11 października 2011, 22:51:25 - euzi
Francja zagra na Euro 2012

Reprezentacja Francji w meczu decydującym o pierwszym miejscu w grupie D eliminacji do mistrzostw Europy 2012 zremisowała z Bośnią i Hercegowiną 1-1 (0-1). Francuzi przypieczętowali swój awans do turnieju finałowego, a Bośniacy zagrają w barażach. Semir Štilić z Lecha Poznań znalazł się poza osiemnastką meczową Bośni.

11 października 2011, 21:00 - Saint-Denis (Stade de France)
Francja 1-1 Bośnia i Hercegowina
Samir Nasri 78 (k) - Edin Džeko 40

żółte kartki: Yohan Cabaye, Patrice Evra, Alou Diarra - Saša Papac, Emir Spahić, Mensur Mujdža, Boris Pandža.

sędziował: Craig Alexander Thomson (Szkocja).

6. Luksemburg            10   4   3-21

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

ŚW - 11 października 2011, 22:53:44 - *.adsl.inetia.pl
do Redakcji: Pary barażowe losowane w czwartek w Krakowie będą losowane wg. rozstawień przez ranking ?

celt - 11 października 2011, 22:53:53 - *.opera-mini.net (*.40.107.212)
szkoda bośnii

mikos - 11 października 2011, 22:54:01 - *.117.69.7
w skrocie:
awans: niemcy, rosja, włochy, francja, holandia, grecja, anglia, dania, hiszpania, szwecja
baraże: turcja, irlandia, estonia, bośnia i hercegowina, chorwacja, czarnogóra, portugalia, czechy
(losowanie par barażowych w czwartek o godzinie 13:00)

t. - 11 października 2011, 22:54:20 - *.255.245.83
Turcja - Irlandia 3-1, 1-1
Czarnogóra - Portugalia 1-2, 1-3
Estonia - Chorwacja 1-2, 0-3
Bośnia - Czechy 2-1, 1-1

WIEDZIAŁEM - 11 października 2011, 23:02:32 - *.218.108.68
Szkoda Bośni bo dzielnie walczyła we Francji. Tak samo bardzo szkoda Ormian. Sędzia "ustawił" mecz niesłusznie dając czerwoną kartkę bramkarzowi Ormian. To ustawiło mecz do końca. Oglądałem oba mecze od początku do końca. To było by coś... Armenia w barażach. Szkoda.

dax - 11 października 2011, 23:02:52 - *.piekary.net
Bośnia - Irlandia 2:0, 1:2
Turcja-Chorwacja 1:1, 0:1
Estonia-Portugalia 1:4, 0:2
Czarnogóra - Czechy 2:0, 1:3

af - 11 października 2011, 23:48:03 - *.centertel.pl
sedzia zrujnowal Ormian, stali przed najwieksza szansa w histori!! i zniweczyl to wszystko jeden idiota!

Maksiula - 12 października 2011, 0:19:26 - *.cdma.centertel.pl
Do Kozak:Karny dla Francuzów jak najbardziej słuszny.

do dudi - 12 października 2011, 0:44:49 - *.200.51.229
dzięki za kupon ! ;/

doMaksiula - 12 października 2011, 1:35:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
E tam , Nasri zdobył tego karnego cwaniactwem , bo głupi obrońca z BiH włożył girę miedzy giry Nasriego , tamten trochę go zacisnął udami a potem runął na ziemie - wyszło jak wyszło , Bosnia sobie może w brodę pluć , a karny tak samo dyskusyjny jak ten z euro 2008 Pol-Aus.

DENIS - 12 października 2011, 15:07:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

tellchar - 14 października 2011, 7:32:07 - *.lublin-zachod.sr.gov.pl
Jak dyskusyjny był na EURO 2008, jak był prawidłowy. Gdyby nie to, że został podyktowany przeciwko Polsce i do tego w 90 minucie, to nikt nie nazywałby go "kontrowersyjnym"