[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2012/2013

I runda eliminacyjna - 5 lipca, 12 lipca
(Losowanie - 25 czerwca 2012, 13:00 - Nyon)

Lech Poznań 2-0 Żetysu Tałdykorgan 5 lipca, 20:00 (23 108)
Rafał Murawski 61, Gergő Lovrencsics 65
FC Twente 6-0 UE Santa Coloma 5 lipca, 19:45
Robbert Schilder 28, 29, Dušan Tadić 63, Joshua John 71, Glynor Plet 77, 79
Torpedo Kutaisi 1-1 FK Aktobie 5 lipca, 19:00
Nika Sabanadze 62 - Marat Bikmayev 82
FK Jagodina 0-1 Ordabasy Szymkent 5 lipca, 17:30
Mansour Guèye 85
Dacia Chișinău 1-0 NK Celje 5 lipca, 18:30
Osman Sow 42
Bangor City FC 0-0 Zimbru Chișinău 5 lipca, 20:45
NK Olimpija (Lublana) 3-0 AS La Jeunesse d'Esch 5 lipca, 20:00
Đorđe Ivelja 53, Franklin Vicente 76, 90
JK Trans Narva 0-5 İnter Baku 5 lipca, 17:30
Baczana Cchadadze 11, 35, Asif Məmmədov 62, Giorgi Adamia 70, Nizami Hacıyev 76 (k)
Rakvere
MTK Budapeszt 1-1 FK Senica 5 lipca, 20:15
János Lázok 30 - Rolando Blackburn 58
KF Tirana 2-0 CS Grevenmacher 5 lipca, 19:00
Elton Muçollari 40, Nertil Ferraj 45
FK Borac (Banja Luka) 2-2 FK Čelik (Nikšić) 5 lipca, 21:05
Jovica Stokić 39, Slaviša Dugić 42 - Veselin Bojić 36 (k), Semir Agović 83
FK Bakı 0-0 ND Mura 05 (Murska Sobota) 5 lipca, 18:00
IF Elfsborg 8-0 Floriana FC 5 lipca, 18:00
Niklas Hult 5, 24, 26 (k), Amadou Jawo 10, Lasse Nilsson 37, Viktor Claesson 51, Per Frick 54, Johan Larsson 62
FK Renova (Džepčište) 4-0 SP Libertas 5 lipca, 17:30
Muharem Bajrami 10 (k), 14 (k), 83, Lavdrim Skenderi 60
Kumanovo
FC Santa Coloma 0-1 NK Osijek 5 lipca, 19:30
Ivan Miličević 77
Andora
FC Differdange 03 3-0 NSÍ Runavík 5 lipca, 18:30
Michel Kettenmeyer 31, Gilles Bettmer 41, Omar Er Rafik 47
Esch-sur-Alzette
Crusaders FC 0-3 Rosenborg BK 5 lipca, 21:00
Mikael Dorsin 19, 76, Bořek Dočkal 71
Cefn Druids AFC 0-0 Myllykosken Pallo-47 5 lipca, 20:30
Wrexham
FC Levadia Tallin 1-0 FC Šiauliai 5 lipca, 17:45
Juvenal 63 (s)
Bohemian FC 0-0 Þór (Akureyri) 5 lipca, 20:45
FK Sarajevo 5-2 Hibernians FC 5 lipca, 19:30
Asmir Suljić 2, Sedin Torlak 45, Žarko Karamatić 54 (k), Emir Hadžić 79, Ivan Tatomirović 90 - Jean Paul Farrugia 20, Rodolfo Soares 33
FK Rudar (Pljevlja) 0-1 Szirak Giumri 5 lipca, 18:00
Yoro Lamine Ly 71
Nikšić
Flamurtari Vlorë 0-1 Budapesti Honvéd SE 5 lipca, 20:30
Richárd Vernes 46
Sūduva Marijampolė 0-1 Daugava Daugavpils 5 lipca, 18:30
Andrejs Kovaļovs 87
Kuopion Palloseura 2-1 Llanelli AFC 5 lipca, 17:30
Markus Joenmäki 5 (k), Ats Purje 19 - Jason Bowen 45
Cliftonville F&AC 1-0 Kalmar FF 5 lipca, 20:45
Liam Boyce 71
Víkingur 0-6 FK Homel 3 lipca, 17:30
Wiaczesław Gleb 52, 55, Ihor Woronkow 57, Ilja Aleksijewicz 58, Nikołaj Kaszewskij 70, Artur Lewickij 80
Thorshavn
FH (Hafnarfjörður) 2-1 USV Eschen/Mauren 5 lipca, 21:15
Albert Brynjar Ingason 44, Atli Björnsson 81 - Marco Fässler 48
Xəzər-Lənkəran 2-2 JK Nõmme Kalju 5 lipca, 17:00
Branimir Subaşiç 7, Adrian Scarlatache 30 - Hidetoshi Wakui 5, Eino Puri 70
Birkirkara FC 2-2 FK Metalurg (Skopje) 5 lipca, 19:00
Jorge 53, Jean-Pierre Mifsud Triganza 87 - Ilija Nestorovski 3, Cvetan Čurlinov 55
Paola
Pjunik Erewan 0-3 FK Zeta (Golubovci) 5 lipca, 18:00
Igor Vujačić 61, Zarija Peličić 81, Petar Orlandić 90
Teuta Durrës 0-3 Metalurgi Rustawi 5 lipca, 20:30
Dimitri Tatanaszwili 77, Giwi Kwaracchelia 84, 90 (k)
EB/Streymur 3-1 Gandzasar Kapan 5 lipca, 20:00
Levi Hanssen 9 (k), 33 (k), Hans Samuelsen 25 - Gustavo Correia 72
Thorshavn
St Patrick's Athletic FC 1-0 ÍBV (Vestmannaeyjar) 5 lipca, 20:45
Chris Fagan 39
SP La Fiorita 0-2 Metalurgs Lipawa 5 lipca, 20:30
Rytis Leliūga 40, Genādijs Soloņicins 90
Serravalle
Jyväskylän JK 2-0 Stabæk IF 5 lipca, 18:00
Tamás Gruborovics 16, Babatunde Wusu 66
FK Škendija 79 (Tetovo) 0-0 Portadown F&AC 3 lipca, 17:30
Kumanovo

Żetysu Tałdykorgan 1-1 Lech Poznań 12 lipca, 14:00 (3000)
Sierikżan Mużykow 44 - Bartosz Ślusarski 13
UE Santa Coloma 0-3 FC Twente 12 lipca, 19:30
Willem Janssen 19 (k), Peter Wisgerhof 29, Glynor Plet 34
Andora
FK Aktobie 1-0 Torpedo Kutaisi 12 lipca, 17:00
Marat Bikmayev 75
Ordabasy Szymkent 0-0 FK Jagodina 12 lipca, 16:00
Ałmaty
NK Celje 0-1 Dacia Chișinău 12 lipca, 20:00
Maxim Mihaliov 32 (k)
Zimbru Chișinău 2-1 Bangor City FC 12 lipca, 18:30
Oleg Molla 29, 31 - Mark Smyth 44
AS La Jeunesse d'Esch 0-3 NK Olimpija (Lublana) 12 lipca, 18:00
Adnan Bešič 25, Sreten Sretenović 38, Nik Omladič 66
İnter Baku 2-0 JK Trans Narva 12 lipca, 18:00
Slavčo Georgievski 21, Nizami Hacıyev 86
FK Senica 2-1 MTK Budapeszt 12 lipca, 19:30
Rolando Blackburn 72, Jan Kalabiška 87 - József Kanta 51 (k)
CS Grevenmacher 0-0 KF Tirana 10 lipca, 17:45
Dudelange
FK Čelik (Nikšić) 1-1 FK Borac (Banja Luka) 12 lipca, 17:30
Marko Milić 54 (s) - Srđan Grahovac 58
ND Mura 05 (Murska Sobota) 2-0 FK Bakı 12 lipca, 20:00
Mate Eterović 26, Nusmir Fajić 83
Lendava
Floriana FC 0-4 IF Elfsborg 10 lipca, 17:30
Daniel Mobaeck 19, Oscar Hiljemark 50, Per Frick 67, Viktor Claesson 77
SP Libertas 0-4 FK Renova (Džepčište) 12 lipca, 20:30
Fisnik Nuhiu 16, Boban Jančevski 61, 64 (k), Ismail Ismaili 87
Serravalle
NK Osijek 3-1 FC Santa Coloma 12 lipca, 20:00
Zoran Kvržić 28, Antonio Perošević 56, Vedran Jugović 70 - Samïr Bousenine 81
NSÍ Runavík 0-3 FC Differdange 03 12 lipca, 19:30
Omar Er Rafik 14, 45, Mirko Albanese 73
Thorshavn
Rosenborg BK 1-0 Crusaders FC 12 lipca, 19:00
Peter Ankersen 81
Myllykosken Pallo-47 5-0 Cefn Druids AFC 12 lipca, 18:30
Nongotamba A Lody 25, Ville Saxman 37, Olajide Williams 44, Riley O'Neill 47, David Opoku 70
Lahti
FC Šiauliai 2-1 FC Levadia Tallin 12 lipca, 18:00
Artūras Rimkevičius 40 (k), Igors Kozlovs 80 - Artur Rättel 76
Þór (Akureyri) 5-1 Bohemian FC 12 lipca, 20:30
Sigurður Marinó Kristjánsson 36, 73, 90, Orri Freyr Hjaltalín 39, Kevin Feely 50 (s) - David Scully 23
Hibernians FC 4-4 FK Sarajevo 12 lipca, 19:30
Marcelo Dias 22, 35, Jean Paul Farrugia 40, 44 - Emir Hadžić 13, 27, Asmir Suljić 23, Radan Šunjevarić 90
Szirak Giumri 1-1 FK Rudar (Pljevlja) 12 lipca, 16:00
Dame Diop 14 - Hrajr Mkojan 11 (s)
Budapesti Honvéd SE 2-0 Flamurtari Vlorë 12 lipca, 20:30
Richárd Vernes 45, Hervé Tchami 57
Daugava Daugavpils 2-3 Sūduva Marijampolė 12 lipca, 18:00
Stanley Ibe 52, 54 - Marius Šoblinskas 8, Rafael Gaúcho 45, 84
Llanelli AFC 1-1 Kuopion Palloseura 12 lipca, 19:30
Luke Bowen 50 (k) - Aleksi Paananen 59
Kalmar FF 4-0 Cliftonville F&AC 12 lipca, 19:00
Erik Israelsson 10, Nenad Đorđević 16, Abiola Dauda 38, Etrit Berisha 90 (k)
FK Homel 4-0 Víkingur 12 lipca, 18:00
Wadim Diemidowicz 49, 56, Nikołaj Kaszewskij 71, Aleksiej Timoszenko 88
USV Eschen/Mauren 0-1 FH (Hafnarfjörður) 12 lipca, 19:30
Atli Guðnason 12
Vaduz
JK Nõmme Kalju 0-2 Xəzər-Lənkəran 10 lipca, 17:45
Ruslan Abışov 40, Branimir Subaşiç 86
Tallin
FK Metalurg (Skopje) 0-0 Birkirkara FC 12 lipca, 17:00
Kumanovo
FK Zeta (Golubovci) 1-2 Pjunik Erewan 12 lipca, 20:00
Miloš Radulović 16 - Eduard Tatojan 19, Gagik Pogosjan 88
Podgorica
Metalurgi Rustawi 6-1 Teuta Durrës 12 lipca, 16:00
Giorgi Tekturmanidze 14, 19, Dimitri Tatanaszwili 37, 69, Rewaz Gecadze 59, Giorgi Mikaberidze 73 - Alfred Deliallisi 65
Tbilisi
Gandzasar Kapan 2-0 EB/Streymur 12 lipca, 17:00
Hajrapet Awagjan 67, Diego Lomba 72
Erewan
ÍBV (Vestmannaeyjar) 2-1 St Patrick's Athletic FC 12 lipca, 21:30
pd.
Matt Garner 83, Eyþór Helgi Birgisson 98 - Stephen O'Flynn 99
Metalurgs Lipawa 4-0 SP La Fiorita 12 lipca, 18:00
Vladimirs Kamešs 1, Valērijs Afanasjevs 72, Genādijs Soloņicins 82 (k), Vüqar Əsgərov 85
Stabæk IF 3-2 Jyväskylän JK 12 lipca, 19:00
Christer Kleiven 37, Mads Stokkelien 45, Bjarte Haugsdal 64 - Jordi van Gelderen 45, Mikko Innanen 51
Portadown F&AC 2-1 FK Škendija 79 (Tetovo) 10 lipca, 20:45
Richard Lecky 58, Ross Redman 80 - Ardian Cuculi 4

II runda eliminacyjna - 19 lipca, 26 lipca
(Losowanie - 25 czerwca 2012, 14:30 - Nyon)

Xəzər-Lənkəran 1-1 Lech Poznań 19 lipca, 17:00 (15 000)
Branimir Subaşiç 4 - Mateusz Możdżeń 18
Eskişehirspor Kulübü 2-0 Saint Johnstone FC 19 lipca, 19:00
Alper Potuk 41, Frazer Wright 64 (s)
HNK Hajduk (Split) 2-0 Skonto Ryga 19 lipca, 20:30
Ante Vukušić 34, Dinko Trebotić 54
AIK (Solna) 1-1 FH (Hafnarfjörður) 19 lipca, 19:00
Viktor Lundberg 56 - Atli Guðnason 40
FK Renova (Džepčište) 0-2 FK Homel 19 lipca, 17:30
Wadim Diemidowicz 20, Tomasz Nowak 39
Kumanovo
Naftan Nowopołock 3-4 FK Crvena zvezda (Belgrad) 19 lipca, 17:00
Aleksandr Gawriuszko 47 (k), 67, Walerij Żukowskij 76 - Filip Kasalica 9, 69, Luka Milunović 18, 34
Witebsk
FK Vojvodina (Nowy Sad) 1-1 Sūduva Marijampolė 19 lipca, 20:30
Aboubakar Oumarou 90 - Ričardas Beniušis 56
Jyväskylän JK 3-2 FK Zeta (Golubovci) 19 lipca, 18:00
Tamás Gruborovics 27 (k), 43, 47 - Boris Došljak 17, Miloš Radulović 38
BSC Young Boys Berno 1-0 Zimbru Chișinău 19 lipca, 19:30
Michael Frey 53
Łokomotiw Płowdiw 4-4 SBV Vitesse 19 lipca, 17:30
Jordan Todorow 24, Zdrawko Łazarow 49, 64, Tássio 90 - Jonathan Reis 23, Marco van Ginkel 31, 77, Wilfried Bony 53
Łowecz
KF Tirana 1-1 Aalesunds FK 19 lipca, 19:00
Mirel Çota 38 - Tremaine Stewart 57
Metałurh Donieck 7-0 FK Čelik (Nikšić) 19 lipca, 19:00
Konstantínos Makrídis 17, 49, Geworg Gazarjan 36, 61, 86, Danilo 51, Júnior Moraes 78
Maccabi Natanja 1-2 Kuopion Palloseura 19 lipca, 20:00
Yossi Shivhon 75 - Aleksi Paananen 36, 45
Petach Tikwa
FK Mladá Boleslav 3-0 Þór (Akureyri) 19 lipca, 19:00
Lukáš Magera 33, 43, Jasmin Šćuk 80
FC Levadia Tallin 1-3 AS Anórthossis Ammochóstou 19 lipca, 17:45
Igor Morozov 82 - Juliano Spadacio 45 (k), Ricardo Laborde 55, Toni Calvo 62
Milsami Orhei 4-2 FK Aktobie 19 lipca, 17:00
Gheorghe Boghiu 16, 51, Rafael Wellington 33, Cornel Gheți 87 - Temur Kapadze 8, Samat Smakow 56
NK Slaven (Koprivnica) 6-0 Portadown F&AC 19 lipca, 19:00
Garry Breen 1 (s), Tomislav Bušić 13, 33, Nikola Rak 56, 71, 80
Servette FC Genewa 2-0 Gandzasar Kapan 19 lipca, 19:45
Goran Karanović 48, Kevin Gissi 79
FC Twente 1-1 FC Inter Turku 19 lipca, 19:45
Dušan Tadić 66 - Pim Bouwman 38
Žalgiris Wilno 1-1 VfB Admira Wacker Mödling 19 lipca, 19:30
Ramūnas Radavičius 72 - Philipp Hosiner 12
NK Osijek 1-3 Kalmar FF 19 lipca, 20:00
Ivan Miličević 5 - Daniel Mendes 34, Abiola Dauda 66, Archford Gutu 68
ŠK Slovan Bratysława 1-1 Videoton FC Fehérvár 19 lipca, 20:15
Filip Šebo 26 - Filipe Oliveira 30
Rapid Bukareszt 3-1 Myllykosken Pallo-47 19 lipca, 19:30
Filipe Teixeira 8, Nicolae Grigore 40, Daniel Pancu 45 - Olajide Williams 26
Metalurgi Rustawi 1-3 FC Viktoria Plzeň 19 lipca, 18:00
Dimitri Tatanaszwili 29 - Pavel Horváth 14, 59, Daniel Kolář 32
Tbilisi
ND Mura 05 (Murska Sobota) 0-0 CSKA Sofia 19 lipca, 20:00
Lendava
İnter Baku 1-1 AGS Astéras Trípolis 19 lipca, 18:00
Tales 46 - Fernando Usero 54
FC Differdange 03 0-1 KAA Gent 19 lipca, 18:30
César Arzo 27
Esch-sur-Alzette
Anży Machaczkała 1-0 Budapesti Honvéd SE 19 lipca, 17:00
Jucilei 22
Ramienskoje
Lewski Sofia 1-0 FK Sarajevo 19 lipca, 19:00
Simeon Rajkow 72
Metalurgs Lipawa 2-2 Legia Warszawa 19 lipca, 17:00 (4000)
Rytis Leliūga 43, Oskars Kļava 81 (k) - Michał Kucharczyk 20, Jakub Kosecki 47
Szachtior Soligorsk 1-1 SV Ried 1912 19 lipca, 18:30
Dmitrij Osipienko 44 - Anel Hadžić 70 (k)
Bnei Yehuda Tel Awiw 2-0 Szirak Giumri 19 lipca, 19:00
Dino Ndlovu 82, Pedro Galván 90
Ramat Gan
Rosenborg BK 2-2 Ordabasy Szymkent 19 lipca, 19:00
Bořek Dočkal 33, 45 (k) - Roman Pacholuk 75, Mansour Guèye 90
FC Spartak Trnava 3-1 Sligo Rovers FC 19 lipca, 19:00
Miroslav Karhan 38, Martin Mikovič 45, 45 - Gavin Peers 68
Dacia Chișinău 1-0 IF Elfsborg 19 lipca, 19:15
Maxim Mihaliov 32
NK Široki Brijeg 1-1 St Patrick's Athletic FC 19 lipca, 21:00
Wágner 90 - Chris Fagan 12
APÓEL (Nikozja) 2-0 FK Senica 19 lipca, 19:00
Aílton 33, Nektários Alexándrou 40
Ruch Chorzów 3-1 FK Metalurg (Skopje) 19 lipca, 19:00 (3500)
Arkadiusz Piech 74, 83, Piotr Stawarczyk 90 - Agron Memedi 69
Århus GF 1-2 Dila Gori 19 lipca, 19:00
Anders Kure 3 - Mate Wacadze 34, Kachaber Aladaszwili 84
NK Olimpija (Lublana) 0-0 Tromsø IL 19 lipca, 18:00

Saint Johnstone FC 1-1 Eskişehirspor Kulübü 26 lipca, 20:45
Grégory Tadé 35 - Veysel Sarı 52
Skonto Ryga 1-0 HNK Hajduk (Split) 26 lipca, 20:30
Alans Siņeļņikovs 90
FH (Hafnarfjörður) 0-1 AIK (Solna) 26 lipca, 21:15
Martin Lorentzson 40
FK Crvena zvezda (Belgrad) 3-3 Naftan Nowopołock 26 lipca, 20:30
Filip Kasalica 9, Miloš Dimitrijević 15, Marko Vešović 90 - Roman Sorokin 21, Nikita Naumow 58, Serhij Kowałenko 82
Sūduva Marijampolė 0-4 FK Vojvodina (Nowy Sad) 26 lipca, 18:30
Almami Moreira 4, Petar Škuletić 37, Miroslav Stevanović 40, Aboubakar Oumarou 48
Zimbru Chișinău 1-0 BSC Young Boys Berno 26 lipca, 19:15
pd. k. 1-4
Achmiet Barachojew 42
SBV Vitesse 3-1 Łokomotiw Płowdiw 26 lipca, 20:00
Marco van Ginkel 25, Patrick van Aanholt 45, Wilfried Bony 48 - Christo Złatinski 80 (k)
Aalesunds FK 5-0 KF Tirana 26 lipca, 19:00
Michael Barrantes 45, Jonatan Tollås 48, Leke James 64, 77, Tremaine Stewart 83
FK Čelik (Nikšić) 2-4 Metałurh Donieck 26 lipca, 17:30
Vasilije Jovović 23, Darko Zorić 50 (k) - Danilo 15, Júnior Moraes 53, Ołeksandr Wołowyk 72, Zé Soares 84
Kuopion Palloseura 0-1 Maccabi Natanja 26 lipca, 17:30
Achmad Saba'a 40
Þór (Akureyri) 0-1 FK Mladá Boleslav 26 lipca, 21:15
Lukáš Magera 31
AS Anórthossis Ammochóstou 3-0 FC Levadia Tallin 26 lipca, 19:00
Toni Calvo 13, Yiannákis Okkás 41, Ricardo Laborde 62
FK Aktobie 3-0 Milsami Orhei 26 lipca, 18:00
Marat Chajrullin 39, Aleksandr Geynrix 50, Bruno Simão 90 (s)
Portadown F&AC 2-4 NK Slaven (Koprivnica) 26 lipca, 20:45
Richard Lecky 45, Neil McCafferty 67 (k) - Igor Bubnjić 10, Petar Brlek 14, Martin Šaban 62, 64
Gandzasar Kapan 1-3 Servette FC Genewa 26 lipca, 17:00
Hajrapet Awagjan 90 - Marcos De Azevedo 47, Tibert Pont 64, 68
Erewan
FC Inter Turku 0-5 FC Twente 26 lipca, 18:00
Leroy Fer 4, 37, Glynor Plet 7, Nacer Chadli 77, 89
VfB Admira Wacker Mödling 5-1 Žalgiris Wilno 26 lipca, 21:05
Stefan Schwab 4, Patrik Ježek 14 (k), 52, Issiaka Ouédraogo 31, Philipp Hosiner 70 - Mantas Kuklys 22
Videoton FC Fehérvár 0-0 ŠK Slovan Bratysława 26 lipca, 20:30
Myllykosken Pallo-47 0-2 Rapid Bukareszt 26 lipca, 18:30
Romeo Surdu 19, Blaže Ilioski 42
FC Viktoria Plzeň 2-0 Metalurgi Rustawi 26 lipca, 20:00
Michal Ďuriš 7, Vladimír Darida 10
CSKA Sofia 1-1 ND Mura 05 (Murska Sobota) 26 lipca, 19:00
Apostoł Popow 18 - Nusmir Fajić 76
AGS Astéras Trípolis 1-1 İnter Baku 26 lipca, 19:00
pd. k. 4-2
Ximo Navarro 68 - Tales 88
KAA Gent 3-2 FC Differdange 03 26 lipca, 19:30
Melli 41, Ibrahima Conté 63, Rodgers Kola 73 - Omar Er Rafik 24, Gilles Bettmer 37
Budapesti Honvéd SE 0-4 Anży Machaczkała 26 lipca, 18:30
Samuel Eto'o 7, 81, Lacina Traoré 53, Oleg Szatow 68
FK Sarajevo 3-1 Lewski Sofia 26 lipca, 21:00
Said Husejinović 12, 62, Asmir Suljić 14 - Basile de Carvalho 34 (k)
Legia Warszawa 5-1 Metalurgs Lipawa 26 lipca, 20:30 (13 000)
Marek Saganowski 4, 39, 79, Janusz Gol 57, Michał Żyro 61 - Vladimirs Kamešs 45
SV Ried 1912 0-0 Szachtior Soligorsk 26 lipca, 19:00
Szirak Giumri 0-1 Bnei Yehuda Tel Awiw 26 lipca, 15:30
Shalev Menashe 31
Sligo Rovers FC 1-1 FC Spartak Trnava 26 lipca, 20:00
Jason McGuinness 90 - Peter Čvirík 70
St Patrick's Athletic FC 2-1 NK Široki Brijeg 26 lipca, 20:45
pd.
John Russell 39, Chris Fagan 105 - Ivica Džidić 65
FK Senica 0-1 APÓEL (Nikozja) 26 lipca, 19:30
Hélio Pinto 73
FK Metalurg (Skopje) 0-3 Ruch Chorzów 26 lipca, 17:00 (2000)
Łukasz Janoszka 9, Gábor Straka 15, Arkadiusz Piech 62
Kumanovo
Dila Gori 3-1 Århus GF 26 lipca, 16:00
Mate Wacadze 62, 83, Giorgi Szasziaszwili 74 - Marin Skender 34 (s)
Tbilisi
Tromsø IL 1-0 NK Olimpija (Lublana) 26 lipca, 19:00
pd.
Miika Koppinen 108
Lech Poznań 1-0 Xəzər-Lənkəran 26 lipca, 20:00 (25 000)
Aleksandyr Tonew 15
IF Elfsborg 2-0 Dacia Chișinău 26 lipca, 18:00
Lasse Nilsson 9, 40
Ordabasy Szymkent 1-2 Rosenborg BK 26 lipca, 16:00
Mansour Guèye 32 - Daniel Fredheim Holm 67, Bořek Dočkal 90
Ałmaty
FK Homel 0-1 FK Renova (Džepčište) 26 lipca, 18:00
Ersen Asani 56
Kalmar FF 3-0 NK Osijek 26 lipca, 19:00
Abiola Dauda 25, Ivan Ibriks 45 (s), Emin Nouri 90
FK Zeta (Golubovci) 1-0 Jyväskylän JK 26 lipca, 20:00
Boris Došljak 82
Podgorica

III runda eliminacyjna - 2 sierpnia, 9 sierpnia
(Losowanie - 20 lipca 2012, 13:30 - Nyon)

Athletic Club de Bilbao 3-1 NK Slaven (Koprivnica) 2 sierpnia, 21:00
Isma López 16, 68, Markel Susaeta 20 - Mateas Delić 19
Anży Machaczkała 2-0 SBV Vitesse 2 sierpnia, 17:00
Oleg Szatow 63, Fiodor Smołow 74
Ramienskoje
AGS Astéras Trípolis 1-1 CS Marítimo 2 sierpnia, 20:00
Rubén Rayos 48 - Fidélis 71
sc Heerenveen 4-0 Rapid Bukareszt 2 sierpnia, 19:30
Filip Đuričić 9, 64, Marten de Roon 69, Samir Fazli 89
Ruch Chorzów 0-2 FC Viktoria Plzeň 2 sierpnia, 19:00 (4200)
David Štípek 80, Michal Ďuriš 85
AC Horsens 1-1 IF Elfsborg 2 sierpnia, 20:15
Ken Fagerberg 90 (k) - Lasse Nilsson 65
APÓEL (Nikozja) 2-1 Aalesunds FK 2 sierpnia, 19:00
Mário Sérgio 34, Efstáthios Alonéftis 80 - Tremaine Stewart 16
HNK Hajduk (Split) 0-3 FC Internazionale Milano 2 sierpnia, 20:45
Wesley Sneijder 18, Yūto Nagatomo 44, Philippe Coutinho 73
FK Vojvodina (Nowy Sad) 2-1 SK Rapid Wiedeń 2 sierpnia, 21:00
Aboubakar Oumarou 75, Milan Bojović 90 - Deni Alar 90
KRC Genk 2-1 FK Aktobie 2 sierpnia, 20:00
Jelle Vossen 18 (k), Steven Joseph-Monrose 44 - Piotr Badło 25
Tromsø IL 1-1 Metałurh Donieck 2 sierpnia, 19:00
Zdeněk Ondrášek 43 - Fredrik Björck 88 (s)
FC Twente 2-0 FK Mladá Boleslav 2 sierpnia, 19:45
Leroy Fer 52, Nacer Chadli 58
Bnei Yehuda Tel Awiw 0-2 PAÓK 2 sierpnia, 19:00
Geórgios Georgiádis 62, Stéfanos Athanassiádis 72
Ramat Gan
Dila Gori 0-1 AS Anórthossis Ammochóstou 2 sierpnia, 18:00
Yiannákis Okkás 69
Tbilisi
Videoton FC Fehérvár 1-0 KAA Gent 2 sierpnia, 20:30
Nemanja Nikolić 78
AIK (Solna) 3-0 Lech Poznań 2 sierpnia, 19:00 (10 685)
Martin Lorentzson 60, Celso Borges 78, Viktor Lundberg 86
Eskişehirspor Kulübü 1-1 Olympique de Marseille 2 sierpnia, 20:45
Atdhe Nuhiu 62 - André-Pierre Gignac 49
FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-0 AS Omónia Lefkossías 2 sierpnia, 20:30
FK Sarajevo 2-1 FK Zeta (Golubovci) 2 sierpnia, 21:00
Asmir Suljić 17, Zoran Belošević 43 - Balša Božović 45
VfB Admira Wacker Mödling 0-2 AC Sparta Praga 2 sierpnia, 21:05
Patrick Mevoungou 29 (s), Léonard Kweuke 58
Kalmar FF 1-0 BSC Young Boys Berno 2 sierpnia, 19:00
Sebastian Andersson 18
Dundee United FC 2-2 Dinamo Moskwa 2 sierpnia, 20:45
Willo Flood 37, Keith Watson 76 - Igor Siemszow 50, Aleksandr Kokorin 90
Arsenał Kijów 0-3 ND Mura 05 (Murska Sobota) 2 sierpnia, 18:00
(wo)
Ionuț Mazilu 6, Ołeksandr Kowpak 61, Éric Matoukou 83
w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik (Éric Matoukou) - na boisku 3-0
Kuopion Palloseura 1-0 Bursaspor Kulübü 2 sierpnia, 17:30
Sander Puri 73
Steaua Bukareszt 0-1 FC Spartak Trnava 2 sierpnia, 19:45
Martin Mikovič 6
FK Homel 0-1 Liverpool FC 2 sierpnia, 20:00
Stewart Downing 67
SV Ried 1912 2-1 Legia Warszawa 2 sierpnia, 19:00 (4200)
René Gartler 51, Anel Hadžić 62 (k) - Danijel Ljuboja 85
St Patrick's Athletic FC 0-3 Hannover 96 2 sierpnia, 20:45
Leon Andreasen 6, Christian Pander 67, Didier Ya Konan 80
Servette FC Genewa 1-1 Rosenborg BK 2 sierpnia, 19:45
Jérôme Schneider 68 - Bořek Dočkal 81

NK Slaven (Koprivnica) 2-1 Athletic Club de Bilbao 9 sierpnia, 18:45
Alen Maras 28, Mario Gregurina 68 - Iker Muniain 47
CS Marítimo 0-0 AGS Astéras Trípolis 9 sierpnia, 21:00
Rapid Bukareszt 1-0 sc Heerenveen 9 sierpnia, 20:30
Ovidiu Herea 20 (k)
IF Elfsborg 2-3 AC Horsens 9 sierpnia, 18:00
Lasse Nilsson 6, David Elm 18 - Lasse Kryger 4, Thomas Kortegaard 13, 36
FC Internazionale Milano 0-2 HNK Hajduk (Split) 9 sierpnia, 20:45
Ante Vukušić 23 (k), Ivan Vuković 58
SK Rapid Wiedeń 2-0 FK Vojvodina (Nowy Sad) 9 sierpnia, 21:05
Deni Alar 90 (k), Terrence Boyd 90
FK Aktobie 1-2 KRC Genk 9 sierpnia, 18:00
Emil Kienżysarijew 30 - Christian Benteke 36, Thomas Buffel 51
PAÓK 4-1 Bnei Yehuda Tel Awiw 9 sierpnia, 20:00
Stéfanos Athanassiádis 48, 52, Bertrand Robert 79, Dimítrios Pélkas 90 - Nenad Marinković 7
Olympique de Marseille 3-0 Eskişehirspor Kulübü 9 sierpnia, 20:45
André Ayew 7, 66, André-Pierre Gignac 36
Istres
AS Omónia Lefkossías 0-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 9 sierpnia, 18:00
pd. k. 5-6
AC Sparta Praga 2-2 VfB Admira Wacker Mödling 9 sierpnia, 20:00
Léonard Kweuke 36, 39 - Lukas Thürauer 19, Benjamin Sulimani 69
Dinamo Moskwa 5-0 Dundee United FC 9 sierpnia, 18:00
Igor Siemszow 2, Aleksandr Kokorin 23, Artur Jusupow 40, Aleksandr Sapieta 83, 89
Chimki
ND Mura 05 (Murska Sobota) 0-2 Arsenał Kijów 9 sierpnia, 20:00
Aleksandre Kobachidze 2, Wołodymyr Homeniuk 61
Maribor
Bursaspor Kulübü 6-0 Kuopion Palloseura 9 sierpnia, 20:30
İbrahim Öztürk 23, Sebastián Pinto 28, 49, Pablo Batalla 36, Alfred N'Diaye 47, Ozan Tufan 72
FC Spartak Trnava 0-3 Steaua Bukareszt 9 sierpnia, 19:30
Adi Rocha 8, Raul Rusescu 77, Stefan Nikolić 84
Liverpool FC 3-0 FK Homel 9 sierpnia, 21:05
Fabio Borini 21, Steven Gerrard 41, Glen Johnson 72
Hannover 96 2-0 St Patrick's Athletic FC 9 sierpnia, 20:30
Karim Haggui 32, Mario Eggimann 47
AS Anórthossis Ammochóstou 0-3 Dila Gori 9 sierpnia, 19:00
(wo)
Mate Wacadze 54, 80, Lasza Salukwadze 78
mecz przerwany w 83. minucie przy stanie 0-3 z powodu wtargnięcia kibiców gospodarzy na murawę
Rosenborg BK 0-0 Servette FC Genewa 9 sierpnia, 19:00
FC Viktoria Plzeň 5-0 Ruch Chorzów 9 sierpnia, 20:00 (11 651)
Maciej Sadlok 2 (s), Michal Ďuriš 12, 28, Marek Bakoš 54, Marek Hanousek 87
Metałurh Donieck 0-1 Tromsø IL 9 sierpnia, 19:00
Aleksandar Prijović 9
FK Mladá Boleslav 0-2 FC Twente 9 sierpnia, 19:00
Nacer Chadli 9, Leroy Fer 31
SBV Vitesse 0-2 Anży Machaczkała 9 sierpnia, 20:00
Samuel Eto'o 48, 84 (k)
Aalesunds FK 0-1 APÓEL (Nikozja) 9 sierpnia, 19:00
Aldo Adorno 36
BSC Young Boys Berno 3-0 Kalmar FF 9 sierpnia, 19:30
Emmanuel Mayuka 7, Mario Raimondi 69, Raúl Bobadilla 82
Legia Warszawa 3-1 SV Ried 1912 9 sierpnia, 19:00 (16 000)
Marek Saganowski 41, Miroslav Radović 55, Danijel Ljuboja 62 - Robert Žulj 76
KAA Gent 0-3 Videoton FC Fehérvár 9 sierpnia, 19:30
Filipe Oliveira 13, Nemanja Nikolić 68, 71
Lech Poznań 1-0 AIK (Solna) 9 sierpnia, 20:00 (16 000)
Mateusz Możdżeń 72
FK Zeta (Golubovci) 1-0 FK Sarajevo 9 sierpnia, 20:00
Goran Burzanović 9
Podgorica

IV runda eliminacyjna - 23 sierpnia, 30 sierpnia
(Losowanie - 10 sierpnia 2012, 13:30 - Nyon)

Anży Machaczkała 1-0 AZ (Alkmaar) 23 sierpnia, 18:00
Lacina Traoré 51
Moskwa
AC Horsens 1-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 23 sierpnia, 21:00
Martin Spelmann 15 - André Carrillo 79
Śląsk Wrocław 3-5 Hannover 96 23 sierpnia, 20:45 (13 644)
Tomasz Jodłowiec 34, Sylwester Patejuk 54, Przemysław Kaźmierczak 61 - Leon Andreasen 7, 82, Jan Schlaudraff 25, Lars Stindl 40, Manuel Schmiedebach 85
Football 1991 Dudelange 1-3 Hapoel Tel Awiw 23 sierpnia, 20:00
Aurélien Joachim 20 - Jean-Philippe Caillet 4 (s), Tal Ben Haim II 19 (k), Alroey Cohen 26
CS Marítimo 1-0 Dila Gori 23 sierpnia, 21:00
Fidélis 64
Feyenoord Rotterdam 2-2 AC Sparta Praga 23 sierpnia, 20:00
Miquel Nelom 60, Anass Achahbar 90 - Václav Kadlec 23, 27
Motherwell FC 0-2 Levante UD 23 sierpnia, 20:45
Juanlu 42, Nabil El Zhar 62
Legia Warszawa 1-1 Rosenborg BK 23 sierpnia, 19:00 (21 637)
Jakub Kosecki 42 - Bořek Dočkal 79
Bursaspor Kulübü 3-1 FC Twente 23 sierpnia, 19:30
Pablo Batalla 40, 82, Stanislav Šesták 53 - Nacer Chadli 31
FK Zeta (Golubovci) 0-5 PSV Eindhoven 23 sierpnia, 21:00
Ola Toivonen 2, Tim Matavž 74, Kevin Strootman 77, Jeremain Lens 83, Mark van Bommel 90
Podgorica
FC Slovan Liberec 2-2 Dnipro Dniepropietrowsk 23 sierpnia, 19:00
Michal Breznaník 62, Lukáš Vácha 90 (k) - Jewhen Konoplanka 43, Matheus 49
Heart of Midlothian FC 0-1 Liverpool FC 23 sierpnia, 20:45
Andy Webster 78 (s)
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen 2-1 FC Viktoria Plzeň 23 sierpnia, 20:30
Hamdi Harbaoui 10, Mijat Marić 90 (k) - Marek Bakoš 29
Bruksela
Athletic Club de Bilbao 6-0 HJK 23 sierpnia, 21:00
Aritz Aduriz 25, 51, Markel Susaeta 31, 57, Iñigo Pérez 42, Andoni Iraola 85
ND Mura 05 (Murska Sobota) 0-2 SS Lazio 23 sierpnia, 21:00
Hernanes 31, Miroslav Klose 59
Maribor
VfB Stuttgart 1893 2-0 Dinamo Moskwa 22 sierpnia, 18:15
Vedad Ibišević 72, 90
Tromsø IL 3-2 FK Partizan (Belgrad) 23 sierpnia, 18:30
Aleksandar Prijović 37, Fredrik Björck 77, Kara 82 - Saša Marković 43, Aleksandar Mitrović 84
FC Vaslui 0-2 FC Internazionale Milano 23 sierpnia, 20:45
Esteban Cambiasso 23, Rodrigo Palacio 73
Piatra Neamț
Dinamo Bukareszt 0-2 Metalist Charków 23 sierpnia, 19:30
Cleiton Xavier 9, Jonathan Cristaldo 57
PAÓK 2-1 SK Rapid Wiedeń 23 sierpnia, 20:30
Stéfanos Athanassiádis 69, Geórgios Katsikás 83 - Deni Alar 25
AIK (Solna) 0-1 CSKA Moskwa 23 sierpnia, 19:00
Keisuke Honda 61
Sheriff Tiraspol 1-2 Olympique de Marseille 23 sierpnia, 19:00
Tomislav Pajović 27 - Jordan Ayew 18, 53
Neftçı Baku 1-1 APÓEL (Nikozja) 23 sierpnia, 18:00
Mahir Şükürov 82 (k) - Selim Benachour 83
Trabzonspor Kulübü 0-0 Videoton FC Fehérvár 23 sierpnia, 20:00
APS Atrómitos Athinón 1-1 Newcastle United FC 23 sierpnia, 19:00
Denis Epstein 24 - Ryan Taylor 45
FC Midtjylland 0-3 BSC Young Boys Berno 23 sierpnia, 20:15
Raúl Bobadilla 42, Alexander Farnerud 81, Moreno Costanzo 90
Molde FK 2-0 sc Heerenveen 23 sierpnia, 19:00
Magnus Eikrem 31, Mattias Moström 90
Debreceni VSC 0-3 Club Brugge KV 23 sierpnia, 20:30
Jonathan Blondel 58, Lior Rafaelov 77, Carlos Bacca 90
Nyíregyháza
FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-0 FC Girondins de Bordeaux 23 sierpnia, 21:00
FC Luzern 2-1 KRC Genk 23 sierpnia, 19:30
Dimityr Rangełow 7, Adrian Winter 71 - Jelle Vossen 12
Ekranas Poniewież 0-2 Steaua Bukareszt 23 sierpnia, 18:45
Novak Martinović 36, Adrian Popa 76
Wilno

AZ (Alkmaar) 0-5 Anży Machaczkała 30 sierpnia, 21:00
Moubarak Boussoufa 17, Samuel Eto'o 45, Lacina Traoré 79, Mehdi Carcela-González 83, Szamil Łachijałow 90
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 5-0 AC Horsens 30 sierpnia, 21:30
Ricky van Wolfswinkel 8, 54, Thomas Kortegaard 23 (s), André Carrillo 57, Elias 63
Hannover 96 5-1 Śląsk Wrocław 30 sierpnia, 20:45 (26 200)
Mohammed Abdellaoue 22 (k), Szabolcs Huszti 35, 87, Artur Sobiech 68, 84 - Przemysław Kaźmierczak 10
Hapoel Tel Awiw 4-0 Football 1991 Dudelange 30 sierpnia, 19:00
Hanan Maman 68, 84, Victor Maree 79, Salim Tuama 88
Dila Gori 0-2 CS Marítimo 30 sierpnia, 18:00
Héldon 42, Danilo Dias 90
Tbilisi
AC Sparta Praga 2-0 Feyenoord Rotterdam 30 sierpnia, 19:30
Václav Kadlec 61 (k), Jiří Jarošík 70
Levante UD 1-0 Motherwell FC 30 sierpnia, 20:45
Theofánis Gékas 72
Rosenborg BK 2-1 Legia Warszawa 30 sierpnia, 19:00 (8712)
Tore Reginiussen 69, Mikkel Diskerud 87 - Danijel Ljuboja 36
FC Twente 4-1 Bursaspor Kulübü 30 sierpnia, 21:00
pd.
Leroy Fer 26 (k), 116, Robbert Schilder 61, Felipe Gutiérrez 62 - Sebastián Pinto 45
PSV Eindhoven 9-0 FK Zeta (Golubovci) 30 sierpnia, 19:00
Mathias Jørgensen 5, Peter van Ooijen 12, 74, Tim Matavž 15, 27, 63, Georginio Wijnaldum 39, 66, 83
Dnipro Dniepropietrowsk 4-2 FC Slovan Liberec 30 sierpnia, 18:00
Ołeksandr Alijew 12 (k), 59 (k), Jewhen Konoplanka 76, Nikola Kalinić 87 - Michal Breznaník 61, Renato Kelić 72
Liverpool FC 1-1 Heart of Midlothian FC 30 sierpnia, 21:05
Luis Suárez 88 - David Templeton 85
FC Viktoria Plzeň 1-0 KSC Lokeren Oost-Vlaanderen 30 sierpnia, 20:15
Marek Bakoš 37
HJK 3-3 Athletic Club de Bilbao 30 sierpnia, 19:00
Rasmus Schüller 25, Joel Perovuo 62, Joel Pohjanpalo 70 - Mikel San José 67, Rami Hakanpää 77 (s), Igor Martínez 88
SS Lazio 3-1 ND Mura 05 (Murska Sobota) 30 sierpnia, 21:00
Libor Kozák 30, 55, Mauro Zárate 42 - Jure Travner 88
Dinamo Moskwa 1-1 VfB Stuttgart 1893 28 sierpnia, 18:00
Aleksandr Kokorin 78 - Vedad Ibišević 64
Chimki
FK Partizan (Belgrad) 1-0 Tromsø IL 30 sierpnia, 20:45
Iwan Iwanow 75
FC Internazionale Milano 2-2 FC Vaslui 30 sierpnia, 20:45
Rodrigo Palacio 76, Freddy Guarín 90 - Nicolae Stanciu 35 (k), Fernando Varela 79
Metalist Charków 2-1 Dinamo Bukareszt 30 sierpnia, 20:00
Sebastián Blanco 29, Jonathan Cristaldo 60 - Alexandru Curtean 52
SK Rapid Wiedeń 3-0 PAÓK 30 sierpnia, 20:45
Deni Alar 31, Terrence Boyd 48, Steffen Hofmann 90
CSKA Moskwa 0-2 AIK (Solna) 30 sierpnia, 19:00
Kwame Karikari 6, Martin Lorentzson 90
Olympique de Marseille 0-0 Sheriff Tiraspol 30 sierpnia, 20:30
APÓEL (Nikozja) 1-3 Neftçı Baku 30 sierpnia, 19:00
Selim Benachour 44 - Cavid İmamverdiyev 22, Julius Wobay 30, Flavinho 60
Videoton FC Fehérvár 0-0 Trabzonspor Kulübü 30 sierpnia, 20:30
pd. k. 4-2
Newcastle United FC 1-0 APS Atrómitos Athinón 30 sierpnia, 21:00
Haris Vučkić 21
BSC Young Boys Berno 0-2 FC Midtjylland 30 sierpnia, 19:30
Sylvester Igboun 75 (k), Kristian Bak Nielsen 89
sc Heerenveen 1-2 Molde FK 30 sierpnia, 19:00
Arsenio Valpoort 90 - Jo Inge Berget 54, Pape Paté Diouf 73
Club Brugge KV 4-1 Debreceni VSC 30 sierpnia, 20:30
Jim Larsen 25, Víctor Vázquez 48, Mémé Tchité 50, Carlos Bacca 66 - Péter Szakály 34
FC Girondins de Bordeaux 3-2 FK Crvena zvezda (Belgrad) 30 sierpnia, 20:30
Yoan Gouffran 53, 90 (k), Jussiê 71 - Filip Mladenović 45, Nikola Mikić 90
KRC Genk 2-0 FC Luzern 30 sierpnia, 20:00
Dani Fernández 56, Ayub Masika 88
Steaua Bukareszt 3-0 Ekranas Poniewież 30 sierpnia, 19:30
Adi Rocha 21, 86, Andrei Dumitraș 31

