11 października 2011, 22:37:10 - Dawid
eME: Andraž Kirm zagrał przeciwko Serbii

Pomocnik Wisły Kraków Andraž Kirm wystąpił w drużynie narodowej Słowenii w wygranym 1-0 (1-0) meczu eliminacji Euro 2012 z Serbią. Kirm przebywał na boisku przez pełne 90 minut.

11 października 2011, 20:45 - Maribor
Słowenia 1-0 Serbia
Dare Vršič 45

żółte kartki: Tim Matavž, Armin Bačinović, Marko Šuler - Milan Jovanović.

sędziował: Frank De Bleeckere (Belgia).

W 64. minucie Nemanja Vidić (Serbia) nie wykorzystał rzutu karnego (Samir Handanovič obronił).

6. Wyspy Owcze        10   4   6-26

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

szaka - 11 października 2011, 22:38:04 - *.adsl.inetia.pl
no to Estonia ma baraże

gjksad - 11 października 2011, 22:38:34 - *.50.54.34
brawo Sergei! brawo Estonia!

t. - 11 października 2011, 22:41:21 - *.255.245.83
Kto wie co by było gdyby Serbowie wykorzystali karnego. Estonii nie wróżę awansu z baraży. Z każdym odpadną.

miechu - 11 października 2011, 22:43:26 - *.pcz.pl
już nie było gorszego drewna żeby jedenastke wykonać?

@t. - 11 października 2011, 22:43:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto wie, może Estończycy sprawią niespodzianke

lm - 11 października 2011, 22:46:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łotwa też miała niby odpaść z każdym w barażach w 2003. I co? I przeszli ówczesną trzecią drużynę świata, Turcję. To dwumecz, wszystko się może zdarzyć

Small Ball - 11 października 2011, 22:48:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I bardzo dobrze, że Estonia zagra w barażach. Chociaż ten jeden cud będzie miał miejsce spośród wszystkich, na jakie dziś szansa była.
Chorwacja już tak blisko była bezpośredniego awansu, to Grecy musieli, tuska ich mać, strzelić dwa gole Gruzinom w końcówce :/
Liczyłem też po cichu na Armenię, to czerwona kartka w pierwszej połowie wszystko ustawiła :/
A teraz drżę o Bośniaków, bo Francja jest od awansu już tylko o gol :/

t. - 11 października 2011, 22:51:45 - *.255.245.83
Nie są aż tacy mocni jak się wydaje. Turcja, Irlandia, Bośnia, Chorwacja, Czarnogóra, Portugalia, Czechy. To są potencjalni rywale Estonii i chyba z Irlandią by mieli największe szanse na awans.

Bart - 11 października 2011, 22:54:43 - *.adsl.inetia.pl
t., to prawda

asd - 11 października 2011, 23:46:47 - *.golubdobrzyn.vectranet.pl
Wielkie gratulacje dla Estonii.
Gdyby nie przegrana z ogórami z Wysp Owczych to dziś spokojnie oglądałaby ten mecz ale i tak wielkie gratulacje za wyjście z tej grupy

ds - 12 października 2011, 0:02:13 - *.adsl.inetia.pl
Przereklamowani serbscy piłkarze, płacą za nich miliony euro, a oni nawet Estonii nie umieją wyprzedzić