[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Europy w Futsalu 2011/2012

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 13-21 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2011, 14:00 - Nyon)

Ilves FS 8-4 SD Croatia Berlin 15 sierpnia, 18:30
Perth
Perth Saltires 0-6 KMF Bajo Pivljanin (Plužine) 15 sierpnia, 21:00
Perth

Kolejka 2 - 13-21 sierpnia

KMF Bajo Pivljanin (Plužine) 2-4 Ilves FS 16 sierpnia, 18:30
Perth
Perth Saltires 1-3 SD Croatia Berlin 16 sierpnia, 21:00
Perth

Kolejka 3 - 13-21 sierpnia

SD Croatia Berlin 6-9 KMF Bajo Pivljanin (Plužine) 18 sierpnia, 18:30
Perth
Ilves FS 3-3 Perth Saltires 18 sierpnia, 21:00
Perth

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ilves FS 3 7 2 1 0 15-9 1 1 0 11-7 1 0 0 4-2
2.  KMF Bajo Pivljanin (Plužine) 3 6 2 0 1 17-10 0 0 1 2-4 2 0 0 15-6
3.  SD Croatia Berlin 3 3 1 0 2 13-18 0 0 1 6-9 1 0 1 7-9
4.  Perth Saltires 3 1 0 1 2 4-12 0 0 2 1-9 0 1 0 3-3

Grupa B
 
Kolejka 1 - 13-21 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2011, 14:00 - Nyon)

Nautara Kowno 9-3 New Saints FC 16 sierpnia, 17:30
Genewa
Geneva Komball Futsal Team 3-3 EID Futsal 16 sierpnia, 20:00
Genewa

Kolejka 2 - 13-21 sierpnia

EID Futsal 5-4 Nautara Kowno 17 sierpnia, 17:30
Genewa
Geneva Komball Futsal Team 15-1 New Saints FC 17 sierpnia, 20:00
Genewa

Kolejka 3 - 13-21 sierpnia

New Saints FC 7-11 EID Futsal 19 sierpnia, 17:30
Genewa
Nautara Kowno 2-5 Geneva Komball Futsal Team 19 sierpnia, 20:00
Genewa

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Geneva Komball Futsal Team 3 7 2 1 0 23-6 1 1 0 18-4 1 0 0 5-2 1 1 0 1 0 3-3
2.  EID Futsal 3 7 2 1 0 19-14 1 0 0 5-4 1 1 0 14-10 1 1 0 1 0 3-3
3.  Nautara Kowno 3 3 1 0 2 15-13 1 0 1 11-8 0 0 1 4-5
4.  New Saints FC 3 0 0 0 3 11-35 0 0 1 7-11 0 0 2 4-24

Grupa C
 
Kolejka 1 - 13-21 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2011, 14:00 - Nyon)

Tornado Chișinău 6-3 FC Encamp Dicoansa 15 sierpnia, 18:30
Trebinje
KMF Leotar (Trebinje) 10-0 Falcao FC 15 sierpnia, 20:45
Trebinje

Kolejka 2 - 13-21 sierpnia

Falcao FC 1-2 Tornado Chișinău 16 sierpnia, 18:30
Trebinje
KMF Leotar (Trebinje) 8-4 FC Encamp Dicoansa 16 sierpnia, 20:45
Trebinje

Kolejka 3 - 13-21 sierpnia

FC Encamp Dicoansa 8-7 Falcao FC 18 sierpnia, 18:30
Trebinje
Tornado Chișinău 3-6 KMF Leotar (Trebinje) 18 sierpnia, 20:45
Trebinje

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMF Leotar (Trebinje) 3 9 3 0 0 24-7 2 0 0 18-4 1 0 0 6-3
2.  Tornado Chișinău 3 6 2 0 1 11-10 1 0 1 9-9 1 0 0 2-1
3.  FC Encamp Dicoansa 3 3 1 0 2 15-21 1 0 0 8-7 0 0 2 7-14
4.  Falcao FC 3 0 0 0 3 8-20 0 0 1 1-2 0 0 2 7-18

