29 września 2011, 21:05 - Bukareszt (Național Arena)

Rapid: 1. Dănuț Coman - 2. Rui Duarte, 4. Marcos Antônio, 16. Ovidiu Burcă, 19. Vladimir Božović - 14. Mihai Roman (51, 80. Filipe Teixeira), 8. Nicolae Grigore, 5. Dan Alexa, 10. Ovidiu Herea (74, 32. Iulian Apostol), 7. Ciprian Deac - 11. Daniel Pancu (84, 9. Cássio).

PSV: 1. Andreas Isaksson - 2. Stanisław Manolew, 4. Marcelo, 3. Wilfred Bouma, 5. Erik Pieters - 10. Georginio Wijnaldum, 6. Kevin Strootman, 7. Ola Toivonen - 11. Jeremain Lens (72, 20. Zakaria Labyad), 9. Tim Matavž, 14. Dries Mertens.

żółte kartki: Alexa, Pancu, Deac, Rui Duarte - Strootman, Mertens.

sędziował: Fredy Fautrel (Francja).

Cały mecz w barwach PSV rozegrał były obrońca Wisły Kraków - Marcelo. Poza kadrą holenderskiego zespołu z powodu kontuzji znalazł się Przemysław Tytoń.

G. - 29 września 2011, 22:57:47 - *.olsztyn.vectranet.pl
Cassio rozwiązał kontrakt z PSV jako bramkarz, szybko się przekwalifikował na napadziora i wszedł na końcówkę w Rapidzie :D

G. - 29 września 2011, 22:59:23 - *.olsztyn.vectranet.pl
ps. wygląda na to, że z Rapidem o wyjście z grupy gramy ;>

a - 29 września 2011, 23:02:23 - *.icpnet.pl
Do G. - jesteś piłkarzem Legii?
Zwycięstwo PSV to dla Legii dobry wynik. Holendrzy i tak powinni wygrać grupę, a z Rapidem można powalczyć o awans.

G. - 29 września 2011, 23:03:59 - *.olsztyn.vectranet.pl
@a
ta jestem, w ME, domyśl się kto pisze :P

davies - 29 września 2011, 23:26:16 - *.icpnet.pl
chociaż Legia ma szanse na wyjście z grupy ! trzymam kciuki , bo na Wisłe już nie ma co liczyć . POWODZENIA

bartek - 29 września 2011, 23:57:28 - *.internetia.net.pl
postawiłem zwycięstwo Legii i PSV. cudowny wieczór z bukmacherką!!! :D

Mercury - 30 września 2011, 0:02:15 - *.dynamic.mm.pl
Do g. Gąsior i Grudniewski?

Kibol - 30 września 2011, 0:22:06 - *.centertel.pl
Nie daję wielkich szans Legii w meczu z Rumunami. Maksymalnie remis w Warszawie, a w Bukareszcie 0:2, ew. 1:3.

otw - 30 września 2011, 0:42:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
G. pisze z Olsztyna kretyni !

Lenin - 30 września 2011, 0:52:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rumuni są słabi i nie ma się co sugerować ich wygraną ze Śląskiem - jeśli Legia zagra na swoim poziomie vide druga połowa z Hapoelem to o awans jestem spokojny - a z PSV na Pepsi powinny być 3 pkt

do lenin - 30 września 2011, 2:37:28 - *.ssp.dialog.net.pl
czlowieku nie kompromituj sie to slask jakos ogral legie i jest na 1 miejscu w tabeli zobaczysz ze ten smieszny klubik nawet nie zdola zremisowac z rapidem wtedy zejdziecie na ziemie jedyne na co ich stac to ograc hapoel a jak uwazasz ze rumunska pilka jest slabsza od naszej to chyba z glowa kiepsko u ciebie juz tu ktos pisal na ten temat wystarczy zobaczyc ile maja druzyn w pucharach dobranoc

Kamil_P. - 30 września 2011, 9:03:17 - *.50.134.242
Jeżeli chodzi o Legię to szacunek za walkę do samego końca. Brakuje jeszcze klasy, czyli koncentracji przez pełne 90minut, ale na szczęście to co wczoraj zagrali warszawiacy wystarczyło i trzeba podkreślić że nie pierwszy raz w tym sezonie wygrywają końcówki meczów ( np. z GKS Bełchatów ). Brawo i jeszcze raz brawo i walczycie z Rapidem o awans do kolejnej rundy. Wisła natomiast miała o wiele trudniejsze zadanie co nie zmienia faktu, że gra bez polotu, poniżej oczekiwań - brak słów. Nic straconego - może jeszcze jakiś zryw zaliczy z Fulham - choć szanse są miej niż mniejsze. Życzę sukcesów dla obu klubów w pucharach no i lidze, bo chciałbym, żeby za rok też zagrali Wisła, Legia, Lech i Śląsk lub Polonia w pucharach europejskich.
Kibic Wisły Kraków!

ddd - 30 września 2011, 9:30:00 - *.adsl.inetia.pl
do 'do lenin' - ogarnij się , to , że śląsk ograł Legie to był wypadek przy pracy , miał 3 sytuacje wykorzystał je proste ... , a mistrza i tak śląsk nie dostanie , przynajmniej mam taką nadzieję , bo szkoda pucharów ..

Pauleta - 30 września 2011, 10:39:59 - *.pogodnanet.pl
Ciekaw jestem tego starcia Rapidu z Legia.
Rapid zdemolowal w obu meczach Śląsk teraz tez sie niezle trzymal z PSV, ciekawy meczyk

nike - 30 września 2011, 13:06:24 - *.weinstadel.stw.uni-erlangen.de
Ale Wy wszyscy jestescie zawistni..Slask walczyl w Pucharach, odpadl na ostatnim szczeblu z druzyna fizycznie, taktycznie lepsza. Wywalczyl remis w Timisoarze, mimo porazki we Wroclawiu.
Szkoda Jagielloni, coz bywa. Chociaz jedna runde wiecej mogli zagrac z Rennes...
Wisla nie gra za dobrze, ale napewno nie odpadnie bez punktu. Legia bedzie miala ciezko mimo wszystko. Grupa jest ciezka. W Izraelu wygrac nie jest latwo, jak i w Bukareszcie.
Ogolnie nie jest tak zle. Dwie druzyny w grupach. Napewno zrobilismy krok do przodu.
Nie mozna oczekiwac z dnia na dzien, 4 druzyn w grupach, ktore wygrywaja kazdy mecz.
Nawet Anglikom, Niemcom, Hiszpanom czy Wlochom to sie nie udaje...

gfdg - 30 września 2011, 13:20:25 - *.elomza.pl
Ciekawe czemu trener PSV nie chce stawiać na Isakssona? Przecież tak go wszyscy chwalili, że to taki bramkarz dobry, itp. Chodzi mi o to, że co Tytoń przyszedł, od razu go wygryzł ze składu i tylko kontuzja Tytonia pozwoliła wrócic Isakssonowi ?

loip - 30 września 2011, 13:39:08 - *.net.stream.pl
Trzeba przyznać ze Legia miała masę szczęścia. Hapoel po pierwszej połowie powinien prowadzić 3-0. Rumuni sa lepszym zespołem od graczy z Izraela wiec łatwo nie będzie. mimo wszystko powodzenia Legii zycze

s - 30 września 2011, 14:24:25 - *.adsl.inetia.pl
rumuni sa znacznie slabsi. tak jak ich liga od izraelskiej

w - 30 września 2011, 14:26:48 - *.adsl.inetia.pl
jaga spotkala by rennes w 3, a nie 2 rundzie, jak juz ;p

hyperion - 30 września 2011, 17:04:15 - *.zax.pl
Rumunia miała udany sezon 2005/2006 i 2006/2007, zwłaszcza 05/06 gdzie zdobyli najwięcej punktów do rankingu ze wszystkich krajów. Ostatnio jest: 2.600 2.642 6.083 3.166 i 3.166 dotychczas, co w porównaniem z naszą cienką ligą: 1.666 5.000 2.125 4.500 3.375 wcale jakoś super nie wygląda. "s" ma rację. W tym momencie liga izraelska jest mocniejsza od rumuńskiej. Troszeczkę huraoptymistom spod znaku Lenczyka i Śląska obraz się zamazał, stąd bzdety typu komentarze osoby "do lenin". Na komentarze będzie jeszcze czas, ale pisać, że Śląsk jest jakiś mocny bo wygrał z Lechem i Legią, oraz przegrał ze znacznie mocniejszym Rapidem, który na pewno ogra Legię, bo jest z mega mocnej rumuńskiej ligi to jakaś kpina.

Pauleta - 30 września 2011, 17:05:22 - *.pogodnanet.pl
@gfdg, Isaksson jest do sprzedazy w ziemie pewnie dlatego.

ds - 1 października 2011, 0:09:30 - *.netpower.pl
Rapid bardzo dobry, pokazał już Wiśle i Śląskowi jak się gra. Legia zajmie 3 miejsce niestety.