15 września 2011, 19:00 - Tel Awiw-Jaffa (Itztadion Bloomfield)
Ovidiu Herea 55

Hapoel: 30. Apoula Édel - 23. Omri Kende, 3. Mário Pečalka, 10. Walid Badir, 6. Bevan Fransman (90, 11. Alroey Cohen) - 99. Toto Tamuz, 18. Shay Abutbul, 40. Nosa Igiebor, 16. Omer Damari, 17. Mirko Oremuš (73, 15. Salim Tuama) - 9. Maaran Al Lala (62, 26. Avihay Yadin).

Rapid: 1. Dănuț Coman - 2. Rui Duarte, 4. Marcos Antônio, 16. Ovidiu Burcă, 3. Ezequias - 14. Mihai Roman (80, 24. Romeo Surdu), 8. Nicolae Grigore, 5. Dan Alexa, 10. Ovidiu Herea (85, 80. Filipe Teixeira), 7. Ciprian Deac - 9. Cássio (54, 11. Daniel Pancu).

żółte kartki: Kende, Badir, Pečalka, Tuama - Deac, Marcos Antônio, Herea.
czerwone kartki: Avihay Yadin (90. minuta, Hapoel, za niesportowe zachowanie) - Romeo Surdu (90. minuta, Rapid, za niesportowe zachowanie).

starykibic - 15 września 2011, 21:10:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo kolorowo, dużo kartek. Musiały byc spore emocje. No, Legia będzie się musiała wspiąc na wyżyny, żeby sensownie zapunktowac. Musi byc dużo, dużo lepiej niż dzisiaj w 2. połowie, za którą padło tyle ciepłych słów w komentarzu.

criss - 15 września 2011, 21:13:09 - *.180.101.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
smaialiscie sie ze Slaska, ze przegrali z Rumunami....a tu Legia ma perspektywę walki tylko o 3 miejsce max.
....
przykre ale prawdziwe

Yusek - 15 września 2011, 21:37:36 - *.dynamic.chello.pl
Co tam się na końcu stało, że dwie czerwienie za niesportowe poszły?

mateo - 15 września 2011, 22:33:34 - *.224.192.141
o czym wy biadolicie? Legia przegrała z faworytem tej grupy, w dodatku na wyjeździe. PSV sponiewiera wszystkie ekipy. Pozostałe trzy będą bić się o 2 miejsce.

glik - 15 września 2011, 23:42:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
Wynik niezbyt dobry dla Legii, ale z Rumunami o 2 miejsce bedzie mozna powalczyc. Jak zagraja tak jak ze slaskiem to spokojnie mozna ich pokonac. No ale bedzie trzeba sie na ten mecz zmobilizowac. A z PSV 0-1 to tez nienajgorzej, bo na koniec bramki moga decydowac. A mysle ze pSV z Rapidem u siebie wysoko wygra.

Lenin - 15 września 2011, 23:43:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia połknie ten cały Rapid

Kibol - 15 września 2011, 23:51:11 - *.centertel.pl
Naprawdę wierzycie w to, że Legia nawiąże walkę z Rapidem? Rumuńska piłka jest w tej chwili o kilka klas lepsza od polskiej. Rapid właściwie spacerkiem rozjechał Śląsk, który to przecież zwyciężył na Łazienkowskiej. Teraz wygrana na ciężkim terenie w Tel Awiwie. Nie ma szans. Legia powalczy, ale co najwyżej o 3 miejsce, właśnie z Hapoelem.

Lenin - 16 września 2011, 0:09:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Rapid właściwie spacerkiem rozjechał Śląsk, który to przecież zwyciężył na Łazienkowskiej"
a co mają puchary do ligi
a Legia niedawno rozwałkowała Spartak który rozwałkował Olympique Marsylia w LM i to na wyjeździe

Do Lenin - 16 września 2011, 2:10:48 - *.centertel.pl
Tak, tak, śnij dalej, że Legia zdobędzie jakieś punkty z Rapidem. Remis z nimi przy Łazienkowskiej to max na co ją obecnie stać. Owszem, mecz ze Spartakiem im wyszedł, ale polskim zespołom z reguły takie spotkania wychodzą raz na kilka lat, a później powrót do tradycyjnej szarzyzny, więc trochę wyluzuj z tym optymizmem. PSV pokazało Legii miejsce w szeregu. Holendrzy zagrali na pół gwizdka myśląc bardziej o najbliższym ważnym meczu w lidze niż o pucharach i jakieś tam Legii. Mimo to legioniści nawet przez chwilę nie mieli nic w tym meczu do powiedzenia. 3. pozycja w grupie to będzie sukces. Dziękuje, dobranoc.

Elana - 16 września 2011, 10:39:35 - *.adsl.inetia.pl
Do Kibola. Rumuńska piłka o kilka klas lepsza od naszej? Po pierwsze czemu w rankingu UEFA ta niby o kilka klas lepsza liga jest tylko 1 oczko przed naszą? Po drugie czemu reprezentacja Rumunii która też z Twojego zdania wynika jest o kilka klas lepsza po raz ostatni na wielkiej imprezie grała 7 lat temu czyli na EURO 2004?

Anton - 16 września 2011, 10:57:15 - *.barline.eu
Rzeczywiście liga rumuńska jest na pewno lepsza od naszej. Ale z tymi kilkoma klasami to nie przesadzajcie. Śląsk może i wygrał z Legią, ale Legia ma inny styl gry, który może okazać się dobry w konfrontacji z Rapidem. Legia moim zdaniem ma szanse na awans. Małą, ale ma. Ale bardziej z PSV u siebie niż z tym Rapidem! Rapid moim zdaniem wygra grupę!

Lenin - 16 września 2011, 17:59:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Do Lenin - występy Lecha to też raz na kilka lat ? kilka bardzo dobrych meczy pod rząd czy to z Juventusem czy z Manchesterem to raz na kilka lat ? bo ja bym to naliczył kilka razy na rok ale jak wolisz to śnij dalej - śnij i śpij a jak się obudzisz to pogadamy po zakończeniu tegorocznych rozgrywek LE