11 października 2011, 21:39:16 - elenril
eME: Występ Róberta Ježa w barwach Słowacji

Róbert Jež z Polonii Warszawa zagrał w reprezentacji Słowacji w zremisowanym 1-1 (1-1) wyjazdowym spotkaniu ostatniej kolejki grupy B eliminacji do mistrzostw Europy 2012 z Macedonią. 30-letni pomocnik został zmieniony w 88. minucie przez Petera Grajciara.

11 października 2011, 19:45 - Skopje
Macedonia 1-1 Słowacja
Nikolče Noveski 79 - Juraj Piroska 54

żółte kartki: Daniel Mojsov - Erik Jendrišek.

sędziował: Tony Chapron (Francja).

Napastnik Arki Gdynia Mirko Ivanovski znalazł się poza meczową kadrą gospodarzy. W barwach Macedonii zagrali m.in. byli piłkarze Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski Vlade Lazarevski i Filip Ivanovski, który występował także w Polonii Warszawa. Natomiast w drużynie gości pełne 90 minut rozegrał były bramkarz Legii Warszawa Ján Mucha.

6. Andora      10   0   1-25

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

Barots - 11 października 2011, 22:22:40 - *.dynamic.chello.pl