11 października 2011, 22:04:51 - maciejko
Szwecja finalistą ME 2012

Dzięki wygranej 3-2 (1-1) z Holandią reprezentacja Szwecji awansowała do przyszłorocznych finałów mistrzostw Europy jako drużyna z najlepszym bilansem z grona wicemistrzów dziewięciu grup eliminacyjnych.

Osiem pozostałych drużyn z drugich pozycji w grupach zagra w listopadowych barażach o cztery miejsca w finałach ME 2012 - Portugalia, Chorwacja, Irlandia, Bośnia i Hercegowina, Estonia, Czarnogóra, Czechy oraz Turcja.

11 października 2011, 20:15 - Solna
Szwecja 3-2 Holandia
Kim Källström 14, Sebastian Larsson 52 (k), Ola Toivonen 53 - Klaas-Jan Huntelaar 23, Dirk Kuijt 50

żółta kartka: Rafael van der Vaart (Holandia).

Turcja                 8  11   8-10

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

Marten - 11 października 2011, 22:07:48 - *.acn.waw.pl
Heja Sverige,Heja Sverige !!!

Osiem - 11 października 2011, 22:07:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje! Szwedzi - solidna firma.

Kibol - 11 października 2011, 22:10:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za szybko! W meczu Dania - Portugalia zostały do zakończenia ostatnie minuty i gdyby goście wyrównali to weszłaby Portugalia!

Lapec - 11 października 2011, 22:13:48 - *.katowice.multimetro.pl
jak ja nie cierpienie Szweduf pfffffff

maciejko - 11 października 2011, 22:15:28 - REDAKCJA
Kibol - Bzdura, wówczas Portugalia wygrałaby swoją grupę.

ccdd - 11 października 2011, 22:20:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Także Niecierpie Szwedów mam nadzieje pojadą na Ukrainę...

Portugalia, Chorwacja, Francja, Czechy.
I będzie super skład na naszych mistrzostwach;)

MinguS - 11 października 2011, 23:05:48 - *.bredband.comhem.se
no to tera bedzie podjarka szwedzikow w gazetach ze pokonali wielka Holandie i ze awansowali bez barazow do euro...

Maksiula - 12 października 2011, 0:02:48 - *.cdma.centertel.pl
A Huntelaar został królem strzelców tych eliminacji strzelił w nich 12 bramek.

comhem - 12 października 2011, 0:36:33 - *.bredband.comhem.se
Aftonbladet bedzie mial 100 stronowa sportbilage.
Szwecji i Danii chetnie unikne. Znajac szwedzkie szczescie to wyjda z kazdej grupy.

bonio - 12 października 2011, 10:03:02 - *.ip.netia.com.pl
swietnie ! Wszystkie wypasione Wikingowki zapraszamy do Gdyni! Ave Svensony!

tellchar - 14 października 2011, 7:33:15 - *.lublin-zachod.sr.gov.pl
Jak grali z Łotyszami to mieli już pewny awans,to po co mieli grać "dla Polaków". Teraz grali o własny awans, więc wygrali, proste