24 września 2011, 20:29:25 - euzi
PEf: Akademia 2-3 Châtelineau

Akademia FC Pniewy przegrał w Poznaniu w swoim pierwszym meczu II fazy grupowej futsalowego Pucharu Europy z belgijskim A&M Châtelineau 2-3 (1-1).

24 września 2011, 19:00 - Poznań (Arena)
Akademia FC Pniewy 2-3 A&M Châtelineau
Łukasz Pieczyński 8, 23 - André 18, 24, Sebastiano Canaris 36

Akademia FC: 18. Nicolae Neagu, 28. Maciej Foltyn - 4. Michał Wojciechowski, 5. Mateusz Mika, 7. Marcin Stanisławski, 8. Łukasz Pieczyński, 9. Dariusz Pieczyński, 10. Frane Despotović, 14. Bartosz Łeszyk, 17. Dominik Solecki, 19. Daniel Lebiedziński, 23. Jędrzej Jasiński.

Châtelineau: 1. Laercio Buranello, 14. Gil Claus - 6. André, 7. Karim Chaibai, 8. Liliu, 9. Saad Salhi, 10. Ouguzhan Arslan, 11. Leo, 13. Zico, 18. Omar Rahou, 19. Nicolas Trussart, 22. Sebastiano Canaris.

żółte kartki: Despotović, Lebiedziński, Mika - Liliu, Canaris.

sędziowali: Vladimir Colbasiuc (Mołdawia), Gregor Kovačič (Słowenia), Kalin Kinow (Bułgaria).

W rozegranym wcześniej meczu grupy 4, w której gra polski klub, czeski FK Era-Pack Chrudim wygrał z norweskim Vegakameratene 6-2. Akademia FC następne spotkanie rozegra jutro o 19:00 z dzisiejszymi przegranymi z pierwszego spotkania.

Puchar Europy w Futsalu 2011/2012

Ketald - 24 września 2011, 20:30:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W ostatniej minucie zmarnowane 3 setki... wielka szkoda

xyz - 24 września 2011, 21:04:52 - *.static.icpnet.pl
3 sekundy przed końcem meczu chłopak dostał piłkę praktycznie na pustą bramkę i się potknął ... ale mówiąc szczerze patrząc w przekroju całego spotkania Belgowie byli lepsi

omn - 24 września 2011, 21:16:49 - *.adsl.inetia.pl