11 listopada 2011, 22:38:18 - koofel
eME: Estonia 0-4 Irlandia. Występ Sergeia Pareiki

Irlandia wygrała 4-0 (1-0) z Estonią w pierwszym barażowym spotkaniu o awans do mistrzostw Europy 2012. W barwach gospodarzy całe zawody rozegrał bramkarz Wisły Kraków Sergei Pareiko, który w końcówce meczu obejrzał żółtą kartkę, a to oznacza, że zabraknie go w rewanżu.

11 listopada 2011, 20:45 - Tallin
Estonia 0-4 Irlandia
Keith Andrews 13, Jonathan Walters 67, Robbie Keane 71, 88 (k)

żółte kartki: Andrei Stepanov, Jarmo Ahjupera, Raio Piiroja, Sergei Pareiko (Estonia).
czerwone kartki: Andrei Stepanov (35. minuta, Estonia, za drugą żółtą), Raio Piiroja (77. minuta, Estonia, za drugą żółtą).

sędziował: Viktor Kassai (Węgry).

Rewanż odbędzie się 15 listopada o godzinie 20:45 w Dublinie.

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

asda - 11 listopada 2011, 22:40:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeziorak Iława - Okocimski Brzesko . już w niedziele o 13 ! wszyscy na Sienkiewicza 1 !

Irtysz - 11 listopada 2011, 22:40:18 - *.ip.netia.com.pl
napiszcie ile widzów, błagam

mario - 11 listopada 2011, 22:41:00 - *.jmdi.pl
o kurczę...a tak liczyłem na Estonię...ciekawe ile Pareiko zawalił...

Pauleta - 11 listopada 2011, 22:41:03 - *.pogodnanet.pl
No to pozamiatane. A puszczone 4 tory Pareiki wcale ni dziwia. Trzyma poziom

lol - 11 listopada 2011, 22:41:27 - *.zone14.bethere.co.uk
Dowcip dnia: Za co Pareiko obejrzał kartkę? Za grę na czas! Hehehehehehe..

KtosTczew - 11 listopada 2011, 22:42:00 - *.docsis.tczew.net.pl
Nooo.... po wyniku widac, ze grał Pareiko

rrrrrrr - 11 listopada 2011, 22:42:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tu w jednym meczu dwie najsłabsze drużyny baraży a w meczu Portugalia-Bośnia dwie najmocniejsze.Niesprawiedliwe losowanie

gsd - 11 listopada 2011, 22:45:11 - *.local
czerwien dla Estoni posypala gre. Ogladalem mecz, Sergei nie zawinil.

MaRiusz - 11 listopada 2011, 23:10:44 - *.dynamic.chello.pl
Parejko super bramkarz...

ciepiel - 11 listopada 2011, 23:20:43 - *.1.90.2
pareiko sergiej łapówkę mi dej

Rafał - 11 listopada 2011, 23:26:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pareiko zawinił przy 2 i 3 bramce choć ta porażka to nie jest tylko jego wina estończycy są po prostu słabi.

kunCK - 11 listopada 2011, 23:35:21 - *.77.92.150
Irlandia Moja Druga Ojczyzna!!!BRAWO!!!IRELAND!!!EIRE!!!

nketiah - 11 listopada 2011, 23:38:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pareiko-specjalista od najważniejszych meczów

Zagloba - 11 listopada 2011, 23:45:27 - *.london.02.net (*.64.181.151)
Ktos na forum okreslal Irlandzki futbol jako toporny. No to rozniesli Estonie na toporach a i na reprezentacje PZPN tez wystarczy.

PK - 11 listopada 2011, 23:49:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Estonia jest słaba... To pewnie dlatego zdobyli 16pkt w meczach eliminacyjnych, a w każdym wygranym zdobywali co najmniej dwie bramki... I to dlatego pokonali 3:1 Serbię, 4:1 Irlandię Północną...
Ludzie, 2 miejsce w grupie nie może być niespodzianką. Po prostu nie wyszedł im ten mecz. Szkoda

EURO2012 - 11 listopada 2011, 23:52:56 - *.interpc.pl
Irlandia Może awans do Euro 2012

Kris - 12 listopada 2011, 0:42:30 - *.206.50.195.sta.estpak.ee
Bylem na meczu, i nie zawalil zadnej , sedzia zalatwil estonczykow, chcialbym zobaczyc jak polska gralaby z estonia , dobra druzyna

panczo - 12 listopada 2011, 0:44:02 - *.68.73.169.debica73.tnp.pl
Jesteście śmieszni wszystko byle przeciwko Wisełce żal wam że wasz klubiki są takie ciekie lamusy.

Kris - 12 listopada 2011, 0:48:20 - *.206.50.195.sta.estpak.ee
Rafal nie wypisuj glupot, pareiko nie zawalil zadnej , pisze wlasnie z tallina, bylem na meczu, estonia to naprawde dobra druzyna.. Z drugiej strony bedzie fajnie jak do polski przyjada irlandczycy, bedzie kolorowo.. I troche wypija, do tallina przyjechala kilkutysieczna grupa, bylo super!!

EMIGRANT - 12 listopada 2011, 1:02:59 - *.141.76.15
Cieszę się że Ajrisze wygrali,Z chęcią oglądnę mecz w Dublinie.
W końcu IRLANDIA to nasze 17 województwo!!!!!

Rafał - 12 listopada 2011, 2:27:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Orzy drygiej bramce wypluła latwą piłke ltóra irlandczyk dogral na glowe kolegi i gol a 3 rozniez wyplul latwa pilke dobitka i gol. Także nie ściemniajcie i nie wypisujcie głupot. 2 bramy parejki.

olek - 12 listopada 2011, 8:46:40 - *.devs.futuro.pl
Brawa dla Irlandii, tu już jest wszystko jasne witamy na EURO 2012.

Roso - 12 listopada 2011, 9:29:17 - *.ip.netia.com.pl
Błąd Pareiki to 3 bramka gdzie źle zabrał się do interwencji-niepotrzebnie nogami łatwiej byłoby tą piłkę bronić rękami jeśli nie złapać to sparować do boku.Co do 2 bramki nie był to błąd Pareiki brakło asekuracji strzał, który wypluł był oddany z około 16 m i z krótkiej nogi według mnie brakło mu w tej sytuacji szczęścia.

Lapon - 12 listopada 2011, 9:49:59 - *.dip.t-dialin.net
Pareiko taki sam cienki jak ta cała wisła

Lejba Kohn - 12 listopada 2011, 10:04:03 - *.internetia.net.pl
haha Pareiko znów kartka przy karnym, ciekawe czy tym razem też skakał jak długowłosy pajac, rzucał rękawicami i demolował szatnie?

Kosimazaki - 12 listopada 2011, 11:34:43 - *.xdsl.centertel.pl
Tak jak sądziłem, Estonia jest dużo słabsza piłkarsko od Irlandii. Losowania barażowe nigdy nie będą sprawiedliwe gdy będą w nich "rozstawienia". Zgodze się z rozstawieniami na Euro, by nie było sytuacji że w jednej grupie będzie Niemcy,Holandia,Hiszpania, Włochy, a w innej Grecja,Szwecja,Czechy i np Polska

wichura - 12 listopada 2011, 12:56:14 - *.182.14.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dla Estonii te baraże to i tak największy sukces w historii, w grupie zagrali ponad oczekiwania i ponad swój stan personalny. Zajęli drugie miejsce przed Serbią i Słowenią, o czym nasze orzełki mogłyby tylko pomarzyć!

lol - 12 listopada 2011, 18:48:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pareiko celowo dostał żółtko żeby nie zagrać w rewanżu. W Wiśle powiedzieli mu że jak będzie pozamiatane ma sprowokować kartonik żeby być do dyspozycji Wisły.

everto - 12 listopada 2011, 21:12:38 - *.strzelcekrajenskie.mm.pl
a ten pareiko cienki jak dupa weza przypomina mi jego poprzednika Pawelka dno

sopel - 13 listopada 2011, 13:23:43 - *.dynamic.chello.pl
pozdrowienia dla speców, którzy twierdzili, że awans Estonii do barazy był czyms wiecej niz przypadkiem i już widzieli ją na Euro

mister - 13 listopada 2011, 15:58:55 - *.xdsl.centertel.pl
@Do mario. Dopiero teraz ogladałem powtórki na ESporcie 2. Pareiko tak źle nie bronił, nie przesadzajcie. Tylko na 0-3 zawalił, źle wyczuł strzał z wolnego i odbił piłkę przed siebie. Robbie Keane dobijał do pustej. Na 0-4 to był karny i prawie go wyjął