11 października 2011, 21:38:42 - MichalMKS
eME: Hajrapetjan zagrał przeciwko Irlandii

Obrońca Lechii Gdańsk Lewon Hajrapetjan wystąpił w reprezentacji Armenii w przegranym meczu eliminacyjnym Mistrzostw Europy z Irlandią 1-2 (0-1). Na boisku przebywał przez pełne 90 minut. Drużyna Irlandii zagra w barażach o awans do ME 2012.

11 października 2011, 19:45 - Dublin
Irlandia 2-1 Armenia
Waleri Aleksanjan 43 (s), Richard Dunne 59 - Henrich Mchitarjan 62

żółte kartki: Stephen Kelly, Sean St Ledge, Keith Andrews, Kevin Doyle, Damien Duff - Arsen Petrosjan, Waleri Aleksanjan.
czerwone kartki: Kevin Doyle (81. minuta, Irlandia, za drugą żółtą) - Roman Berezowski (26. minuta, Armenia, za zagranie piłki ręką poza polem karnym).

sędziował: Eduardo Iturralde González (Hiszpania).

Poza kadrą meczową Ormian znalazł się Robert Arzumanjan (Jagiellonia Białystok).

6. Andora      10   0   1-25

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

bv - 11 października 2011, 21:39:52 - *.dynamic.chello.pl
sędzia wypaczył mecz na korzyść Irlandii, brawa za walkę dla Ormian, Hajrapetjan najsłabszy z nich

irish - 11 października 2011, 21:42:22 - *.dynamic.chello.pl
Teraz rewanż w barażu z Francją i witamy na Euro

ateista - 11 października 2011, 21:48:57 - *.adsl.inetia.pl
a kibicowałem Armenii liczyłem ,że wygrają ...ghdyby nie ta czerień dla bramkarza sędzia kalosz a Estonia jeszcze 45 minut i barażę Słowenia-Serbia 1:0

Mastah - 11 października 2011, 21:50:31 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Szkoda Armenii. Wolalbym zobaczyc Armenie w barazach a potem na Euro. Zawsze to jakas nowowsc.