Grupa D
 
Kolejka 1 - 13-21 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2011, 14:00 - Nyon)

BGA Futsal 5-3 Fjölnir (Reykjavík) 13 sierpnia, 16:30
Warna
MFK Warna 3-5 Vegakameratene 13 sierpnia, 19:00
Warna

Kolejka 2 - 13-21 sierpnia

Vegakameratene 3-2 BGA Futsal 14 sierpnia, 16:30
Warna
MFK Warna 8-5 Fjölnir (Reykjavík) 14 sierpnia, 19:00
Warna

Kolejka 3 - 13-21 sierpnia

Fjölnir (Reykjavík) 1-4 Vegakameratene 16 sierpnia, 15:30
Warna
BGA Futsal 3-5 MFK Warna 16 sierpnia, 18:00
Warna

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Vegakameratene 3 9 3 0 0 12-6 1 0 0 3-2 2 0 0 9-4
2.  MFK Warna 3 6 2 0 1 16-13 1 0 1 11-10 1 0 0 5-3
3.  BGA Futsal 3 3 1 0 2 10-11 1 0 1 8-8 0 0 1 2-3
4.  Fjölnir (Reykjavík) 3 0 0 0 3 9-17 0 0 1 1-4 0 0 2 8-13

Grupa E
 
Kolejka 1 - 13-21 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2011, 14:00 - Nyon)

Győri ETO FC 9-0 FC Anži Tallin 14 sierpnia, 18:45
Wiedeń
Stella Rossa Vienna 3-7 Helvécia Futsal do Brasil 14 sierpnia, 21:00
Wiedeń

Kolejka 2 - 13-21 sierpnia

Helvécia Futsal do Brasil 1-6 Győri ETO FC 15 sierpnia, 18:45
Wiedeń
Stella Rossa Vienna 8-2 FC Anži Tallin 15 sierpnia, 21:00
Wiedeń

Kolejka 3 - 13-21 sierpnia

FC Anži Tallin 0-5 Helvécia Futsal do Brasil 17 sierpnia, 18:45
Wiedeń
Győri ETO FC 10-3 Stella Rossa Vienna 17 sierpnia, 21:00
Wiedeń

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Győri ETO FC 3 9 3 0 0 25-4 2 0 0 19-3 1 0 0 6-1
2.  Helvécia Futsal do Brasil 3 6 2 0 1 13-9 0 0 1 1-6 2 0 0 12-3
3.  Stella Rossa Vienna 3 3 1 0 2 14-19 1 0 1 11-9 0 0 1 3-10
4.  FC Anži Tallin 3 0 0 0 3 2-22 0 0 1 0-5 0 0 2 2-17

Grupa F
 
Kolejka 1 - 13-21 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2011, 14:00 - Nyon)

Club Futsal Eindhoven 7-3 İstanbul Üniversitesi SK 18 sierpnia, 18:00
Skopje
KMF Železarec (Skopje) 9-1 ZC Excess Futsal 18 sierpnia, 20:30
Skopje

Kolejka 2 - 13-21 sierpnia

ZC Excess Futsal 2-8 Club Futsal Eindhoven 19 sierpnia, 18:00
Skopje
KMF Železarec (Skopje) 15-3 İstanbul Üniversitesi SK 19 sierpnia, 20:30
Skopje

Kolejka 3 - 13-21 sierpnia

İstanbul Üniversitesi SK 11-6 ZC Excess Futsal 21 sierpnia, 18:00
Skopje
Club Futsal Eindhoven 7-4 KMF Železarec (Skopje) 21 sierpnia, 20:30
Skopje

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Club Futsal Eindhoven 3 9 3 0 0 22-9 2 0 0 14-7 1 0 0 8-2
2.  KMF Železarec (Skopje) 3 6 2 0 1 28-11 2 0 0 24-4 0 0 1 4-7
3.  İstanbul Üniversitesi SK 3 3 1 0 2 17-28 1 0 0 11-6 0 0 2 6-22
4.  ZC Excess Futsal 3 0 0 0 3 9-28 0 0 1 2-8 0 0 2 7-20

