11 października 2011, 22:39:50 - qmichal
eME: Gol Šernasa dla Litwy, występy Panki i Skerli

Darvydas Šernas strzelił bramkę dla reprezentacji Litwy w spotkaniu eliminacji Euro 2012 przegranym z Czechami 1-4 (0-3). Napastnik Zagłębia Lubin zdobył dla swojej drużyny narodowej honorową bramkę z rzutu karnego. Šernas rozegrał pełne 90 minut. W reprezentacji Litwy zagrali także Andrius Skerla i Mindaugas Panka. Obrońca Jagiellonii Białystok rozegrał całe spotkanie, a pomocnik Widzewa Łódź pojawił się na boisku w 57. minucie, kiedy zmienił znanego z gry w Widzewie i Polonii Warszawa Robertasa Poškusa. Skerla i Panka zostali ukarani żółtymi kartkami.

11 października 2011, 20:45 - Kowno
Litwa 1-4 Czechy
Darvydas Šernas 68 (k) - Michal Kadlec 2 (k), 85 (k), Jan Rezek 16, 45

żółte kartki: Andrius Skerla, Mindaugas Panka, Ramūnas Radavičius (Litwa).
czerwona kartka: Roman Hubník (67. minuta, Czechy).

sędziował: David Fernández Borbalán (Hiszpania).

Tabela grupy I:

1. Hiszpania      8  24  26- 6
2. Czechy         8  13  12- 8
3. Szkocja        8  11   9-10
4. Litwa          8   5   4-13
5. Liechtenstein  8   4   3-17

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

Rocco - 11 października 2011, 22:42:20 - *.tomaszow.mm.pl
Sernasa drugi mecz przeciwko Czechom w tych eliminacjach, i drugi gol .

a - 11 października 2011, 22:45:09 - *.icpnet.pl
Wiem, że w sumie to nie ma żadnego znaczenia, ale jednak dziwne, że mecz tych reprezentacji prowadził sędzia z Hiszpanii, która jest w tej samej grupie eliminacyjnej.
Litwa po takim dobrym początku miała dwumecz z Liechtensteinem i otwartą drogę do barażów, ale tak obniżyli loty, że szkoda gadać (z Liechtensteinem chyba 1 punkt zdobyli). Gdyby nie strata punktów z samym tylko Liechtensteinem właśnie, to dziś remis dawałby im drugie miejsce.

Jarrie - 11 października 2011, 22:52:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wow z karnego... . Więcej bramek w jednym meczu kadry jak w tym sezonie ekstraklasy

Lenin - 12 października 2011, 0:41:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl