7 października 2011, 18:50:53 - MichalMKS
eME: Zawodnicy z polskiej ligi zagrali w meczu Armenia - Macedonia

Lewon Hajrapetjan (Lechia Gdańsk) oraz Mirko Ivanovski (Arka Gdynia) zagrali po 90 minut w meczu eliminacyjnym Mistrzostw Europy reprezentacji Armenii i Macedonii. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Ormian 4-1 (2-0).

7 października 2011, 17:00 - Erewan
Armenia 4-1 Macedonia
Marcos Pizzelli 28, Henrich Mchitarjan 34, Geworg Gazarjan 69, Artur Sarkisow 90 - Vanče Šikov 86

żółte kartki: Karlen Mkrtczjan - Goran Popov, Mirko Ivanovski, Veliče Šumulikoski.
czerwona kartka: Veliče Šumulikoski (53. minuta, Macedonia, za drugą żółtą).

sędziował: Robert Schörgenhofer (Austria).

Przez 60 minut w reprezentacji Macedonii na boisku przebywał były napastnik Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski i Polonii Warszawa Filip Ivanovski. Przez cały mecz grał w przeszłości gracz Odry Wodzisław Śląski Goran Popov. Z kolei w 51. minucie na boisku pojawił się Vlade Lazarevski (m.in. Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski i Polonia Warszawa).

Poza kadrą meczową Ormian znalazł się Robert Arzumanjan (Jagiellonia Białystok).

6. Andora          8   0   1-17

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

Psandsjdb - 7 października 2011, 18:54:13 - *.dynamic.chello.pl
Armenia wygra w Dublinie i zapewni sobie awans

Rafał - 7 października 2011, 18:54:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Armenia z Polska w grupie na euro to nasza jedyna szansa na wygraną.

Melykonjan - 7 października 2011, 18:56:51 - *.dynamic.chello.pl
Grupa B : POLSKA , Armenia , Niemcy and Grecja xDDD

Shaam - 7 października 2011, 19:00:38 - *.toya.net.pl
Polska nie zagra z Niemcami w fazie grupowej, bo jako gospodarz turnieju będziemy losowani z 1 koszyka, podobnie, jak niemiecka reprezentacja reszty świata.

wagnerlove - 7 października 2011, 19:04:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co Ty shaam gadasz, bedziemy w 4 koszyku jak nic.

Niezly Ormianin ten Marcos Pizzelli ; )

Rad37 - 7 października 2011, 19:12:34 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.138)
Niestety Armenia nie jest liderem grupy. Z Rosją ma ujemny bilans bezpośrednich meczów 0-0 i 1-3.

Chuligan - 7 października 2011, 19:13:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@sphinx, no nie powiedziałbym, jeżeli się nie mylę to w przypadku równej ilości pkt decydują mecze bezpośrednie...
Rosja 3:1 Armenia
Armenia 0:0 Rosja
Rosja - 4 pkt, Armenia 1 pkt więc Rosja pozostaje liderem.

t. - 7 października 2011, 19:15:32 - *.255.245.83
Dokładnie. Armenia w tym momencie jest liderem tabeli.

sphinx - 7 października 2011, 19:23:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przed chwilą na jednym z najpopularniejszych portali w Polsce na "O" przeczytałem, że: "Armenia awansowała, przynajmniej tymczasowo, na pierwsze miejsce w grupie B. Rosja, wicelider, również ma na koncie 17 punktów, ale znacznie gorszy bilans bramek (to on według przepisów decyduje o kolejności). Trzecia Irlandia (15 punktów) gra w piątek z Andorą." Chyba nie pisali by tego bez sprawdzenia.

dzony - 7 października 2011, 19:23:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jako gospodarze jesteśmy losowani z I koszyka tak samo jak Ukraina , pewnie też Hiszpania i Niemcy , ale mozemy wpaść na Holandię , Anglię , Francję , Włochy itp.

HEJ ŚLĄSK! - 7 października 2011, 19:26:48 - *.ssp.dialog.net.pl
po prostu extra!
jakby w lidze jeszcze jako tako grali to by było fajnie...
Ale na początek dobre i to

t. - 7 października 2011, 19:32:22 - *.255.245.83
@Chuligan- mylisz się. Decydują bramki a nie mecze bezpośrednie.

maciejko - 7 października 2011, 20:09:43 - REDAKCJA
Liderem jest Rosja, przy równości punktów decyduje bilans meczów bezpośrednich.

tokemon - 7 października 2011, 20:21:15 - *.adsl.inetia.pl
z tego co wiem, pierwszego kosza losowani beda polacy, ukraincy (gospodarze), hiszpanie (mistrzowie) i holendrzy (2 w rankingu fifa). niemcy najprawdopodobniej z drugiego razem z anglia, wlochami i portugalia (francja)

oic. - 7 października 2011, 20:27:15 - *.dynamic.chello.pl
nie podniecajcie się nawet jeśli rosja przegra dzisiaj ze słowacją to w ostatniej kolejce raczej wygra z andorą, a ma bezposredni bilans lepszy od Armenii więc jesli Ormianie mogą na coś liczyć to tylko na 2 miejsce i baraze bo odejmując 2 zwycięstwa z Andorą mogą maksymalnie zdobyc 13 punktów, a druga Szwecja po dzisiejszym zwycięstwie nad Finlandią ma już 15 pkt. w tabeli wicemistrzów grup. Takze szanse na bezposredni awans oscylują w granicach 1%(zwycięstwo z Irlandią i porazka Rosji z Andorą)

DENIS - 7 października 2011, 20:35:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo chłopaki

MartinMix - 7 października 2011, 21:35:00 - *.net.pl
oic.:ale przecież 3 drużyny mogą mieć równią ilość punktów. jeśli Słowacja wygra 2 mecze, a Armenia i Rosja po jednym spotkaniu to Armenia będzie pierwsza ;)

bu! - 7 października 2011, 22:27:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawda Ale Rosja wygrała ze Słowacją dzisiaj, więc to oni niemal na 100% awansują z pierwszego miejsca, Mecz Armeni z Irlandią w Dublinie zdecyduje o drugim miejscu

MattZL - 9 października 2011, 0:55:26 - *.static.haker-net.pl
Jak poziom polskiej ligi ma wzrosnąć jak grają u Nas piłkarze z Macedonii czy Litwy...