Grupa G
 
Kolejka 1 - 13-21 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2011, 14:00 - Nyon)

Erebuni Erewan 1-5 Flamurtari Vlorë 13 sierpnia, 17:00
Nikozja
AS Omónia Lefkossías 5-4 Sporting Club de Paris 13 sierpnia, 19:15
Nikozja

Kolejka 2 - 13-21 sierpnia

AS Omónia Lefkossías 6-0 Flamurtari Vlorë 14 sierpnia, 19:15
Nikozja
Sporting Club de Paris 6-1 Erebuni Erewan 14 sierpnia, 17:00
Nikozja

Kolejka 3 - 13-21 sierpnia

Flamurtari Vlorë 5-9 Sporting Club de Paris 16 sierpnia, 17:00
Nikozja
Erebuni Erewan 2-8 AS Omónia Lefkossías 16 sierpnia, 19:15
Nikozja

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AS Omónia Lefkossías 3 9 3 0 0 19-6 2 0 0 11-4 1 0 0 8-2
2.  Sporting Club de Paris 3 6 2 0 1 19-11 1 0 0 6-1 1 0 1 13-10
3.  Flamurtari Vlorë 3 3 1 0 2 10-16 0 0 1 5-9 1 0 1 5-7
4.  Erebuni Erewan 3 0 0 0 3 4-19 0 0 2 3-13 0 0 1 1-6

II faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1 - 24 września-2 października
(Losowanie - 6 lipca 2011, 14:00 - Nyon)

Dinamo Moskwa 0-5 Club Futsal Eindhoven 29 września, 18:00
(wo)
Litija / w drużynie Dinama wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 5-1
KMN SVEA Lesna Litija 3-3 SFA Athína 90 29 września, 20:30
Litija

Kolejka 2 - 24 września-2 października

SFA Athína 90 1-9 Dinamo Moskwa 30 września, 18:00
Litija
KMN SVEA Lesna Litija 5-2 Club Futsal Eindhoven 30 września, 20:30
Litija

Kolejka 3 - 24 września-2 października

Club Futsal Eindhoven 10-3 SFA Athína 90 2 października, 16:30
Litija
Dinamo Moskwa 4-1 KMN SVEA Lesna Litija 2 października, 19:00
Litija

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Club Futsal Eindhoven 3 6 2 0 1 17-8 1 0 0 10-3 1 0 1 7-5 1 3 1 0 0 5-0
2.  Dinamo Moskwa 3 6 2 0 1 13-7 1 0 1 4-6 1 0 0 9-1 1 0 0 0 1 0-5
3.  KMN SVEA Lesna Litija 3 4 1 1 1 9-9 1 1 0 8-5 0 0 1 1-4
4.  SFA Athína 90 3 1 0 1 2 7-22 0 0 1 1-9 0 1 1 6-13

Grupa 2
 
Kolejka 1 - 24 września-2 października
(Losowanie - 6 lipca 2011, 14:00 - Nyon)

FC Barcelona 9-0 KMF Leotar (Trebinje) 29 września, 17:00
Jełgawa
Nikars Ryga 4-7 Győri ETO FC 29 września, 19:30
Jełgawa

Kolejka 2 - 24 września-2 października

Győri ETO FC 2-8 FC Barcelona 30 września, 17:00
Jełgawa
Nikars Ryga 3-3 KMF Leotar (Trebinje) 30 września, 19:30
Jełgawa

Kolejka 3 - 24 września-2 października

KMF Leotar (Trebinje) 5-7 Győri ETO FC 2 października, 15:00
Jełgawa
FC Barcelona 12-0 Nikars Ryga 2 października, 17:30
Jełgawa

