7 października 2011, 22:52:11 - maciejko
eME: Anglia w finałach, 45 minut Kašćelana

Reprezentacja Anglii awansowała do przyszłorocznych finałów mistrzostw Europy po wyjazdowym remisie z Czarnogórą 2-2 (2-1). W bałkańskiej reprezentacji wystąpił pomocnik Łódzkiego Klubu Sportowego - Mladen Kašćelan. Drużyna Czarnogóry zagra w barażach o awans do ME 2012.

7 października 2011, 21:00 - Podgorica
Czarnogóra 2-2 Anglia
Elsad Zverotić 45, Andrija Delibašić 90 - Ashley Young 11, Darren Bent 31

żółte kartki: Milan Jovanović, Stevan Jovetić, Andrija Delibašić, Milorad Peković, Mirko Vučinić (Czarnogóra).
czerwona kartka: Wayne Rooney (74. minuta, Anglia, za brutalny faul).

sędziował: Wolfgang Stark (Niemcy).

Kašćelan zszedł z boiska w przerwie meczu, Marko Ćetković z Jagiellonii Białystok przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, a jego kolega klubowy Luka Pejović nie zmieścił się w kadrze meczowej.

Tabela:

1. Anglia      8  18  17- 5
2. Czarnogóra  7  12   7- 5
3. Szwajcaria  7   8  10-10
4. Walia       7   6   5-10
5. Bułgaria    7   5   3-12

Anglia jest siódmym finalistą ME 2012 obok Polski, Ukrainy, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Holandii.

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

davs - 7 października 2011, 22:55:00 - *.nplay.net.pl
Gratulację baraży dla braci słowiańskich Czarnogórców!!

grzybek - 7 października 2011, 22:55:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Czarnogóra!!!

ruggel - 7 października 2011, 22:56:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zdąrzyłem zobaczyć jedynie ostatnie 15 minut meczu i trzeba przyznać, że wtedy Czarnogóra zdecydowanie zdominowała Angoli, gdyby zdobyli bramke wcześniej to kto wie ... uczcie się polaczki od czarnogórców. Feta po meczu jakby zdobyli mistrzostwo świata, wszyscy kibice wbiegli na boisko

RaV - 8 października 2011, 8:45:07 - *.telpol.net.pl
W tym roku im się udało. Całkiem przeciętna reprezentacja. Szczęście ich że mieli słabą grupę

confetti - 8 października 2011, 9:34:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ŁKS JEST Z CIEBIE MLADEN DUMNY...!!!! zawsze grasz na 100%....nogi nie odstawiasz...jesteś dobrym duchem drużyny!!!!!

Olson - 8 października 2011, 12:43:50 - *.olsztyn.vectranet.pl
Pisz za siebie czrnogórcy naszymi braćmi? Czego chłopie się na paliłeś albo co wąchasz...

szukałka - 8 października 2011, 15:09:22 - *.icpnet.pl
Która drużyna ma największe szanse na awans z 2 miejsca?

Maksiula - 8 października 2011, 15:49:41 - *.cdma.centertel.pl
Do Szukałka:Tę drużyną,która ma największe szanse na awans bezpośrednio z drugiego miejsca są chyba Szwedzi.Gratki dla Angoli za awans,ale Czarnogórcy trochę ich nastraszyli.Największym mankamentem reprezentacji ''Synów Albionu'' jest to,że od wielu lat nie mają oni dobrego bramkarza.I głównie przez to nie odnoszą sukcesów na wielkich imprezach piłkarskich.

DENIS - 8 października 2011, 17:08:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mladen gratuluje awansu do baraży mam nadzieje że je wygracie

N.W.O. - 8 października 2011, 17:11:20 - *.haye.cable.virginmedia.com
i ten caly J.HAART cienizna tylko z braku laku to gwiazda,obecnie dla mnie to nawet Szczesny o niebo lepszy.

goooo - 8 października 2011, 17:58:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co mówią przepisy o sytuacji w jakiej jest teraz Rooney? Jeśli dostał czerwoną kartkę w ostatnim meczu eliminacyjnym będzie wykluczony z meczu(meczów) na Euro?

tellchar - 10 października 2011, 6:57:52 - *.lublin-zachod.sr.gov.pl
Tak, napewno nie zagra w pierwszym meczu Anglii na Euro. No chyba że UEFA da mu wiekszą karę

marek - 10 października 2011, 13:28:07 - *.81.194.10