 miejsce ? Za bardzo nie podniecajcie się,bo was to zgubi ;)

marcin - 11 września 2011, 19:06:15 - *.hsd1.il.comcast.net
Najlepszy mecz Jagielloni w tym sezonie . Brawo tak trzymac !!!!!!!! Piekny mecz ,takie mecze w T-Mobile Ekstraklasie mozna ogladac !!!!!!!!!!!

nik - 11 września 2011, 19:06:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jagielona moze wygrywac a i tak irtysz na niej bedzie wiecznie ciazyl i dlatego z Jagi mam wieczna beke.

ilo - 11 września 2011, 19:07:46 - *.olsztyn.vectranet.pl
Swietny mecz Jagi!!!!! BRAWO BRAWO!!!!!!

aaa - 11 września 2011, 19:08:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bujaj sie Wiślak do Gdanska

mkjsb - 11 września 2011, 19:08:53 - *.pai.net.pl
nik...dla kogo kibicujesz w naszej lidze ?

luki - 11 września 2011, 19:09:41 - *.dynamic.chello.pl
@mkjsb
Nie ośmieszaj się koleś bo sam zacząłeś to gdybanie i gdybasz cały czas

bojar - 11 września 2011, 19:10:31 - *.bialystok.vectranet.pl
A wy swoje. Stadion w budowie,sektor gościom wydzielony i mała pojemność z tego się bierze.

lucKSG - 11 września 2011, 19:11:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia idzie na mistrza

karlo10 - 11 września 2011, 19:14:10 - *.146.241.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawa Jagus. Chociaz u siebie jest co pooglądać,bo wyjazdy to piętą achillesa.zobaczymy za tydzień co zrobią z cienki Leszkiem.

frytek - 11 września 2011, 19:14:30 - *.hsd1.il.comcast.net
panowie bez napinki to dopiro pierwsze kolejki ,zobaczymy na koniec !
Gratki dla Jagi piękny mecz , najlepszy jak do tej pory,szkoda troszke tych dwóch straconych bramek ,ale cieszą trzy strzelone tylko Wojciechowski ze złości to pilot od tv zjadł! hihi
A jak Plizga poprawi skuteczność to myśle że i na wyjazdach sie poprawi!
powodzenia z Chicago

tadon - 11 września 2011, 19:16:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@mkjsb
Gdyby nie szczęście z Podbeskidziem mielibyście 4. miejsce.

gdgdd - 11 września 2011, 19:18:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nik kibicuje dla sąsiada bo jego ojciec coś za bardo się nie postarał i chłopak zna jedno słowo irtysz i tak powtarza i chyba zostanie mu tak do końca życia współczuje

jaga71 - 11 września 2011, 19:19:15 - *.access.telenet.be
Wrescie dobry mecz Jagi.Szkoda tylko ze Plizga taki nieskuteczny,ale dobrze asystuje.Polonia tragicznie wynik lepszy niz gra.Napinaczom gul skacze.

mkjsb - 11 września 2011, 19:20:34 - *.pai.net.pl
Tadon...szczęście to ma Podbeskidzie w każdym meczu,a szczególnie w tym meczu z Legią ,powiem dlaczego bo Legioniści liczyli że samo wpadnie

(J)aga - 11 września 2011, 19:24:40 - *.internetia.net.pl
SKUTECZNOŚĆ !!! trzeba w końcu poprawić. Jaga z kontry, a dwa głupie błędy w obronie dały bramki Polonii. Polonia to silna drużyna, ale kompletnie nie radzi sobie z kontrami - gdyby nie marna SKUTECZNOŚĆ Jagi, było by 4:0 luzem - jak można zepsuć trzy 100% sytuacje ...

ja - 11 września 2011, 19:25:24 - *.146.72.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Odczepcie się od Plizgi !
Nie ważne kto byle tylko 3 pkt !
Bravo

19J20 - 11 września 2011, 19:30:12 - *.home.aster.pl
Tadon - gdyby druga połowa była toczona na murawie, a nie w totalnym błocie, to Podbeskidzie po dwóch kolejkach zazdrościłoby bilansu bramkowego ŁKSowi :P

A
Zwyciestwo cieszy, smuci faktze niema tak zasluzonego klubu i alternatywy w stolicy ja kiedys była Polonia. Mozecie sie nazywac jak chcecie, ale kazdy wie ze to Grclin!!!!!!

