22 października 2011, 19:56:38 - elenril
Pojedynek bramkarzy

W meczu 11. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lechia Gdańsk bezbramkowo zremisowała na własnym stadionie z Lechem Poznań. Z dobrej strony pokazali się bramkarze obydwu drużyn, którzy wielokrotnie ratowali swoje zespoły przed stratą gola. Lechici stracili prowadzenie w tabeli na rzecz Śląska Wrocław, który wyprzedza ich o dwa punkty.

Już w pierwszej minucie Abdou Razack Traoré zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale skierował piłkę w środek bramki i Jasmin Burić nie miał problemów z interwencją. Pięć minut później skrzydłowy Lechii po raz kolejny uderzył sprzed szesnastki, a golkiper gości z trudem odbił futbolówkę przed siebie. W 19. minucie najaktywniejszy na boisku Traoré oddał swój trzeci strzał, jednak znów Buriciowi udało się obronić. Trzy minuty później Semir Štilić podał przed pole karne do Artjomsa Rudņevsa, który ograł Sergejsa Kožansa, ale piłka po jego uderzeniu odbiła się od słupka. W odpowiedzi po rzucie wolnym wykonywanym przez Lewona Hajrapetjana Traoré główkował w ręce bramkarza lechitów. W 38. minucie Rafał Murawski podał do Rudņevsa, a Łotysz drugi raz minął Kožansa, jednak uderzył obok bramki Wojciecha Pawłowskiego. Jeszcze przed upływem 45. minuty po dośrodkowaniu Štilicia błąd popełnił Vytautas Andriuškevičius, któremu piłkę odebrał Grzegorz Wojtkowiak, ale trafił w boczną siatkę.

W 56. minucie Rudņevs zagrał do Štilicia, który wypracował sobie pozycję strzelecką, ale jego uderzenie w świetnym stylu obronił Pawłowski. Chwilę później po błędzie Wołąkiewicza Traoré znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak Burić zdołał wygarnąć mu futbolówkę spod nóg. W 68. minucie po podaniu Štilicia Siergiej Kriwiec stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez Lukę Vučkę. Po chwili do dobrej okazji doszedł Rudņevs, który minął obrońców gospodarzy, jednak uderzył obok słupka. W 78. minucie na strzał z dystansu zdecydował się wprowadzony w drugiej połowie Aleksandyr Tonew, a Pawłowski z trudem odbił piłkę w bok. W 84. minucie błąd popełnił Pawłowski, który wybił futbolówkę pod nogi Jakuba Wilka, a po strzale pomocnika Lecha piłka trafiła w poprzeczkę. Po chwili 18-letni bramkarz Lechii bardzo dobrze obronił mocne uderzenie sprzed szesnastki Tonewa. W 88. minucie boisko musiał opuścić Dimitrije Injac po otrzymaniu drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartki. W doliczonym czasie gry świetną szansę na objęcie prowadzenia zmarnował Josip Tadić, strzelając obok słupka.

22 października 2011, 18:00 - Gdańsk (PGE Arena Gdańsk)
Lechia Gdańsk 0-0 Lech Poznań

Lechia: 24. Wojciech Pawłowski - 2. Rafał Janicki, 4. Sergejs Kožans, 6. Luka Vučko, 3. Vytautas Andriuškevičius - 7. Abdou Razack Traoré (89, 10. Tomasz Dawidowski), 17. Marcin Pietrowski (64, 5. Krzysztof Bąk), 8. Łukasz Surma, 22. Paweł Nowak (83, 46. Josip Tadić), 20. Lewon Hajrapetjan - 19. Fred Benson.

Lech: 30. Jasmin Burić - 22. Grzegorz Wojtkowiak, 20. Hubert Wołąkiewicz, 35. Marcin Kamiński, 25. Luis Henríquez - 14. Semir Štilić (80, 7. Jakub Wilk), 21. Dimitrije Injac, 11. Rafał Murawski, 32. Mateusz Możdżeń (57, 15. Kamil Drygas), 10. Siergiej Kriwiec (70, 24. Aleksandyr Tonew) - 16. Artjoms Rudņevs.

żółte kartki: Janicki, Traoré, Dawidowski - Injac.
czerwona kartka: Dimitrije Injac (88. minuta, Lech, za drugą żółtą).

Dobry mecz był.
A wpadka ze zraszaczami w 26.minucie po prostu przednia!

erni - 22 października 2011, 19:58:34 - *.16.206.10
słabo Lech z taką grą będzie wtopa z Legią..nei wiem co tak komentatorzy analu plus podniecali sie tym przeciętnym meczem

1 - 22 października 2011, 19:58:46 - *.ip.netia.com.pl
dobry mecz lechia miała sporo szczęścia i ten pawłowski - masakra

MartinMix - 22 października 2011, 19:58:48 - *.net.pl
Dobry mecz! Wynik raczej sprawiedliwy (minimalnie lepszy Lech ale nie na tyle żeby wygrać)

Feciu-Lech - 22 października 2011, 19:59:03 - *.40.5.89.threembb.co.uk
DObry punkt szkoda tych sytuacji, jestesmy na drugim miejscu nie jest zle. Swietna atmosfera na trybunach i fantastyczny doping kibiców Kolejorza. Dawidowski to cham co tylko umie przeklinac na sedziego, sluszna zólta kartka, szkoda za to Injaca. Hey Lech

## - 22 października 2011, 19:59:08 - *.adsl.inetia.pl
Zdążył ktoś zauważyć, co widniało na transparencie, który pojawił się na trybunie za bramką w drugiej połowie?

a - 22 października 2011, 19:59:15 - *.28.40.56
Pawlowski drugi mlody Szczesny

rayden - 22 października 2011, 19:59:25 - *.68.75.235.debica75.tnp.pl
Komentator mówił , że 25 tys. kibiców , więc pewnie gdzieś tyle .

TSW - 22 października 2011, 19:59:25 - *.play-internet.pl
Brawo LECHIA !!! Ślask liderem!! Śląśk - Wisełka - Lechia Gdańsk!!! pozdro z Krakowa!

kuba - 22 października 2011, 19:59:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
25 000 widzow. :]

Nero - 22 października 2011, 20:00:32 - *.adsl.inetia.pl
Świetny mecz, Lech zdecydowanie więcej sytuacji ale rozregulowany do granic celownik Rudneva i indolencja strzelecka drużyny i dzień konia Pawłowskiego zadecydowały o remisie.

low - 22 października 2011, 20:00:57 - *.tktelekom.pl
Bardzo dobry mecz, reklamowka polskiej ligi, bardzo dobrze sie ogladalo to spotkanie, powialo zachodem.

bat4ver - 22 października 2011, 20:01:27 - *.108.104.251
Cholera. Słupek i poprzeczka Lecha. Mogli to wygrać. Dobry mecz z obu stron. Remis z mocnym wskazaniem na Kolejorza. Zraszacze najlepsze

slawek - 22 października 2011, 20:01:32 - *.adsl.inetia.pl
Mimo że nie na niebiesko jako news dnia + pożegnanie stadionu na Oporowskiej i tak WROCŁAW miastem lidera

ccdd - 22 października 2011, 20:01:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry mecz fajnie sie oglądał...

WKS 77 - 22 października 2011, 20:02:01 - *.internetia.net.pl
Brawo Lechia ! Czekamy We Wrocławiu na Stadionie Wratislavia Będzie Wielki Mecz !!

Jiler - 22 października 2011, 20:02:05 - *.adsl.inetia.pl
@MartinMix: Chyba jakieś inne spotkanie oglądałeś, jeśli 10-1 w strzałach w drugiej połowie i ilość super szans Lecha nie była wystarczająca do wygrania... :/

A - 22 października 2011, 20:02:19 - *.telpol.net.pl
Wolakiewicz , Murawski najslabsi w Lechu , Pawlowski w Lechii ,wszyscy widzieli . Pilkarz meczu. Lech ogolnie lepszy .

