21 września 2011, 16:00 - Gliwice (stadion Carbo)

Piast: 12. Dariusz Trela - 4. Mateusz Matras, 20. Jan Buryán, 15. Łukasz Krzycki, 18. Gediminas Paulauskas - 7. Tomasz Bzdęga (57, 22. Rubén Jurado), 5. Mateusz Bodzioch (57, 16. Pavol Cicman), 9. Marcin Pietroń (74, 24. Wojciech Kędziora), 10. Adrian Świątek, 17. Tomasz Podgórski - 13. Kamil Groborz.

Cracovia: 12. Szymon Gąsiński - 25. Andraž Struna, 5. Mateusz Żytko, 24. Jan Hošek, 16. Bojan Puzigaća - 37. Bartłomiej Dudzic (70, 9. Aleksejs Višņakovs), 4. Vladimir Boljević, 21. Sławomir Szeliga (44, 22. Bruno Żołądź), 28. Tamir Kahlon, 40. Rok Štraus - 23. Andrzej Niedzielan (74, 17. Sebastian Steblecki).

żółte kartki: Buryán, Matras - Puzigaća, Hošek, Żytko.
czerwona kartka: Kamil Groborz (14. minuta, Piast, za uderzenie rywala).

sędziował: Tomasz Garbowski (Kluczbork).
widzów: 900.

W 38. minucie Tomasz Podgórski (Piast) nie wykorzystał rzutu karnego (Szymon Gąsiński obronił).

Mecz przerwany w 90. minucie przy stanie 0-1 - sędzia asystent został zraniony wybuchem petardy.

Spotkania 1/8 finału Pucharu Polski zostaną rozegrane 18-20 października.

Puchar Polski 2011/2012

źródło: własne / Piast Gliwice / PiastGliwice.eu / Cracovia

Alojz - 21 września 2011, 17:54:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro!

men - 21 września 2011, 17:54:43 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.3.5.7)
Nie liczna drużyna z ekstraklasy, która wygrała.

Alojz - 21 września 2011, 17:55:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Graliście dzielnie w 10! Chwała zwyciężonym! Gloria victis!

Alojz - 21 września 2011, 17:56:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro od kibica KSG i nie przejmujcie sie burakami napinatorami.

tony - 21 września 2011, 17:57:14 - *.cdma.centertel.pl
No to pa pa...zas Brosza sponiewieracie ,a juz miał byc prezydentem !Graborz the best ....protestujcie se do końca swiata chłopcy ,ale po szkole !!!

T-Mobile - 21 września 2011, 18:14:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bojan Puzigaca najlepszy lewy obronca Bośni i Hercegowiny grał Bania luka a szatałow nie widzi w nim zawodnika ZNAWCA!!! on Tylko Zytko:d

witja - 21 września 2011, 18:18:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile jeszcze samobójów, zawalonych meczów i bezsensownych karnych w wykonaniu Żytki musi zaistnieć, aby Szatałow przyznał się, że jego upór w wystawianiu tego "grojka" jest idiotycznym błędem. Szkoda, że Gąsiński obronił tego karnego "made by Mateusz Ż". Gdyby bowiem Cracovia przez to odpadła z pucharu to może by wreszcie pożegnano tego kopacza.

Warren Bea - 21 września 2011, 18:19:38 - *.158.94.3
Z czym do ludzi?Wy chceta do E-klasy?Gracie totalny piach i padakę!!!W sobotę będą kolejne baty-teraz pikujecie w dół.Wiosną walka o utrzymanie-to wam załatwi wielki strateg Broshinho!!

lukaszKSP - 21 września 2011, 18:22:57 - *.home.aster.pl
Brawo Cracovia, teraz jeszcze tylko tak w lidze i będzie dobrze !!
Pozdro ze stolicy

Laguna - 21 września 2011, 18:25:55 - *.ssp.dialog.net.pl
...Złożona głównie z rezerwowych Cracovia pokonała Piasta Gliwice w 1/16 finału Pucharu Polski, ale poziomem dopasowała się do warunków, w jakich grała. Przed końcem doliczonego czasu sędzia zakończył mecz, bo po wybuchu petardy hukowej na murawę padł jego asystent...
Piast się prędko nie wygrzebie z bagienka...

bongoo - 21 września 2011, 18:33:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co z Pietrzakiem ? Moim zdaniem ten chłopak powinien wyjśc dzisiaj od 1 minuty. Wypożyczyli go i Brosz wpuszcza go na 2, 3 minuty :/ To jest jakiś hit :/ To świadczy tylko o poziomie Polskiej piłki i umiejętności trenerów :/

fc Skawina - 21 września 2011, 18:34:21 - *.147.197.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Cracovia w kolejny mecz w lidze i tez trzeba wygrac ;)

antopol16 - 21 września 2011, 19:23:37 - *.play-internet.pl
Dlaczego nikt nie pisze, że bramka była niestety samobójcza? Matras chciał wybić piłkę, ale niestety - trafił do własnej bramki. Współczuję mu, bo choć nie należał do orłów, rozegrał całkiem niezły mecz.
Co do petard, to już wymyka się z pod kontroli. Półmózgie debile chcą rządzić Piastem. Mam nadzieję, że tych bezmózgów nie wpuszczą na stadion w Gliwicach. Niech dołączą do swoich kolegów po IQ w Zabrzu.