brodo - 11 września 2011, 19:39:14 - *.centertel.pl
I powtarza się sytuacja sprzed roku gdy żółto-czerwoni z impetem rozpoczęli rozgrywki. I jakoś już nikt nie śmieje się z Irtyszu, bo ich drużynki są lata świetlne za Jagą!
Hej Jaga gol!

toruniak - 11 września 2011, 19:43:29 - *.centertel.pl
Ludzie zróbcie coś oni znowu idą na puchary,nie można do tego dopuścić nie przeżyje drugi raz takiej hańby jak IRTYSZ, Stop dla Jagielloni w pucharach!!!

mexer - 11 września 2011, 19:46:31 - *.8-4.cable.virginmedia.com
Prawda jest taka, ze nasza liga jest tak cienka, że każda drużyna mogłaby przegrać z Irtyszem, bo nie jesteśmy żadną potęgą. Tak więc jak ktoś wpisze Irtysz to niech wpierw zobaczy na którym miejscu jest jego super drużyna.
JAGA JAGA JAGA JAGIELLONIA!!!

polo11 - 11 września 2011, 19:50:08 - *.internetdsl.tpnet.pl
brawo dla jagi od kibica poloni.Jeż w końcu odblokowany tearaz tylko bruno imistrz,brawo bonin teodorczyk też

BadBoy - 11 września 2011, 19:50:41 - *.tmodns.net
Pieknie Jaga zbierac punkty gramy na luzie nie jak w tamtym sezonie Probierz wyskoczyl z mistrzem.

Krzysztof - 11 września 2011, 19:52:33 - *.walbrzych.vectranet.pl
Gratuluje Koronie bo przed sezonem byli skazywani na spadek bo brak kasy sprzedaż zawodników ale potrafią walczyć poprostu ekstra

bramkarz - 11 września 2011, 19:55:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu Słowik zszedł po połówce? Jakaś kontuzja?

lp - 11 września 2011, 19:56:55 - *.145.149.46.ip.sptelek.com.pl
ciekawe ile jaga rozjedzie chlopcow do bicia z poznania w nastepnej kolejce? obstawiam 3: 0. zaczyna mi byc szkoda juz lecha wszyscy leja go jak w kaczy kuper. zycze lechowi 6 - 7 miejsca powinno sie udac bo na spadek nie zasluzyl

x - 11 września 2011, 20:00:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
po tym genialnym meczu stwierdzam, iż Irtysz Pawłodar byłby mistrzem kraju w T-Mobile ekstraklapie. Polski Związek Piłki Kopanej ma ich zaprosić do naszej ligi od sezonu 2013/2014.
IRTYSZ !!!!
Idąc tym tokiem myślenia Levadia Tallin pokonałaby Manchester City...
Dla nie kumatych
Wisła przegrała z Levadią
Wisłą wygrała z Lechem
Lech wygrał z Manchesterem

mexer - 11 września 2011, 20:06:15 - *.8-4.cable.virginmedia.com
O to chodzi, że czy nie jest wstyd 14 zespołom ekstraklasy, że są pod Jagą? Po prostu są te zespoły cienkie a Jadze,że tak dobrze się powodzi po prostu kibice tych światowych potęg zazdroszczą.
JAGA NAJLEPSZY ZESPÓŁ W POLSCE!!!!! (dla mnie zawsze!!!)

fanJ - 11 września 2011, 20:07:18 - *.internetia.net.pl
do-przemKSP -powtórki nie widziałes???cionek podbił pilke..

Jaga1920 - 11 września 2011, 20:15:37 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Jaga! Oby powtórzyć taki styl gry w Poznaniu i będzie można się szykować na lidera w Białymstoku!!!