Bucci - 22 października 2011, 20:02:22 - *.212.200.89.otvk.pl
Dziękujemy za zatrzymanie Amici. Pozdro z Wrocqa.

wlkp - 22 października 2011, 20:02:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
3 sekundy po meczu starzejecie się

elber - 22 października 2011, 20:03:43 - *.superkabel.de
Dobry 1 punkt.Lechia mocno powalczyla w pierwszej polowie,a w drugiej opadla troche z sil.Obrona naszego zespolu oprocz Vucko,slabo.Traore niezly,choc brak mu wsparcia od innych zawodnikow.Pawlowski-kolejny dobry wystep.Kibice Lechii-dobry doping i oby tak na kazdym meczu.

nketiah - 22 października 2011, 20:04:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lechia naprawde dobrze stoi w defensywie, co widać też po tabeli. Gdyby był zeszłoroczny Traore i trafino kupno jakiejś ,,9" (np voskampa) to mogłaby prowadzić w tabeli.
Passa Pawłowskiego mnie nie zaskakuje, bo wierzyłem w niego, no ale passe ma wymarzoną. I powinien mieć spokojny plac, bo błędy przyjdą,ale przereklamowany Małkowski i tak powinien stracic nadzieję.
ciakawe czy Smuda powoła Pawłowskiego zimą, bo zamiast jego i Skorupskiego kto?

only - 22 października 2011, 20:04:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
graty z Krakowa

lala - 22 października 2011, 20:06:49 - *.play-internet.pl
Kibicuw bylo 97 tysiency osięset

Knr - 22 października 2011, 20:07:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zbyt duże te stadiony pobudowali.. nie oszukujmy się ale zawsze będzie mniej jak pół stadionu;/

znawca - 22 października 2011, 20:11:22 - *.219.189.27
gdyby był dobry marketing i organizacja na poziomie to byłby napewno komplet 40.000 wizów a tak ledwo 25.000

MartinMix - 22 października 2011, 20:21:22 - *.net.pl
Jiler: strzałów w meczu może być i 50, co nie znaczy że były groźne! Lechia też swoje okazje miała(mniej niż Lecha ale zawsze!).

Edwin - 22 października 2011, 20:24:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz bardzo dobry mógł wygrać i Lech i Lechia setka Traore to powinna być bramka
Lechia chyba doczekała się w końcu bramkarza nr 1 a jeżeli dalej będzie się tak rozwijał to kto wie może i ............
Ogólnie dobre zawody i bardzo dobra frekwencja oby więcej takich meczy

wr - 22 października 2011, 20:24:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzięki Lechio. Śląsk - Wisełka - Lechia Gdańsk
Śląsk liderem !!!
Czekamy ma naszym nowym stadionie we Wrocławiu na braci z Gdańska - na meczu przyjaźni . To bedzie godne piłkarskie otwarcie wrocławskiego zielonego stadionu !
Lechia i Śląsk

oksywie - 22 października 2011, 20:27:43 - *.ip.media3.com.pl
Ale i tak jak na kiepski zespół 25000 to stanowczo za duzo. U nas na Narodowym w Gdyni to jest zespół ciągle wygrywa 4:0 niedługo będziemy w Lidze Mistrzów. w koncu mamy prawdziwych piłkarzy i prawdziwego trenera.

fuks - 22 października 2011, 20:30:44 - *.CNet.Gawex.PL
Inwestor powinien dawać co roku po 5mil euro na transfery. Nawet dla klubów z Rumuni to nie jest doza suma

Aro - 22 października 2011, 20:58:16 - *.brewet.3s.pl
ha,ha

poz - 22 października 2011, 21:25:19 - *.icpnet.pl
Mecz do jednej bramki.Lechia nie istniała bez strzału w 2 połowie.Lech miał cholernego pecha: słupek i poprzeczka,do tego przynajmniej 3 setki.Powinien być pogrom,a do tego żenujący sędzia.Uwziął się na Injaca i ten za jeden niegrożny faul w ciągu całego meczu zarobił 2 żółte kartki.Robił sędzia wszystko co mógł by pomóc Lechii,ale Lech nawet przeciwko 12 przeciwnikom był lepszy.

Edwin - 22 października 2011, 21:29:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
poz nie płacz dzieciaku bo jakby Traore wykorzystał asystę Huberta i wykorzystał setkę to by Lechia mogła wygrać.
Co do twojej oceny meczu szkoda z tobą polemizować bo widać nie znasz się na piłce nic a nic.

fan - 22 października 2011, 21:40:39 - *.gdynia.mm.pl
szkoda naszej flagi Pruszcz Gd. dzisiaj na dole jutro ją odbijemy

nep - 22 października 2011, 21:44:21 - *.rev.pro-internet.pl
Zabrze+Białystok+Wrocław+Lubin=~18.000 kibiców.
W Gdańsku ~25.000 kibiców.