Cracus - 21 września 2011, 19:33:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I po co Ci Cracovio ten puchar? Trzeba w lidze się utrzymać i na tym się skupić. A ten wynik najlepiej świadczy że Szaatałow to słaby trener i nie zna się na zawodnikach...

łabędy - 21 września 2011, 19:47:11 - *.net.brewet.pl
Większość z was nie była na meczu, szczególnie ci z Krakowa, po suchym wyniku sie podniecacie, poczytajcie kto grał drugim składem to raz, w 14 minucie pasy grają do końca z przewagą, ale i tak Piast ma karnego, marnuje go, później Świątek marnuje 3 setki, niech wraca do Górnika, dziękujemy, ostatnie minuty to obrona Częstochowy Cracovii,debile z Gliwic wychodzą ze stadionu ale zza rzucają petardy hukowe, sędzia pada i koniec meczu. Z przebiegu meczu nie wyglądało że to gra zespół z T-mobile, nie dziwię się że macie tylko albo aż 2 punkty, a Piast?? no cóż, nie dało sie nic zrobić więcej w tym meczu.Do tych co pokrzyczeli na zarząd- jeśli macie tak tym wszystkim kierować i nie dopingować tylko przeszkadzać, to wogule się nie pokazujcie na nowym stadionie Piasta, nikt was nie rozumie o co wam chodzi.

artikks - 21 września 2011, 20:01:01 - *.icpnet.pl
nareszcie sie przelamali....................pozdro z pyrlandii dla psychofanow craxy.

RodiegoKSg - 21 września 2011, 20:13:19 - *.adsl.inetia.pl
*tylko Pasy
to ze wygraliscie z kurczakami to nie znaczy ze wygracie z prawdziwym Śląskim klubem ^^

antopol16 - 21 września 2011, 20:13:37 - *.play-internet.pl
łabędy - nie tyko ty nie rozumiesz o co chodzi. Patologia w drugiej połowie krzyczała, że:
- Kołodziejczyk musi odejść!
- Zmiana trenera! (ciekawe)
I wreszcie mój ulubiony debilny tekst:
- Kołodziejczyk co? - na drzewo!
Jest mi trochę wstyd za kibiców Piasta. Powoli stajemy się pośmiewiskiem w Polsce. Ktoś kręci lody na tym niby-proteście, a ci idioci lecą na to jak muchy na lep. Zresztą - a czego się po półmózgach spodziewać? Za chwilę otworzy się stadion i arena do pięknych chwil sportowych. Mam nadzieję, że idiotów nie wpuści się na stadion. Niech rzucają petardy z poza stadionu - jeśli dorzucą. Ich dzisiejszy "wyczyn" pokazuje, kto to jest? Jeżeli w 90 minucie meczu jest ostatnia szansa na wyrównanie, jeżeli nawet bramkarz leci pod bramkę Cracovi, to jak to się ma do rzucania petard przez kiboli Piasta na sędziego liniowego w ostatniej minucie meczu? Jakim trzeba być idiotą, żeby pozbawić własną drużynę ostatniej szansy na wyrównanie? Cy to naprawdę są kibice Piasta, czy jakaś niby bojówka niespełnionego GÓRU.

Padaka - 21 września 2011, 20:18:44 - *.tampfl.fios.verizon.net
Szatalow to cienki trener,trzeba szukac nastepcy i to szybko.

michał - 21 września 2011, 20:26:52 - *.dynamic.chello.pl
kraków znaczy cracovia!!!

tony - 21 września 2011, 20:46:58 - *.cdma.centertel.pl
antopol
Ameryki nie odkryles -jesteście dawno już pośmiewiskiem conajmniej na ŚLASKU ,i dalej sie pograżacie tylko -przykre to , .Pozdro !

antopol16 - 21 września 2011, 21:12:16 - *.play-internet.pl
Ach, no któżby jak nie ty? Już myślałem, że celebrujesz zwycięstwo Górnika, ale jak widzę, nie zapominasz o nas. Podziwiam podzielność uwagi. Wiem, co masz na myśli, ale jakoś dziwnie się z tobą nie zgadzam. Kontekst jakoś nie ten. Poszedłeś zbyt płytko, ale trafiłeś nieźle. Gratki.

PG - 22 września 2011, 0:16:57 - *.proxnet.pl
Benek i jego ekipa dała pokaz z petardą - nie popieram takiego debilizmu.Stadiony dla normalnych.

hyperion - 22 września 2011, 9:25:11 - *.zax.pl
Żytko jak zwykle. Ile błędów i ile na mecz musi zrobić ten pan by trener przestał go wystawiać w jakimkolwiek składzie? Przecież Żytko niemal co mecz zdobywa gola dla przeciwnika.

grucha - 22 września 2011, 11:17:54 - *.nsystem.pl
to normalne, że traci sie bramki jak by napastnicy chociaz w 30% procentach wykorzystywali sytuacje b nie bylo by tematu.... problem tkwi z przodu... mecz przgrywa cala druzyna.

TP - 22 września 2011, 16:16:22 - *.home.aster.pl
Bravo ta wygrana była potrzebna. W Zabrzu już bez Szatałowa, więc trzeba ugrać punkty.