11 października 2011, 21:51:49 - qmichal
eME: Alexandru Suvorov strzelił bramkę San Marino

Alexandru Suvorov strzelił bramkę dla reprezentacji Mołdawii w spotkaniu eliminacji Euro 2012 wygranym z San Marino 4-0 (1-0). Pomocnik Cracovii przebywał na boisku przez pełne 90 minut.

11 października 2011, 20:00 - Kiszyniów
Mołdawia 4-0 San Marino
Denis Zmeu 30, Simone Bacciocchi 62 (s), Alexandru Suvorov 66, Gheorghe Andronic 87

żółta kartka: Matteo Vitaioli (San Marino).
czerwona kartka: Igor Țîgîrlaș (84. minuta, Mołdawia).

sędziował: Petur Reinert (Wyspy Owcze).

W reprezentacji Mołdawii wystąpił były piłkarz m.in. Legii Warszawa, Polonii Warszawa i Korony Kielce Anatolie Doroș. Mający za sobą grę w Cracovii Gheorghii Ovseannicov cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

6. San Marino  10    0    0-53

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

Deedion - 11 października 2011, 21:59:02 - *.dynamic.chello.pl
Brawo alex teraz tylko niech cie odwiesza bo to czysta niesprawiedliwosc to zawieszenie

a - 11 października 2011, 22:05:32 - *.icpnet.pl