11 listopada 2011, 22:11:30 - elenril
eME: Czechy 2-0 Czarnogóra

Reprezentacja Czech wygrała 2-0 (0-0) w Pradze z Czarnogórą w pierwszym meczu barażowym o awans do mistrzostw Europy.

11 listopada 2011, 20:15 - Praga
Czechy 2-0 Czarnogóra
Václav Pilař 63, Tomáš Sivok 90

żółte kartki: Václav Pilař, Jan Rezek - Savo Pavićević, Miodrag Džudović, Milan Jovanović, Milorad Peković.

sędziował: Martin Atkinson (Anglia).

Występujący w polskiej ekstraklasie Marko Ćetković, Luka Pejović (obaj Jagiellonia Białystok) i Mladen Kašćelan (Łódzki KS) znaleźli się poza kadrą meczową gości.

Rewanż odbędzie się 15 listopada o godzinie 20:15 w Podgoricy.

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

TP - 11 listopada 2011, 22:18:26 - *.home.aster.pl
Ciekawe czy będzie stać Czarnogórców na odrobienie strat u siebie. Było, by ciekawie.

Golbi - 11 listopada 2011, 22:32:23 - *.czeladz.vectranet.pl
i bardzo dobrze Czechy maja awansować najlepszy kandydat do polskiej grupy
Polska, Rosja, Szwecja, Czechy

wiking - 11 listopada 2011, 22:40:53 - *.bdmedia.pl
co za szkoda Czesi nie mają prawa awansować

do Golbi - 11 listopada 2011, 22:49:29 - *.ghnet.pl
Nie będzie takiej grupy, bo Polska wycofała się z rozgrywek. Ich miejsce zajmie PZPN, które dziś w debiucie na arenie międzynarodowej przegrało z Włochami 0-2.

Andrze - 11 listopada 2011, 23:55:29 - *.xdsl.centertel.pl
jakby nie ta druga bramka dla czechów to awans Czarnogorcow byłby bardzo bardzo prawdopodobny ale przy 2-0 to juz raczej po ptakach

rw - 12 listopada 2011, 1:45:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zgadzam sie a Andrzje*
przy 1-0 czrrnogorcy mogli by u siebie powalczyć ale przy 2-0 przy dobrze broniących się czechach , doświadczenie zgranie.. no zobaczymy co pokaze 2 mecz przecież czarnogorcy robili duze sensacje naprzykad remisując dwukrotnie z anglikami ..musze dac ze 3 razy więcej tego co potrafią a to nie jest proste.

bolek - 12 listopada 2011, 3:49:32 - *.slupsk.vectranet.pl
zakichane pepiczki oby zdarzył się cud w Podgoricy trzymam za to kciuki

olek - 12 listopada 2011, 8:43:44 - *.devs.futuro.pl
Gratulacja dla Czechów, widzimy się w czerwcu w Polsce i na Ukrainie.

Ewa Farna - 12 listopada 2011, 10:14:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jupi jupi jupi!!!
Moi kochani Czesi nie Zawiedli!!!
ČEŠI, DO TOHO!!!
Euro 2012 v Polsku, bude naše, nebo ne, jmenuji se Eva Farna!!!

Akwilon - 12 listopada 2011, 10:26:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A może byłoby 3-0, gdyby sędzia po pierwsze potrafił ustawić mur na odpowiedniej odległości (a pomylił się o ponad metr) i chwilę później nie zauważył ewidentnej ręki w polu karnym. No cóż, sędziował Anglik, a oni dobrych arbitrów nie mają.

joker - 12 listopada 2011, 13:25:22 - *.147.119.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No to pepiki muszą ćwiczyć bieganie ,bo w naszym piekle im się przyda.Apropo obaw Helmuty zaczynają trząść portkami,sporo audycji i artykułów jest ostatnio w Niemczech o polskich chuliganach.

DENIS - 12 listopada 2011, 14:19:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trochę mi szkoda Czarnogóry może im się uda w rewanżu ale nie specjalnie to widzę niestety

cxzwsda - 12 listopada 2011, 22:26:10 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Czarnogórcom poprzewracało się we łbach po remisie na Wembley, skąd my to znamy?