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 3 9 3 0 0 29-2 2 0 0 21-0 1 0 0 8-2
2.  Győri ETO FC 3 6 2 0 1 16-17 0 0 1 2-8 2 0 0 14-9
3.  KMF Leotar (Trebinje) 3 1 0 1 2 8-19 0 0 1 5-7 0 1 1 3-12 1 1 0 1 0 3-3
4.  Nikars Ryga 3 1 0 1 2 7-22 0 1 1 7-10 0 0 1 0-12 1 1 0 1 0 3-3

Grupa 3
 
Kolejka 1 - 24 września-2 października
(Losowanie - 6 lipca 2011, 14:00 - Nyon)

Slov-Matic Fofo Bratysława 5-5 Geneva Komball Futsal Team 27 września, 13:30
Tbilisi
Iberia 2000 Tbilisi 4-0 Mapid Mińsk 27 września, 16:05
Tbilisi

Kolejka 2 - 24 września-2 października

Mapid Mińsk 1-2 Slov-Matic Fofo Bratysława 28 września, 13:30
Tbilisi
Iberia 2000 Tbilisi 11-0 Geneva Komball Futsal Team 28 września, 16:05
Tbilisi

Kolejka 3 - 24 września-2 października

Geneva Komball Futsal Team 0-4 Mapid Mińsk 30 września, 13:30
Tbilisi
Slov-Matic Fofo Bratysława 3-3 Iberia 2000 Tbilisi 30 września, 16:05
Tbilisi

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iberia 2000 Tbilisi 3 7 2 1 0 18-3 2 0 0 15-0 0 1 0 3-3
2.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 5 1 2 0 10-9 0 2 0 8-8 1 0 0 2-1
3.  Mapid Mińsk 3 3 1 0 2 5-6 0 0 1 1-2 1 0 1 4-4
4.  Geneva Komball Futsal Team 3 1 0 1 2 5-20 0 0 1 0-4 0 1 1 5-16

Grupa 4
 
Kolejka 1 - 24 września-2 października
(Losowanie - 6 lipca 2011, 14:00 - Nyon)

FK Era-Pack Chrudim 6-2 Vegakameratene 24 września, 16:30
Poznań
Akademia FC Pniewy 2-3 A&M Châtelineau 24 września, 19:00
Poznań

Kolejka 2 - 24 września-2 października

A&M Châtelineau 4-2 FK Era-Pack Chrudim 25 września, 16:30
Poznań
Akademia FC Pniewy 3-2 Vegakameratene 25 września, 19:00
Poznań

Kolejka 3 - 24 września-2 października

Vegakameratene 2-2 A&M Châtelineau 27 września, 16:30
Poznań
FK Era-Pack Chrudim 5-2 Akademia FC Pniewy 27 września, 19:00
Poznań

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  A&M Châtelineau 3 7 2 1 0 9-6 1 0 0 4-2 1 1 0 5-4
2.  FK Era-Pack Chrudim 3 6 2 0 1 13-8 2 0 0 11-4 0 0 1 2-4
3.  Akademia FC Pniewy 3 3 1 0 2 7-10 1 0 1 5-5 0 0 1 2-5
4.  Vegakameratene 3 1 0 1 2 6-11 0 1 0 2-2 0 0 2 4-9

Grupa 5
 
Kolejka 1 - 24 września-2 października
(Losowanie - 6 lipca 2011, 14:00 - Nyon)

Marca Futsal 6-0 Ilves FS 27 września, 16:00
Târgu Mureș
City'us Târgu Mureș 4-1 MNK Split 1700 27 września, 18:15
Târgu Mureș

Kolejka 2 - 24 września-2 października

MNK Split 1700 1-4 Marca Futsal 28 września, 16:00
Târgu Mureș
City'us Târgu Mureș 7-1 Ilves FS 28 września, 18:15
Târgu Mureș

Kolejka 3 - 24 września-2 października

Ilves FS 2-4 MNK Split 1700 30 września, 16:00
Târgu Mureș
Marca Futsal 5-2 City'us Târgu Mureș 30 września, 18:15
Târgu Mureș

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Marca Futsal 3 9 3 0 0 15-3 2 0 0 11-2 1 0 0 4-1
2.  City'us Târgu Mureș 3 6 2 0 1 13-7 2 0 0 11-2 0 0 1 2-5
3.  MNK Split 1700 3 3 1 0 2 6-10 0 0 1 1-4 1 0 1 5-6
4.  Ilves FS 3 0 0 0 3 3-17 0 0 1 2-4 0 0 2 1-13

Grupa 6
 
Kolejka 1 - 24 września-2 października
(Losowanie - 6 lipca 2011, 14:00 - Nyon)

KMF Ekonomac (Kragujevac) 6-2 ASA Ben Gurion 27 września, 18:00
Kragujevac
Urahan Iwano-Frankowsk 6-4 AS Omónia Lefkossías 27 września, 20:30
Kragujevac

Kolejka 2 - 24 września-2 października

KMF Ekonomac (Kragujevac) 5-1 AS Omónia Lefkossías 28 września, 18:00
Kragujevac
ASA Ben Gurion 4-6 Urahan Iwano-Frankowsk 28 września, 20:30
Kragujevac

Kolejka 3 - 24 września-2 października

AS Omónia Lefkossías 2-1 ASA Ben Gurion 30 września, 18:00
Kragujevac
Urahan Iwano-Frankowsk 3-5 KMF Ekonomac (Kragujevac) 30 września, 20:30
Kragujevac

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 9 3 0 0 16-6 2 0 0 11-3 1 0 0 5-3
2.  Urahan Iwano-Frankowsk 3 6 2 0 1 15-13 1 0 1 9-9 1 0 0 6-4
3.  AS Omónia Lefkossías 3 3 1 0 2 7-12 1 0 0 2-1 0 0 2 5-11
4.  ASA Ben Gurion 3 0 0 0 3 7-14 0 0 1 4-6 0 0 2 3-8

III faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 16-20 listopada
(Losowanie - 11 października 2011, 13:30 - Nyon)

Kajrat Ałmaty 3-2 A&M Châtelineau 17 listopada, 14:00
Moskwa
Dinamo Moskwa 9-1 KMF Ekonomac (Kragujevac) 17 listopada, 16:30
Moskwa

Kolejka 2 - 16-20 listopada

KMF Ekonomac (Kragujevac) 0-2 Kajrat Ałmaty 18 listopada, 14:00
Moskwa
Dinamo Moskwa 5-2 A&M Châtelineau 18 listopada, 16:30
Moskwa

Kolejka 3 - 16-20 listopada

A&M Châtelineau 2-4 KMF Ekonomac (Kragujevac) 20 listopada, 9:30
Moskwa
Kajrat Ałmaty 2-2 Dinamo Moskwa 20 listopada, 12:00
Moskwa

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dinamo Moskwa 3 7 2 1 0 16-5 2 0 0 14-3 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
2.  Kajrat Ałmaty 3 7 2 1 0 7-4 1 1 0 5-4 1 0 0 2-0 1 1 0 1 0 2-2
3.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 3 1 0 2 5-13 0 0 1 0-2 1 0 1 5-11
4.  A&M Châtelineau 3 0 0 0 3 6-12 0 0 1 2-4 0 0 2 4-8

Grupa B
 
Kolejka 1 - 16-20 listopada
(Losowanie - 11 października 2011, 13:30 - Nyon)

Araz Naxçıvan 5-3 Club Futsal Eindhoven 17 listopada, 18:30
Barcelona
FC Barcelona 6-0 FK Era-Pack Chrudim 17 listopada, 20:45
Barcelona

Kolejka 2 - 16-20 listopada

FK Era-Pack Chrudim 4-3 Araz Naxçıvan 18 listopada, 18:45
Barcelona
FC Barcelona 4-0 Club Futsal Eindhoven 18 listopada, 21:00
Barcelona

Kolejka 3 - 16-20 listopada

Araz Naxçıvan 2-2 FC Barcelona 20 listopada, 17:00
Barcelona
Club Futsal Eindhoven 3-0 FK Era-Pack Chrudim 20 listopada, 19:15
Barcelona

