7 października 2011, 22:38:23 - Dawid
eME: Sergei Pareiko wystąpił w reprezentacji Estonii

Bramkarz Wisły Kraków Sergei Pareiko rozegrał całe spotkanie w reprezentacji Estonii w wygranym 2-1 (0-1) meczu eliminacji mistrzostw Europy 2012 z Irlandią Północną.

7 października 2011, 20:45 - Belfast
Irlandia Północna 1-2 Estonia
Steven Davis 22 - Konstantin Vassiljev 77 (k), 84

żółte kartki: Kyle Lafferty, Lee Camp, Craig Cathcart, Gareth McAuley - Sergei Zenjov.

sędziował: Manuel Gräfe (Niemcy).

W reprezentacji Estonii do 57. minuty na boisku przebywał były zawodnik Korony Kielce Sander Puri.

6. Wyspy Owcze        10    4    6-26

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

asd - 7 października 2011, 22:39:34 - *.nplay.net.pl
Konstantin Vassiljev już powinien być sprowadzony do Wisły w następnym okienku razem ze Świerczokiem!!

Irtysz - 7 października 2011, 22:41:43 - *.elpos.net
2 bramka dzięki sędziemu, ale liczą się baraże

Essti - 7 października 2011, 22:41:48 - *.tktelekom.pl
Fantastyczny mecz warto było obejrzeć teraz Estonia czekać bedzie na mecz Słowenia - Serbia wystarczy remis i będą mieć baraże

asd - 7 października 2011, 22:42:09 - *.nplay.net.pl
Szwajcarzy jeśli myślą o barażach muszą namówić na powrót Alexandra Freia i hakana Yakina inaczej nici z awansu do EURO!!!!

alek - 7 października 2011, 22:46:51 - *.204.81.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdyby nie ich porażka z Wyspami Owczymi już by mieli baraże

asd - 7 października 2011, 22:51:30 - *.nplay.net.pl
Gratulacje dla Czarnogórców baraży slava!!!

t. - 8 października 2011, 0:10:10 - *.255.245.83
@Essti - Jeśli Serbia zremisuje ze Słowenią to oni zagrają w barażach. Nie liczą się bezpośrednie mecze ale bramki.

19jude06 - 8 października 2011, 0:27:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@t. widzę że ogarnięty jesteś grubo

mario - 8 października 2011, 8:01:08 - *.cdma.centertel.pl
A my nie potrafiliśmy wygrać z nimi za kadencji Beenhakera .
Jak w ogóle Pareiko wypadł?

lukas - 8 października 2011, 8:18:26 - *.dynamic.chello.pl
Vasiliew był w zimie na testach w Cracovii, ale działacze woleli Bojlevića. Jak widać dyletantów w tym klubie jest na pęczki i nie ma sie co dziwić, że od lat okupują ostatnie miejsca w ekstraklasie.

PK - 8 października 2011, 9:28:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@t.
Bramki się liczą owszem, ale dopiero po bezpośrednich spotkaniach, tak było i jest nadal. Zatem remis Serbów wystarczy Estończykom, a ponieważ wszystkie portale piszą że remis da awans Estończykom, to pewnie mają racje

Pauleta - 8 października 2011, 9:47:00 - *.pogodnanet.pl
Świerczok do Wisły? A to tam jeszcze "kochaja polakow" ??
A tak powaznie nie zycze mu transferu do "wielkiej" Wisly, spala go tam psychicznie i zmarnuja jakis tam talent ktory niewatpliwie posiada

Essti - 8 października 2011, 10:02:37 - *.tktelekom.pl
Parejko zrobił błąd przy 1 bramce a potem było ok

ZG - 8 października 2011, 11:58:58 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie wrzucił sobie piłki do bramki? Przecież to jego specjalność!

adam - 8 października 2011, 12:11:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
popełnił błąd przy bramce.

musolinski - 8 października 2011, 14:48:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żadna Estonia! Niech Serbowie awansują, będzie ciekawie na Euro. Kosovo je Srbija!

sailor - 8 października 2011, 22:25:17 - *.skleporion.net
A czemu będzie ciekawie? Pokłócą się i odpadną. Ciekawiej będzie, gdy awansują Estonia, Armenia, Czarnogóra, Węgry, Bośnia i Hercegowina, Belgia (tu akurat Estonia wydaje mi się najsłabsza i najmniej atrakcyjna piłkarsko). Powiew świeżości, nowe nazwiska, zupełnie odmienne style gry. Większe szanse dla Polaków (choć może lepiej dla nas trafić do grupy śmierci, bo nikt nie będzie "dmuchał balona" przed turniejem). Osobiście nie życzyłbym sobie jedynie obecności na turnieju Szkotów, którzy nie bardzo potrafią ograć Liechtenstein, i którzy ogólnie niewiele prócz "kopnij-biegnij" w futbolu potrafią.