WSCHÓD - 22 października 2011, 21:45:14 - *.elpos.net
Czy na stadionie w Gadańsku byli kibice Legii, bo coś chyba słyszałem( ole ole, ole ola)?

kryzysjugo - 22 października 2011, 21:50:02 - *.play-internet.pl
Szkoda Leszka, mój brat był na tym meczu pozdrowienia dla niego czyli( Sławka S z Nowych Skalmierzyc) Brat wierny kibic Lecha Poznań i TS Podbeskidzie. Lech mistrzem a TSP w środku tabeli.Pozdrawiam.

Bumar - 22 października 2011, 21:52:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tanie bileciki 75 zł!!!!

1906kibic! - 22 października 2011, 21:57:52 - *.net.stream.pl
24.997. tylu kibicow na meczu ta koncowka 997 pewno oznacza ze tylu wislakow przyjechalo do gdanska wspierac lechie hehe ; D

Bumar - 22 października 2011, 22:03:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czmymu ta Legia taka droga? Chyba jest ze Złota!!!!

Jelcyn - 22 października 2011, 22:06:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile Kolejorza w Gdańsku??? Dzięks/

Bumar - 22 października 2011, 22:06:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cena jest dobra 75 złotych za mecz !!! Na Wildzie sie cieszemy że sa takie ceny biletów!!!!

Nyrolo - 22 października 2011, 22:09:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tej Jelcyn!!! potega z landu mosina , palyndzie , konin , pila , sroda ,łowinska , buk , kurnik, pobiedziska, szamotuły , oborniki, chodziez !!! itd itp chcesz jeszcze!!! Rodowita Wilda Tylko 1912 Zieloni na Kosinie!!!!

Bumar - 22 października 2011, 22:11:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro pewien Pub Na Górczynie Gdzie Prawdziwy Kibice oglądali Mecz!!!!

Bumar - 22 października 2011, 22:13:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cena rosnie raz 75 zl raz 100 zl !!! Oj Ceny Rosną w Mieście coraz drożej a bedzie drozej bo w Styczniu benzyna na wsi po 6 zł i coraz wieksze korki w Poznaniu!!!

PGE - 22 października 2011, 22:21:33 - *.38.102.64.internetia.net.pl
Byłem na meczu i po prostu masakra.Co chwilę musiałem się przesiadać na inne krzesło.

rafi - 22 października 2011, 22:25:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech klase lepszy !!

ll - 22 października 2011, 22:25:35 - *.dynamic.chello.pl
Lech nie istnial szkoda punktow Lechio

andi75 - 22 października 2011, 22:26:54 - *.dynamic.chello.pl
dzieki LECHIO SLASK ma lidera zapraszamy w piatek na mecz do Wroclawia....

Nyrolo - 22 października 2011, 22:29:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu cena benzyny rosnie i cena nieruchomosci spada w Suchym Lesue i Rokietnicy czemy frank jest raz po 2 zl raz po 3,40? Czemu jest tak wiele eksmisji w Poznaniu? Czemu chcą zamknąć Rynek Wildecki Jeżycki i Bernardyński??? Czemu rosną podatki miejskie w Poznaniu?? Czemu chcą sprzadać szybko stadion i termy Maltańskie?? Aha bilety jak tam ta nowa cena na Legie????

xxx - 22 października 2011, 22:31:40 - *.dynamic.mm.pl
czy DAWIDZIUK powie teraz że Pawłowski to jego bramkarz? niecza szkółki z Szamotuł żeby wytrenować takiego bramkarza jak Pawłowski.A Lech miał stawiać na młodych

rafi - 22 października 2011, 22:33:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
25 tys w tym 2 tys kibicow Lecha- Lechia nie ma kibicow-taka prawda!!

Bumar - 22 października 2011, 22:35:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Bramkarz Lechii Super chłopak z Bałtyku Koszalin !! Super chłopak i już o jutra do West Ham, Millwall, Southampton , Wolves do Anglii go sprzedać niech sie uczy w Ojczyżnie Piłki Nożnej Prawdziwej Piłki!!!!!!!!!!!

Nyrolo - 22 października 2011, 22:39:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak tam rafi 30.10.2011 godzina 17/00 Rekord Polski 43 000 na meczu bilety ida super już poszło ponad 30000!! Byly zapisy przez szefa od eksmisji z WL??Kto prowadzi doping Żarówa? Szeryf vel Szef? czy Moze wróci ŚP Surówa Czy Old School Boxing Team Uszol??? Napisz jeśli czujesz stare klimaty fanie z mosiny czy innej wrzesni???

rafi - 22 października 2011, 22:41:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nyrolo - bilety macie 2 razy tansze , a w zyciu nie wypelnicie stadnionu- dzisiaj odliczajac nas frekwencja 22 tys - zenada !!

northPower - 22 października 2011, 22:42:48 - *.62.3.169
no wreszcie frekwencja w miare w porownaniu z tym co bylo - lepiej

Bumar - 22 października 2011, 22:43:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tradycyjne Pozdro Dla Working Class Hero!!! MPK, ZNTK, HCP Cegielski, Wiepofama, Modena,ZKZL, MPGM,MOPR i PCS!!! Prawdziwy Robotniczy Poznań Wildeckich, Jeżyckich i Łazarskich Ulic!!! Rodowici od 200 lat Na Straży Prawdziwego Rodowitego Poznania!!!

Nyrolo - 22 października 2011, 22:47:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rafi pozdro!!!Nie wiesz jakie trudne czasy nadchodza dla Poznania!!! Moda na Lecha sie konczy!!! Old Style kibice w pubach!! Nadchodzą Modern kibice z 4 trybuny popcorn i siedzenie na miejscach wyznaczonych !!!! Klimat kibicowski odchodzi!!! Cieżkie czasy teraz sie okaze kto prawdziwy kibic anie modern 4 trybuna!!! Wilda Zawsze Zielona Katolicka i 1912-2012 Warta Biedny Klub Ale Fani od 100 Lat na Biednej Robotniczej Wildzie Pozdro ZNTK!!!!

kornik - 22 października 2011, 22:51:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sobotni wieczór, fajna pogoda, ciekawy rywal i 25000 osób na trybunach. Dobry mecz (ze wskazaniem na Lecha) i bardzo dobry doping z obu stron, kurcze oby więcej takich zawodów a ludzie na pewno zaczną chodzić bo gra Lechii idzie ku lepszemu... wreszcie!!!

rafi - 22 października 2011, 22:52:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nyrolo -nie osmieszaj sie- nowy stadion i na hitowym meczu 22 tys ludzi- tyle to w Poznaniu przyjdzie na Podbeskidzie ale...fakt ..na kogo tu chodzic- kaleke Dawidowskiego czy Traore ktory nie trafia z 5 metrow w bramke- reszta pilkarzy totalne anonimy !

Statystyk - 22 października 2011, 22:57:39 - *.rev.pro-internet.pl
Racja Nyrolo,szacunek dla starej Warty i starego Lecha,ale tego z Dembca...Teraz to już na licencji Amici spadająca na łeb na szyję frekfencja,może jeszcze na mecz z Legią przyjdzie 20.000,póżniej to już nieosiągalna cyfra...

wydziałem - 22 października 2011, 23:02:02 - *.chelmnet.pl
rafi napisz coś jeszcze, przyjemnie się czyta twoje żale

Nyrolo - 22 października 2011, 23:02:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tej rafi na Jadze ledwo 10000 a na Koronie 13000 z czego 10000 karnetowców!!!Gdzie ty zyjesz chyba nie w Poznaniu gdzie Bieda na Maxa i czas żywienia na raty słuchałbys rapu i Jeżyckiego Guru to bys wiedział jak zyje Rodowity od 200 lat Poznaniak z Wildy, Łazorza i Jeżyc!!! Gdzie ty żyjesz chyba jezdzisz samochodem i nie widzisz tych Biednych Robotniczych Katolickich Ulic!!! Pozdro Kościół Św Floriana na Jeżycach!!! Na wieki wieków Bóg Honor Ojczyzna i Rodowita Kosina z Wildy i Warty 1912 Rodowici od 200 lat!!!!!!!!!!!!!