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 3 7 2 1 0 12-2 2 0 0 10-0 0 1 0 2-2
2.  Araz Naxçıvan 3 4 1 1 1 10-9 1 1 0 7-5 0 0 1 3-4
3.  Club Futsal Eindhoven 3 3 1 0 2 6-9 1 0 0 3-0 0 0 2 3-9 1 3 1 0 0 3-0
4.  FK Era-Pack Chrudim 3 3 1 0 2 4-12 1 0 0 4-3 0 0 2 0-9 1 0 0 0 1 0-3

Grupa C
 
Kolejka 1 - 16-20 listopada
(Losowanie - 11 października 2011, 13:30 - Nyon)

Iberia 2000 Tbilisi 2-9 Győri ETO FC 16 listopada, 19:00
Odivelas
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 5-3 City'us Târgu Mureș 16 listopada, 21:30
Odivelas

Kolejka 2 - 16-20 listopada

City'us Târgu Mureș 3-7 Iberia 2000 Tbilisi 17 listopada, 19:00
Odivelas
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3-1 Győri ETO FC 17 listopada, 21:30
Odivelas

Kolejka 3 - 16-20 listopada

Győri ETO FC 3-8 City'us Târgu Mureș 19 listopada, 15:30
Odivelas
Iberia 2000 Tbilisi 5-5 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 19 listopada, 18:00
Odivelas

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3 7 2 1 0 13-9 2 0 0 8-4 0 1 0 5-5
2.  Iberia 2000 Tbilisi 3 4 1 1 1 14-17 0 1 1 7-14 1 0 0 7-3
3.  City'us Târgu Mureș 3 3 1 0 2 14-15 0 0 1 3-7 1 0 1 11-8 1 3 1 0 0 8-3
4.  Győri ETO FC 3 3 1 0 2 13-13 0 0 1 3-8 1 0 1 10-5 1 0 0 0 1 3-8

Grupa D
 
Kolejka 1 - 16-20 listopada
(Losowanie - 11 października 2011, 13:30 - Nyon)

AS Città di Montesilvano Calcio a 5 1-1 Urahan Iwano-Frankowsk 17 listopada, 18:30
Padwa
Marca Futsal 3-1 Slov-Matic Fofo Bratysława 17 listopada, 20:30
Padwa

Kolejka 2 - 16-20 listopada

Slov-Matic Fofo Bratysława 1-2 AS Città di Montesilvano Calcio a 5 18 listopada, 18:30
Padwa
Marca Futsal 4-2 Urahan Iwano-Frankowsk 18 listopada, 20:30
Padwa

Kolejka 3 - 16-20 listopada

Urahan Iwano-Frankowsk 4-3 Slov-Matic Fofo Bratysława 20 listopada, 16:15
Padwa
AS Città di Montesilvano Calcio a 5 2-2 Marca Futsal 20 listopada, 18:30
Padwa

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Marca Futsal 3 7 2 1 0 9-5 2 0 0 7-3 0 1 0 2-2
2.  AS Città di Montesilvano Calcio a 5 3 5 1 2 0 5-4 0 2 0 3-3 1 0 0 2-1
3.  Urahan Iwano-Frankowsk 3 4 1 1 1 7-8 1 0 0 4-3 0 1 1 3-5
4.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 0 0 0 3 5-9 0 0 1 1-2 0 0 2 4-7

1/2 finału - 27 kwietnia
(Losowanie - 3 kwietnia 2012, 21:30 - Barcelona)

Marca Futsal 0-3 Dinamo Moskwa 27 kwietnia, 18:30
Lleida
FC Barcelona 5-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 27 kwietnia, 21:00
Lleida

Mecz o 3. miejsce - 29 kwietnia

Marca Futsal 3-3 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 29 kwietnia, 17:00
k. 4-3
Lleida

Finał - 29 kwietnia

Dinamo Moskwa 1-3 FC Barcelona 29 kwietnia, 19:30
Lleida

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas