18 kwietnia 2012, 17:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Łukasz Jasiński 28 (s), Adam Cieśliński 48 (k) - Paweł Piceluk 90

Olimpia: 69. Michał Wróbel - 21. Bartłomiej Kowalski, 2. Maciej Dąbrowski, 13. Marcin Staniek, 3. Dawid Abramowicz - 33. Adrian Frańczak, 11. Jarosław Białek, 14. Dariusz Kłus, 10. Janusz Dziedzic (46, 8. Mariusz Kryszak), 22. Paul Grischok (62, 6. Jakub Cieciura) - 18. Adam Cieśliński (84, 9. Piotr Ruszkul).

Warta: 27. Jakub Słowik - 14. Grzegorz Bartczak, 2. Łukasz Jasiński (57, 22. Paweł Piceluk), 3. Krzysztof Sobieraj, 18. Przemysław Otuszewski - 7. Tomasz Magdziarz (45, 23. Michał Jakóbowski), 17. Artur Marciniak, 19. Maciej Mysiak, 8. Łukasz Grzeszczyk (57, 9. Piotr Reiss), 21. Bartosz Bereszyński - 11. Piotr Giel.

żółte kartki: Kłus - Sobieraj, Bartczak.
czerwone kartki: Jarosław Białek (41. minuta, za faul) - Grzegorz Bartczak (78. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).
widzów: 2000.

źródło: własne / Olimpia Grudziądz

buckteria - 18 kwietnia 2012, 18:56:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A 2 liga co raz bliżej. Może dymisja Arasia?

siwe włosy - 18 kwietnia 2012, 18:56:55 - *.8.105.6
Olimpia Grudziądz pokonała Wartę 2:0 i wyprzedza w ligowej tabeli kolejne zespoły. Walka o utrzymanie jednak na pewno ich nie ominie. Sam wynik dość zaskakujący, ale to jest właśnie piękno piłki(lub siła łapówki...) Ciekawie będzie w dole I.ligi w tym sezonie, oj ciekawie... Teraz jadę na mecz do Gliwic. Jadę moją super szybką rakietą razem z Przemkiem.

TSP - 18 kwietnia 2012, 18:57:50 - *.c192.msk.pl
Brawo Adam Cieśliński - wracaj do Bielska

kolo - 18 kwietnia 2012, 19:01:28 - *.201.18.233
to Pawel pokazal, ze jednak mogli miec z niego pozytek ;] brawo!

futbolista - 18 kwietnia 2012, 19:02:10 - *.maverick.com.pl
Sobieraj i Jasiński wam już dziękujemy.

koko - 18 kwietnia 2012, 19:04:55 - *.pub.krusz-lan.pl
dziwie sie ze w ekstraklasie bronia tacy ciency bramkarze a w grudziadzu jest Michal Wrobel ktory powinien tam bronic ale trzeba miec znajomosci nie umiejetnosci zeby tam trafic

sanczo - 18 kwietnia 2012, 19:06:47 - *.sta.asta-net.com.pl
Mam tylko nadzieję że Warta się utrzyma.

kulka - 18 kwietnia 2012, 19:11:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
jak usłyszałem,że Cieśliński odchodzi z POdbeskidzia do Grudziądza to byłem pewien,że Olimpia się utrzyma.

xxx - 18 kwietnia 2012, 19:14:52 - *.smgr.pl
Brawo Olimpia, bramka Piceluka stadiony świata! Brawo Paweł trzymaj sie tam i zdobywaj dużo bramek

aras - 18 kwietnia 2012, 19:15:18 - *.smgr.pl
W Grudziadzu tylk GKM ! ilu widzow 1800? 2000? smiech na sali na GKM smiga 4500-6000 !

Us - 18 kwietnia 2012, 19:20:49 - *.range86-180.btcentralplus.com
Jakub Cieciura... prawie jak Janusz Ciamciara, legenda kibiców

Olee - 18 kwietnia 2012, 19:21:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Aras.
Ostatnio to chyba barw wasi "fanatycy" zapomnieli. haha

abc - 18 kwietnia 2012, 19:21:13 - *.eia.pl
Brawo Picel!! nie ma to jak strzelic gola stadiony swiata Olimpii na ich boisku ktora cie oddala do rypina za grosze..niech olimpia zaluje! ;)a wie ktos co sie stalo z Magdziarzem??

warta - 18 kwietnia 2012, 19:21:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Sobieraj te dwie bramki to twoja zasługa.