DO ADMINA - 11 września 2011, 20:16:38 - *.182.57.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
zgodnie z Art.10.2.2 Regulaminu rozgrywek ekstraklasy w tabeli druzyny majace po 10 pkt zajmuja miejsca:
3.Widzew
4.Lech
5.Slask
6.Polonia
7.Ruch

Irtysz - 11 września 2011, 20:20:51 - *.unknown.vectranet.pl
kurde i ten Irtysz jest liderem co się dzieje w tej ekstraklasie mam nadzieję że nie uda im się zakwalifikować do pucharów bo kolejna kompromitacja murowana

moderator - 11 września 2011, 20:24:05 - *.ethnet.com.pl (unknown)
gratki dla jagi ale mecz wygrał nie franek tylko zieliński. jak można być takim osłem i do tego niereformowalnym ,kopia meczu z widzewem .początek bojazliwy strata gola zmiany gnieciemy a rywal kontruje i dupa zbita.
z całym szacunkiem ale polonia ma lepszy skład i gdyby zagrała do przodu od poczatku to jaga by pękła.ustawienie zespołu to juz kryminał najpierw z przodu 3 graczy potem zmiany wszyscy do ataku a jaga kontry uwielbia. no i piatek facet którego wiatr przewraca ,gra tylko do tyłu biega jeszcze wolniej niż rybus na skrzydle to już paranoja.ja nie wiem co ten zawodnik robi trenerowi po meczu ale musi to być duża rzecz.młodszym kibicom przypominam ,że poprzednio piatek grał a mierzejewski grzał ławe bo podobno nie grał w defensywie. JW szkoda kasy i nerwów ten trener to osioł ,wejscie bonina i teodorczyka zmieniło mecz pytanie co by było gdyby grałi od poczatku?

ADA - 11 września 2011, 20:24:24 - *.bialystok.vectranet.pl
Słowik wybijając piłkę zarył butem w murawę i kuleje.Jak poważny jest uraz okaże się lada dzień.

mister - 11 września 2011, 20:49:22 - *.xdsl.centertel.pl
Ej napinacze. Pamiętacie może zeszły rok czy za młodzi byliście, albo zamiast mózgu macie sieczkę od nadmiaru Playstation? Był taki mecz w Kielcach gdzie Korona (wicelider) podejmowała Jagiellonie (lidera). A na koniec sezonu 2010/2011 jak było? Korona ledwo sie utrzymała, a gdyby Legia nie zdobyła PP nie było by pucharów w Białymstoku. Przestańcie się podniecać "eskperci"

... - 11 września 2011, 20:53:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolego, co pisał do Admina: Twoje racje były słuszne, gdyby WSZYSTKIE ZESPOŁY co mają po 10 punktów rozegrały między sobą po meczu. Takich zespołów jest 5, więc żeby Twoja uwaga została uwzględniona, to Lech, Śląsk, Polonia, Widzew i Ruch musiałyby mieć rozegrane między sobą po 4 spotkania (a mają po 2 - z wyjątkiem Lecha i Polonii). Wtedy obowiązuje art 10 i dalej:
10.1. W rozgrywkach Ekstraklasy kolejność zespołów w tabeli ustala się według liczby zdobytych punktów.
10.2.2. przy więcej niż dwóch zespołach:
e. przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu
Dlatego Lech jest 3 itd.
Pozdro dla normalnych

przemKSP - 11 września 2011, 20:53:21 - *.devs.futuro.pl
@ fanJ - widziałem powtórkę i co z tego? Nadal twierdzę, że bramkę strzelił Teo. Bramkę samobójczą zapisuje się wtedy, gdy obrońca zmieni tor lotu piłki. W tym przypadku Cionek tak jak to Ty napisałeś "podbił piłkę". Wszystkie inne źródła podają, że bramkę strzelił Teodorczyk, a 90minut jak zwykle w sytuacji gdy obrońca tylko dotknie piłki przypisuje samobója.

przemKSP - 11 września 2011, 20:57:34 - *.devs.futuro.pl
@ leon - idąc Twoim tokiem myślenia, tak samo nie ma Lecha, nie ma Motoru... Ty możesz nazywać to sobie jak chcesz, Twoje zdanie i tak nic nie znaczy. Ponapinać się możesz, na zdrowie.

kolego zanim dojdziemy do punktu 10.2.2 e,to obowiazuja punkty a,b,c,d.Punkt a mowi o ilosci zdobytych punktów miedzy wszystkimi zespołami(w tym przypadku miejsca 3-7)w tym punkcie jak i w punktach b,c,d,e nie ma mowy o tym ze druzyny maja miec identyczna liczbe rozegranych spotkan.Sytuacja która podajesz dotyczy konca sezonu,rundy.

leon - 11 września 2011, 21:22:57 - *.vm.okeanos.grnet.gr
Do kolegi @Irtysza - może się znowu załapią do eliminacji Ligi Europy. Szykujcie się koledzy z Pawłodaru, będzie rewanż.