Feciu-Lech - 22 października 2011, 23:06:20 - *.40.5.89.threembb.co.uk
Nyrolo - ile juz dropsów polknales? Siedzisz na biednej robotniczej Wildzie na zimnym chodniku i mówisz o ciezkich czasach. Jak ktos jest tak malo zaradny jak ty i wypisuje takie bzdury to sa to ciezkie czasy. 1912-2012 stary juz jestes, idz na cmentarz

Stam - 22 października 2011, 23:06:58 - *.rev.pro-internet.pl
średnia frekwencja na meczach Lechii Gdańsk to 25.000

Zdzich - 22 października 2011, 23:07:36 - *.devs.futuro.pl
Byłem dziś na meczu z 11-letnim synem i 5-letnim siostrzeńcem. Poziom meczu taki sobie (może jak na naszę ligę nawet niezły), ale jestem zaskoczony czym innym. Fantastyczny i bardzo kulturalny doping kibiców Lechii. Nie dali się prowokować chamstwu z Poznania. Jestem typowym "piknikiem" i po tym co dziś widziałem i słyszałem polecam wszystkim rodzicom z dziećmi wizytę na kolejnym meczu Lechii. My będziemy ponownie. Nie dziwię się, że Lechia na pięć najwyższych frekwencji na meczach ligowych w tym sezonie.

leos - 22 października 2011, 23:09:54 - *.147.179.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ty znawca heheh dobry znawca jesteś!!PGE-Arena to stadion na 43 tysiące widzów,ale na chwilę obecną jest możliwośc wpuszczenia 39 tysiecy, ale Lechia dałą Lechowi 2100 biletó i sektory buforowe musiały liczyć aż 7300 miejsc!!!!!!!Więć jak łątwo obliczyć na tym meczu mogło byc maks 31500,a było 24997 plus prasa,media,darmowe wejsciowki itd. Jezeli chodzi o Lecha ok sluoek i poprzeczk,ale najlepsza okazje mial Traore a pozniej...Tadic wiec Lechia mogla tez spokojnie tu wygrac, trzeba tez pamietac o brakach w Lechii, Wani,Saszy,Bajicia,Wisni,Machaja

klin - 22 października 2011, 23:10:28 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Bumar - w Koszalinie więcej takich talentów jest, nie tylko na bramce.

Fan - 22 października 2011, 23:14:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fajny mecz przede wszystkim za sprawą Lechii bo zagrała otwartą piłkę z Amiką

Fan - 22 października 2011, 23:20:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

rafi - 22 października 2011, 23:49:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
leos - to wytlumacz nam dlaczego Lechia pobila rekord swiata i sektory buforowe ustalila na calej trybunie? bo nikt inteligentny tego nie rozumie

Pepo - 23 października 2011, 0:50:12 - *.aster.pl
Lechia mogła puścić do sprzedaży spokojnie 2-3 sektory więcej ale statystycznie lepiej wypada stosunek sprzedanych/dostępnych. Bufor na 1/5 stadionu to jakaś masakra.
Niestety Lechii brakuje piłkarzy dających jakość i szkoda, że tak mało goli pada w jej meczach.
w 5 u siebie na nowym, pięknym obiekcie i tylko 3 strzelone gole.

Roki - 23 października 2011, 1:16:36 - *.internetia.net.pl
Mogliście kogoś zabrać na mecz, bo taka trochę frajerska liczba widzów wyszła po przecinku ;p

do Rafi - 23 października 2011, 2:21:05 - *.dynamic.chello.pl
A do tego Twojego tekstu, że 22 tysie w Poznaniu to i na Podbeskidzie przyjdzie to ja się uśmiechnę tylko, bo to ta kategoria jest

lider - 23 października 2011, 2:42:00 - *.icpnet.pl
Pojedynek bramkarzy?Z całym szacunkiem do Lechii drugiej połowie nie miała nic do powiedzenia,Lech
zdominował boisko jak chciał.Ale dobry i jeden punkt na terenie ambitnej Lechii.Zasłużenie jesteście ekstraklasowym zespołem.

wydziałem - 23 października 2011, 4:14:11 - *.chelmnet.pl
nie siej fermentu, nikt się nie napina, a liczby nie kłamią

as - 23 października 2011, 6:22:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jedno z wiekszych miast w Polsce i nie mogą zapełnic stadionu ,ile osób przyjdzie na słabsze zespoły

Adam - 23 października 2011, 8:29:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zdzich Masz racje ja również zabieram swoje dzieciaki na mecze Lechii od kiedy grają na nowym stadionie i jestem jak najbardziej pozytywnie zaskoczony atmosferą.

... - 23 października 2011, 9:13:19 - *.dynamic.chello.pl
wasze smieszne klubiki mają stadiony na 10 tyś, a i tak przychodzi po 50 % ! wiec nie gadać ze 25 tyś to mało. Co myśleliście, że bedzię 50 tyś? ile na Lecha chodzi co? a tez jest ponad 40 stadion!

... - 23 października 2011, 9:16:08 - *.dynamic.chello.pl
dodam jeszcze jedno!
Lech pojemność - 41.609
-na hicie z Wisłą 18 tys, na meczu z korona 13!
a gadacie na Lechie..

V - 23 października 2011, 9:25:45 - *.icpnet.pl
Derby z Olimpia Poznan na remis....

Hary - 23 października 2011, 9:51:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawa dla Lechii za dobry mecz gdzie lała się krew dosłownie i w przenośni. Wisła&Lechia&Śląsk

kibic Amic - 23 października 2011, 10:19:03 - *.147.158.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Już zaczyna się u pyrów jazda że słaba akustyka itp
prawda jest taka że nie mieliście żadnych szans przebić się z dopingiem i basta.
coś cienko tam macie układy ciągle zmieniacie !!!

REKIN - 23 października 2011, 10:29:48 - *.mofnet.gov.pl
Wiadomo kto u nas ustalil tak wielkie bufory(chyba najwieksze w Swiecie)tylko ciekawe,kto pokryje koszty,jezeli Lechia bedzie grala lepiej i bedzie chcialo przyjsc jeszcze wiecej jej kibicow? bo wylaczenie ze sprzedarzy,az 7100 miejsc,to SKANDAL!Pytam jeszcze raz kto odda kase klubowi?przeciez mamy swietna nowa ustawe..i dalej budujemy zasieki!ej Ci marni politycy..szkoda gadac.w Krakowie,tez nie dawno byl mecz podwyzszonego ryzyka z Ruchem,a nie bylo jakis wielkich na kilka tysi buforof.a fanow z Chorzowa okolo 1500,wiec gdzie jakas spojnosc i kosekwencja w dzialaniu,o ktorej mowia ci kiepscy politycy odpowiedzialni za ten burdel..kazdy robi,co chce i jak mu pasuje..na naszym starym stadionie T29,tez jakis niebieski,wymisli przeciez super plot,zeby nie bylo kontaktu wzrokowego,a potem super bufor!do zobaczenia na meczu we WROCLAWIU!Ale bedzie swieto na trybunach!!!pozdrowieni dla kibicow LECHII SLASKA WISLY i PIASTA na emigracji!

- 23 października 2011, 10:43:23 - *.dip.t-dialin.net
Zawsze anty-Lech

GŁOS Z POD - 23 października 2011, 13:39:36 - *.116.127.222
całym sercem z Wami!Lechia Gdańsk! a już nie długo mecz przyjażni we Wrocławiu!ŚLĄSK już gra dobrze Lechia się rozkręci a Wisła po staremu i mamy piękne podium w tabeli! TKWM !!!

rafi - 23 października 2011, 13:42:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Rafi -smiej sie smiej- w Poznaniu bilety od 50 zl do stowki, a mimo tego na taki Salzbugr przyszlo 43 tys ludzi- u was kompletu nie bedzie nigdy mimo biletow po 25-30 zl- dotarlo?

g point - 23 października 2011, 14:01:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ludzie co wy mozecie wiedziec o tych buforach. jak cała pula biletów by zeszła to kolejne sektory buforowe będą otwierane po koleji, do pewnej granicy oczywiscie, skonczcie juz gadac farmazony

myszak - 23 października 2011, 14:45:46 - *.dynamic.chello.pl
Jakąś godzine po meczu, w starciu na torach zdecydowanie Lech górą

quwa - 23 października 2011, 14:56:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
... Koroną jakby co,ilu mieszkanców jest w Gdansku?

al - 23 października 2011, 15:17:12 - *.centertel.pl
najfaniejsze to, że przed meczem lechia obrywa od Arki, a po meczu od Lecha.

myszak - 23 października 2011, 15:25:23 - *.dynamic.chello.pl
do al: Z tą Arką, to troszke fantazja cię poniosła. Nie pisz bzdur, arkowcy w Gdyni nie chadzają zbyt pewnie po własnym mieście, a co dopiero w Gdańsku. Natomiast co do Lecha, to było jak pisałem wyżej. Trzeba być obiektywnym

L G - 23 października 2011, 16:25:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
ale farmazony siejecie al i myszak.arkowcy,to sami pierwsi palili wroty,a na torach do niczego nie dochodzi,choc bylo blisko..nie osmieszajcie sie amikorze!

luka - 23 października 2011, 16:30:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
na transparencie byla chyba antykomuna

Nyrolo - 23 października 2011, 18:51:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prosze niech ktos obiektywny napisze co było na transparencie?

Nyrolo - 23 października 2011, 18:53:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy była wspaniała Flaga z Duffem!!! Największy Kibic Lechii Gdańsk !!! Szacun dla Gdańska za takiego Kibica !!! Chwała Wielkiemu Duffowi!!! Rodowita Wilda Pozdrawia Rodowitą Morenę!!!!

anty legia - 23 października 2011, 20:55:20 - *.net011-g1.isko.net.pl
no nareszcie juz blisko mecz w poznaniu - wreszcie LECH posunie lazienkowską w koncu czas na nich

Nyrolo - 23 października 2011, 21:05:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co było na transparencie?

Nyrolo - 23 października 2011, 21:18:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szacun dla MPK Poznań i wuja Stefana z 75!!! Co z Gajową i pracownikami zaplecza???

Nyrolo - 23 października 2011, 21:20:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A pamietacie mecz Lech 2 -Lechia w 3 lidze?? Jak przyjechaliscie Ikarusami do Poznania!! Niedziela 11/00 na Estadio Stara Bułgarska!!!Ale mieliście super doping!!! Lecha mało bo tylko byli Fani z Dymbca z rezerw!!! Wynik 1-5 dla Dumy Gdańska!!!!

Nyrolo - 23 października 2011, 21:27:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A był taki mecz w 1971 2 liga gdzie była zadyma na Dymbcu ludzi 20000 a was ponad 5000 autobusami z Gdanska!!!wynik byl chyba 1/1!! Niech ktoś to opisze!!!

Nyrolo - 23 października 2011, 21:35:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tej pamietacie 1984 Najazd 10000 na Golęcin 10.04.1984 Rekord Lechii!! Lech wtedy nie istniał pomimo ze byl Mistrzem Polski!!! A Na Starym jak zescie krzyczeli!!! A ten doping na Olimpii Poznań!!! Masakra!!Byłem na tym meczu i podziwiałem że tylu przyjezdnych może być na meczu!!! Ale wtedy nie było klatek dla kibiców gości!!! Pozdro Duffo !!!On też tam był!!! W Niebie Patrzy na Nas!!! Bóg Honor Ojczyzna!!!!!!

Nyrolo - 23 października 2011, 21:39:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moze ktos zna histori z lat 50-ych jak Lechia Budowlani grali z Lechem w latach 50-60??

myszak - 23 października 2011, 22:15:29 - *.dynamic.chello.pl
Nyrolo: Nie na "Dymbcu" tylko jak już, to na DĘBCU. Poznaniak, to nie Kaszub, ani Ślązak ;-)

Kolo - 24 października 2011, 22:25:47 - *.gdynia.mm.pl
Nie ośmieszajcie się z tą frekwencją i nie piszcie bzdur że tylko tyle ludzi bo sektory buforowe.Bardzo dużo wolnych miejsc i wątpię aby było 25tyś.
Co do obicia Polonii B. w Mławie to znowu farmazony siejecie bo nikt nie został obity.Ale piszcie dalej bajeczki.I znowu Lechowi odmówiliście grilla trzęsące się gacie:D