TSPowiec - 18 kwietnia 2012, 19:29:07 - *.xdsl.centertel.pl
Adam Bielsko pamięta i dziękuje!Powodzenia!

amster - 18 kwietnia 2012, 20:45:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takie są realia.Czekam na Nyrolo, jak zwykle.

GieKSiak - 18 kwietnia 2012, 21:03:54 - *.adsl.inetia.pl
Magdziarz nadział się nosem na but Białka i ma wielochrząstkowe złamanie nosa, teraz będzie wyglądał jak bokser ;), sędzia nie powinien dać Białkowi czerwonej, bo to nie było umyślne....
GKM poległ w niedzielę - koniec tematu !!!
Cieśliński super, Cieciura super, reszta chłopaków słabiej, a Dziedzic w swoim stylu, dobrze że zszedł po I połowie. Piceluka z powrotem do nas !!!

kibic - 18 kwietnia 2012, 21:16:58 - *.smgr.pl
Dziedzic tylko dlatego zszedł w przerwie, gdyż musiał na boisko wejść defensywny pomocnik, bo była luka po Białku...

Dax - 18 kwietnia 2012, 21:24:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpii Grudziadz życzę utrzymania.Mojej Olimpii Elblag nie wyszło ale niech wam wyjdzie.

olimpia - 18 kwietnia 2012, 21:38:22 - *.centertel.pl
Brawo Araś. Bajkopisarz i kiciarz. W tym jest mistrzem świata.

Nyrolo - 18 kwietnia 2012, 21:54:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Klasa Robotnicza wróciła z ZNTK a tu taki wynik szkoda mecz na remis ale szanuje Olimpię za walkę i zwycięstwo Już na Jesieni na bubel amica co trawa nigdy nie urośnie pokazali że mają fajny zagrany zespół!!!Zapraszam Wilda Old SKINS Hard Core na Niedziela 12/30 Cidry Winko Skins nadchodzą na Bulba Stadion!!!!!

leon - 18 kwietnia 2012, 23:15:43 - *.231.19.194.koba.pl
Szkoda,ze tak duze miasto jak Poznań długo jeszcze niebedzie miało przedstawiciela w Ekstraklasie. Osobscie wolałbym Wielkopolske w Ekstraklasie niz kluby z Hanysowa, no ale cóz... Poznaniacy sa oszczedni i do EXtraklasy sie nie pala, a szkoda.

@oko - 19 kwietnia 2012, 9:22:14 - *.adsl.inetia.pl
pozdro Adam z Bielska

breki - 19 kwietnia 2012, 12:19:46 - *.238.36.230
Brawo Paweł Piceluk! Bramkę oczywiście strzelił dla zespołu i dla siebie, ale przy okazji pokazał co myśli o polityce kadrowej naszego szacownego trenera. Za to serdeczne podziękowania! Cieśliński i Kłus to są realne wzmocnienia na pewno. Jednak dopóki po boisku plątać się będą gwiazdy trenera Kaczmarka, trwać będzie nieustająca "Ballada o Januszku", a w wyjściowym składzie brak miejśca dla graczy takich jak wcześniej Paweł, czy Tomek Rogóż, a teraz Przemek Sulej, czy o zgrozo Grzesiek Domżalski, dopóty Olimpia z niezrozumiałych powodów grać będzie nie wykorzystując swojego potencjału, na zaciągniętym hamulcu ręcznym.

Woyt - 19 kwietnia 2012, 13:59:10 - *.ip.netia.com.pl (*.168.25.141)
breki pięknie powiedziane, 100% racji!

TSP - 19 kwietnia 2012, 16:22:42 - *.172.178.202
W Grudziądzu tylko GKM!

olimpia - 19 kwietnia 2012, 16:44:14 - *.rcp.poznan.pl
W Grudziądzu nie ma GKM, jest GTŻ!

lop - 19 kwietnia 2012, 17:00:28 - *.146.65.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co z Klattem czemu nie gra odpalony? ktos wie?

Olimpia - 19 kwietnia 2012, 19:14:47 - *.smgr.pl
W Grudziądzu nie widać GKMu...to troche podobna sytuacja do tej w Bydgoszczy.Zawisza biega,Polonia kryje się w bunkrach.

abc - 19 kwietnia 2012, 20:32:04 - *.eia.pl
klatt odpalony podobno jest w warcie do czerwca i sie nie sprawdzil.

amster - 19 kwietnia 2012, 22:04:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl