15 listopada 2011, 22:06:01 - slady
eME: Czarnogóra 0-1 Czechy. Awans Czech

Drużyna Czech awansowała do mistrzostw Europy 2012. Czesi wygrali w drugim meczu barażowym z Czarnogórą 1-0 (0-0).

15 listopada 2011, 20:15 - Podgorica
Czarnogóra 0-1 Czechy
Petr Jiráček 81

żółte kartki: Dejan Damnjanović, Savo Pavićević, Mirko Vučinić, Nikola Drinčić, Stefan Savić - Milan Baroš, Tomáš Sivok.

sędziował: Nicola Rizzoli (Włochy).

Całe spotkanie na ławce rezerwowych gospodarzy przesiedział Marko Ćetković (Jagiellonia Białystok). Poza kadrą Czarnogóry znaleźli się Luka Pejović (Jagiellonia Białystok) i Mladen Kašćelan (Łódzki KS).

W pierwszym meczu barażowym reprezentacja Czech wygrała w Pradze 2-0 (0-0).

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

Bolek - 15 listopada 2011, 22:08:43 - *.ssp.dialog.net.pl
Liczyłem na Czarnogórę

t. - 15 listopada 2011, 22:09:59 - *.255.245.83
Czyli bez niespodzianek w eliminacjach..

olek - 15 listopada 2011, 22:33:33 - *.adsl.inetia.pl
Tak miało być. Bravo dla Cechów i Chorwatów, jeszcze tylko Irlandia i Portugalia.

bolek - 15 listopada 2011, 23:27:38 - *.slupsk.vectranet.pl
fuksiarskie pepiczki aby trafiły do najgorszej grupy szmaciarze

Lenin - 16 listopada 2011, 0:02:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rozczarowałem się Czarnogórą - to jednak futbol na niskim poziomie

areksen - 16 listopada 2011, 4:41:29 - *.mycingular.net
@Lenin. Jesli nie ogladales meczu to nie komentuj! Czarnogora grala 100 razy lepiej od Czech... powinno byc 4-0. Szczegolnie Vucinic zawinil, powinien strzelic 2 bramki. WIELKA SZKODA

Maksiula - 16 listopada 2011, 11:24:07 - *.cdma.centertel.pl
Brawa dla Czechów!!!Ale prawdę mówiąc to liczyłem na to,że Czarnogórcy przejdą w barażach naszych południowych sąsiadów.

DENIS - 16 listopada 2011, 12:44:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo dla Czechów ale powiem szczerze że liczyłem na niespodzianke

No Mercy M - 16 listopada 2011, 14:28:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
Szkoda Czarnogóry. Liczylem na nich.

Lenin - 16 listopada 2011, 20:17:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
areksen - i co z tego że powinno być 4:0 - a wiesz ile powinno być wczoraj dla nas w meczu z Węgrami ? 7:0 - ale Polaków można krytykować i nikt nie broni że powinni wygrać ale już krytyka Czarnogóry to obraza majestatu - ludzie przestańcie robić do własnego ogródka - mniej samokrytyki a więcej krytyki dla innych