12 lipca 2012, 19:52:41 - qmichal
Legia zagra z Metalurgsem Lipawa

Metalurgs Lipawa będzie rywalem Legii Warszawa w II rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Wicemistrz Łotwy wygrał u siebie 4-0 (1-0) z SP La Fiorita z San Marino w I rundzie i przy wyjazdowym zwycięstwie 2-0 w pierwszym spotkaniu awansował do kolejnej fazy. Pierwszy mecz Metalurgsa z Legią odbędzie się 19 lipca na Łotwie. Rewanż tydzień później w Warszawie.

12 lipca 2012, 18:00 - Lipawa (Daugavas stadions)
Metalurgs Lipawa 4-0 SP La Fiorita
Vladimirs Kamešs 1, Valērijs Afanasjevs 72, Genādijs Soloņicins 82 (k), Vüqar Əsgərov 86

Metalurgs: 21. Pāvels Šteinbors - 10. Rytis Leliūga (66, 14. Iļja Šadčins), 26. Mindaugas Bagužis, 18. Pāvels Mihadjuks, 13. Pāvels Surņins - 11. Roberts Savaļnieks, 87. Ritus Krjauklis, 3. Oskars Kļava, 20. Genādijs Soloņicins, 19. Valērijs Afanasjevs - 7. Vladimirs Kamešs (79, 23. Vüqar Əsgərov).

La Fiorita: 1. Simone Montanari - 33. Daniele Bucchi, 13. Gianluca Bollini, 14. Joseph Enakarhire, 6. Alberto Mazzola - 81. Francesco Perrotta, 4. Simone Confalone, 8. Nicola Cavalli, 23. Fabio Bollini (63, 25. Marco Bellocchi), 5. Simon Parma - 11. Danilo Rinaldi.

żółte kartki: Krjauklis, Bagužis - Mazzola, Parma, Confalone, Bellocchi.
czerwona kartka: Marco Bellocchi (73. minuta, La Fiorita, za drugą żółtą).

sędziował: Lasza Silagawa (Gruzja).

W 18. minucie Vladimirs Kamešs (Metalurgs) nie wykorzystał rzutu karnego (Simone Montanari obronił).

Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy przesiedział znany z polskich boisk Andrejs Prohorenkovs.

trudno zeby z zespolem z San Marino przegrali mozna sie bylo tego spodziewac

mario - 12 lipca 2012, 19:56:17 - *.opera-mini.net (*.17.213.170, 212.2.96.15)
Legia ma coraz słabszą i młodszą kadrę plus urbana zaś Lech bez wzmocnień nawet z azerami przy takiej grze jak dziś nie ma szans.

pawel - 12 lipca 2012, 19:56:25 - *.StrefaWiFi.kolnet.eu
czemu legia nie gra od 2 rundy przecież wygrali PP

D. - 12 lipca 2012, 19:57:14 - *.punkt.opole.pl
Bez szans, Legia porażka! Przecie Łotysze aż 6 bramek w 2 meczach zapakowali rywalom, atak mają więc jak marzenie! Obrona też niczego sobie - wszak żadnej bramki nie stracili w I rundzie! Z czym więc ty biedna Legio na salony europejskie się wybierasz? Legia odpadnie, tak samo jak Ruch, Śląsk i Lech. Na II rundzie nasza przygoda z pucharami się w tym roku zakończy! Jak nic! Święte słowa, mówię wam wszystkim!!! ;-p

majster - 12 lipca 2012, 19:57:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oj legia ale beda baty hohohoh :D

nieciecza - 12 lipca 2012, 19:59:21 - *.dynamic.chello.pl
legia powinna ich pyknac

mks - 12 lipca 2012, 20:02:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia z doświadczeniem powinna wejść do LE.

ÖŮ - 12 lipca 2012, 20:07:00 - *.opera-mini.net (*.16.96.112, 212.2.96.15)
W Ełku tylko Mazur, w Inowrocławiu tylko Goplania, w Kaliszu tylko KKS, a plomien cujawia, calisia to dziwne twory bez prawdziwych kibiców (kiboli).

hmm - 12 lipca 2012, 20:08:51 - *.prtc.net
4 ekipy w 3 rundzie to obowiązek. To wszystko są ogórki jeżeli nie przejdzie się ich to tylko dostarczymy łatwych rywali innym klubom w 3 rundzie...
Tak naprawdę pierwsze 2 rundy to są pre-eliminacje. Dopiero 3 i 4 rundę można nazwać eliminacjami.

Lędzic - 12 lipca 2012, 20:12:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W la Fioricie to chyba ten bramkarz-skurczybyk, co wszystko wyjmował przed trzema laty (Polonia - Juvenes)...

fuks_garki - 12 lipca 2012, 20:30:13 - *.238.64.16.ip.abpl.pl (*.238.71.145)
Spokojnie ich rozjada. Pewnie wiekszosc na stadionie to kibice Legii beda

OMNIS - 12 lipca 2012, 20:46:35 - *.kalisz.mm.pl
Coś nie wierze w Legię w tym sezonie,bez konkretnych transferów grają taką padake w sparingach aż żal patrzeć na wyniki ale może puchary wszystko zwerfikują i zaczną grać tak jak w poprzednim sezonie...w pucharach

kibicgórni - 12 lipca 2012, 21:41:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mam pytanko czy będzie gdzieś transmisja w tv?

hmm - 12 lipca 2012, 21:45:50 - *.prtc.net
Mysle ze bedzie transmisja ale tylko Legii wiadomo dlaczego Lech i Ruch znowu bedzie tylko w Net TV

piotrek - 12 lipca 2012, 23:38:48 - *.dynamic.chello.pl