Spotkania 1/8 finału Pucharu Polski zostaną rozegrane 18-20 października.

źródło: własne / Ruch Radzionków / Polonia Warszawa

uufu - 21 września 2011, 17:47:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

polonia - 21 września 2011, 17:47:49 - *.159.42.168.static.crowley.pl

Amiral - 21 września 2011, 17:48:25 - *.fbxo.proxad.net
Polonia!!! Duma Stolicy!

obiektywny - 21 września 2011, 17:49:09 - *.backiel.com.pl
Ładny wynik.

barni - 21 września 2011, 17:51:55 - *.stimo.net
tak zespól z T-ME powinnien wygrywac na tym etapie PP bez wzgledu na to którym składem gra.

Adam - 21 września 2011, 17:52:22 - *.adsl.inetia.pl
Polonia Warszawa!!!!

Pfff - 21 września 2011, 17:54:47 - *.210.191.233
Młodzież strzela - Cani i Wszołek. Bonin się obudził. Oby tak dalej.

Praga - 21 września 2011, 17:55:36 - *.0.117.156
Ekstra! Mam nadzieję, że trafimy teraz na Limanovię.

Hattric - 21 września 2011, 18:00:33 - *.as13285.net
A bracia Mak ? zero bramek zero asyst

XardasKSP - 21 września 2011, 18:08:05 - *.torservers.net
Cudownie najpierw zwycieskie derby a teraz przelamanie ofensywy =D Teraz trzeba wygrac z Korona i walczymy o to Mistrzostwo =D

kk - 21 września 2011, 18:08:11 - *.191.147.124
poważnie podeszli do Pucharu ,a nie jak kopacze z Korony,Lubina czy Jagi

korona - 21 września 2011, 18:08:49 - *.181.124.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
dobrze, polonia jest teraz zmęczona i przegra z koroną kielce...

pabblossTS - 21 września 2011, 18:10:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No widac ze Pan Jozek pogrozil palcem przed meczem w razie porazki

KSP - 21 września 2011, 18:14:23 - *.play-internet.pl
To jest gra, a nie jak w zeszlym roku 1:0 w 90 minucie ze Zniczem na farcie.
Do boju Czarne Koszule!

1919N-ce - 21 września 2011, 18:25:48 - *.interpc.pl
oj Ciderki jak można było przegrać z tak słabą Polonią. Byli dzis do ogrania
Dziś jedynym co się chciało to bracia MAK natomiast Giele.... na swoim poziomie, do zmiany po 45 min.

kamson - 21 września 2011, 18:32:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@korona, mecz z Koroną jest dopiero w poniedziałek, więc zdążą wypocząć ;)

WolaKSP - 21 września 2011, 18:52:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko POLONIA !!!!!

bellwether - 21 września 2011, 19:04:03 - *.play-internet.pl
Po takim odpoczynku to Korona z Polonią wygra w poniedziałek a z 6:0 chyba. Polonia też nie grała w najsilniejszym składzie. W stosunku do meczu derbowego tylko 6 zawodników w wyjściowej jedenastce się powtórzyło.

Cola - 21 września 2011, 19:31:53 - *.belchatow.msk.pl
Co robił siatkarz reprezentacji Polski w bramce Ruchu?

xxx - 21 września 2011, 19:42:08 - *.echostar.pl
Tak będą dwie korony.
Puchar Weszło i MM(Mistrz Mazowsza)

Padaka - 21 września 2011, 20:22:47 - *.tampfl.fios.verizon.net
Cola Mateusz stwierdzil ze lepiej mu bedzie w Radzionkowie niz w Rzeszowie.Brawo Polonia

Mick - 21 września 2011, 20:44:16 - *.retsat1.com.pl
Kolega Bonin wziął się do roboty!

prezes - 21 września 2011, 23:10:09 - *.play-internet.pl
Kto nie widział meczu pomyśli; było gładko. Wynik idzie w świat... ale jest łudząco za wysoki! Polonia była do ogrania, ale jak się marnuje setki w pierwszej połowie z teoretycznie silnym rywalem to nie można liczyć na zwycięstwo tym bardziej że Polonia w 1 połowie nic nie pokazała, żadnego zagrożenia. Spodziewałem się większej przepaści między extra a 1 ligą, ale jej widać nie było aż nadto. Ambicja, wyprzedzanie rywala, siatki zakładane przez Cidry.... aż się wierzyć nie chce że niejeden piłkarz Polonii zarabia więcej niż cała drużyna z Radzionkowa... Dziś przekonałem się, że polska piłka to totalne dno, jak piłkarz zarabiający kilkadziesiąt tysięcy na miesiąc niepilnowany strzela z szesnastki bliżej autu niż bramki..., jak zamiast podać do partnera stojącego 3 metry dalej... podaje w aut..., jak czeka na odbiór piłki, a rywal go wyprzedza...

Śmiech - 21 września 2011, 23:13:04 - *.dynamic.chello.pl
Derby konfidentów

delegat - 22 września 2011, 0:19:39 - *.interpc.pl
Chciałeś powiedzieć - KONFITUR

KSP do pre - 22 września 2011, 8:01:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
Słuchaj może ty założysz własny klub albo przynajmniej wyjdziesz na boisko?

ciderleo - 22 września 2011, 8:24:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę tu tylko jeden poważny wpis. Cała reszta śmieci i ble,ble.
Faktem jest, że w pierwszej połowie warszawiacy próbowali grac na stojąco. Jeśli ktoś miał okazję słyszeć rozmowę trenera z "piłkarzykami" w szatni, to jej skutki widział w drugiej połowie. Jednak obraz całości i umiejętności indywidualne dały taki a nie iny wynik. W końcu to grało finansowe "Eldorado" i "wielka bida", bo chyba najsłabiej zarabiający u Wojciechowskiego ma tyle, ile wszystkie Cidry. Mimo to szacunek dla młodziaków za próbę gry a nie murowania bramki i czekania na wyrok.