shawn - 11 września 2011, 21:23:29 - *.dynamic.chello.pl
@ przemKSP. Najkrócej jak się da - nie masz racji. Sam niejednokrotnie krytykowałem 90minut przy rozliczaniu goli samobójczych i nie tylko (również pamiętny "gol" Frankowskiego, w rzeczywistości Jareckiego, z Polonią w Bytomiu). W tym przypadku jednak racja jest po ich stronie, obejrzyj sobie powtórki klatka po klatce. Teodorczyk tylko delikatnie musnął piłkę po dośrodkowaniu Bonina, to uderzenie było niecelne. Piłka nie wpadłaby do bramki, gdyby nie odbiła się od prawej dłoni Cionka - obrońca Jagi nie tylko ją podbił, ale również znacząco zmienił kierunek lotu. Najlepiej widać to w powtórce zza bramki Barana (bramkarz troszkę zasłania, ale widać co trzeba). Tak więc stuprocentowa bramka samobójcza.

exit - 11 września 2011, 21:53:42 - *.bialystok.vectranet.pl
Co do 35 minuty, to przynajmniej w Canal+ wyglądało, że w 35 min. w słupek strzelił R. Grzyb, a nie Franek. Ogólnie, niezły mecz Jagi, widać CM711 nie traci czasu. Jaga coraz lepsza, ale prawdziwy egzamin w piątek w Poznaniu.

ted - 11 września 2011, 22:29:44 - *.231.54.35.koba.pl
Taką Jagę chcę oglądać cały czas

-+ - 11 września 2011, 22:32:54 - *.dynamic.chello.pl
Liderem jest K o r o n a !!! Wice - Jagielonia.I gramy dalej,pozdrowienia dla normalnych!

23452 - 11 września 2011, 22:51:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak to jest jak kopacze z Polonii w dresie dzień wcześniej kupują morze wódy i browara na libację, a pózniej zero gry.... Tylko JAGA!!! Brawo!!! Oby tak dalej

abc - 11 września 2011, 23:06:54 - *.play-internet.pl
co do Polonii to Wojciechowski zrobił błąd kontraktujc 20 dobrych piłkarzy. Lepiej mieć 10 dobrych grajków i 3-4 gwiazdy (nawet ligowe)- przykład Lecha Poznań. jak dla mnie Polonia jest dużo słabsza bez Mierzejewskiego i Sobiecha (bo to były jednak gwiazdy) a dajmy na to Sikorski nawet do pięt Smolarkowi nie dorasta...co do Jagi to cieszy dobra gra Plizgi który jest jednak dużym wzmocnieniem...tylko ta jego skuteczność...ale jak zacznie jeszcze bramki strzelać to do reprezentacji na euro się załapie...no i nie będę musiał już oglądać człapiącego Burego którego można spokojnie przenieść do sekcji kobiecej- z jego agresją w grze... ps nawet cienki Norambuena dzisiaj dobrze zagrał (chyba po raz 3 w historii występów w Jadze) a to też świadczy o Polonii która mogła dzisiaj dostać tak jak Arsenał z MU

Mati ck 90 - 11 września 2011, 23:12:51 - *.inter-wlan.pl
Mamy lidera o kur...a mamy lidera!!!!
Korona <3

furiosi - 12 września 2011, 0:47:55 - *.play-internet.pl
Karpaty gratuluje dla Jagi!!! Bo w Warszawie niema Polonii w całej Polsce wie tylko Groclin nie KSP!!! pozdro

furiosi - 12 września 2011, 0:49:57 - *.play-internet.pl
Karpaty Krosno & Legia Warszawa to najlepsze kluby w Polsce!!! nara

O.o? - 12 września 2011, 6:08:49 - *.198.94.213
To może inaczej.
Podbeskidzie wygrało z Legią. Legia przegrała z Wisłą która wygrała z Lechem. Wisła również odpadła z Levadią i wygrała z Barceloną. Za to Lech wygrał z Man. City, ale przegrał z Jagiellonią. Jaga przegrała z Irtyszem.
Wniosek jest jeden: Podbeskidzie jest na poziomie Wisły, za sobą mają Barcelone ale przed nimi jest Levadia. Za tymi dwoma zespołami, na równi z Barcą znajduje się Irtysz, potem Jagiellonia a później Legia i Lech. Na samym końcu jest Man. City.