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 20 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2012, 13:00 - Monako)

BSC Young Boys Berno 3-5 Liverpool FC 20 września, 19:00 (31 120)
Raphaël Nuzzolo 38, Juhani Ojala 53, Gonzalo Zárate 63 - Juhani Ojala 4 (s), Andre Wisdom 40, Sebastián Coates 67, Jonjo Shelvey 76, 88
Udinese Calcio 1-1 Anży Machaczkała 20 września, 19:00 (7220)
Antonio Di Natale 90 - Daniele Padelli 45 (s)

Kolejka 2 - 4 października

Anży Machaczkała 2-0 BSC Young Boys Berno 4 października, 18:00 (10 000)
Samuel Eto'o 62 (k), 90
Moskwa
Liverpool FC 2-3 Udinese Calcio 4 października, 21:05 (40 092)
Jonjo Shelvey 23, Luis Suárez 75 - Antonio Di Natale 46, Sebastián Coates 70 (s), Giovanni Pasquale 72

Kolejka 3 - 25 października

Liverpool FC 1-0 Anży Machaczkała 25 października, 21:05 (39 358)
Stewart Downing 53
BSC Young Boys Berno 3-1 Udinese Calcio 25 października, 21:05 (20 143)
Raúl Bobadilla 4, 71, 81 (k) - Andrea Coda 74

Kolejka 4 - 8 listopada

Anży Machaczkała 1-0 Liverpool FC 8 listopada, 18:00 (15 000)
Lacina Traoré 45
Moskwa
Udinese Calcio 2-3 BSC Young Boys Berno 8 listopada, 19:00 (6190)
Antonio Di Natale 47, Diego Fabbrini 83 - Raúl Bobadilla 27, Alexander Farnerud 65, Raphaël Nuzzolo 73

Kolejka 5 - 22 listopada

Liverpool FC 2-2 BSC Young Boys Berno 22 listopada, 21:05 (37 810)
Jonjo Shelvey 33, Joe Cole 72 - Raúl Bobadilla 52, Elsad Zverotić 88
Anży Machaczkała 2-0 Udinese Calcio 22 listopada, 18:00 (8556)
Christopher Samba 72, Samuel Eto'o 75
Moskwa

Kolejka 6 - 6 grudnia

BSC Young Boys Berno 3-1 Anży Machaczkała 6 grudnia, 19:00 (17 132)
Gonzalo Zárate 38, Moreno Costanzo 52, Alexander González 90 - Odil Ahmedov 45
Udinese Calcio 0-1 Liverpool FC 6 grudnia, 19:00 (7650)
Jordan Henderson 23

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Liverpool FC 6 10 3 1 2 11-9 1 1 1 5-5 2 0 1 6-4 4 7 2 1 1 8-6
2.  Anży Machaczkała 6 10 3 1 2 7-5 3 0 0 5-0 0 1 2 2-5 4 6 2 0 2 4-4
3.  BSC Young Boys Berno 6 10 3 1 2 14-13 2 0 1 9-7 1 1 1 5-6 4 4 1 1 2 8-10
4.  Udinese Calcio 6 4 1 1 4 7-12 0 1 2 3-5 1 0 2 4-7

Grupa B
 
Kolejka 1 - 20 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2012, 13:00 - Monako)

Hapoel Tel Awiw 0-3 Club Atlético de Madrid 20 września, 19:00 (12 000)
Cristián Rodríguez 37, Diego Costa 40, Raúl García 63
FC Viktoria Plzeň 3-1 Associação Académica de Coimbra 20 września, 19:00 (10 848)
Pavel Horváth 46, Michal Ďuriš 58, František Rajtoral 80 - Wilson Eduardo 19

Kolejka 2 - 4 października

Associação Académica de Coimbra 1-1 Hapoel Tel Awiw 4 października, 21:05 (5667)
Salim Cissé 47 - Omer Damari 90
Club Atlético de Madrid 1-0 FC Viktoria Plzeň 4 października, 21:05 (19 772)
Cristián Rodríguez 90

Kolejka 3 - 25 października

Club Atlético de Madrid 2-1 Associação Académica de Coimbra 25 października, 21:05 (10 000)
Diego Costa 48, Emre Belözoğlu 67 - Salim Cissé 85
Hapoel Tel Awiw 1-2 FC Viktoria Plzeň 25 października, 21:05 (14 500)
Hanan Maman 19 - Pavel Horváth 45, František Rajtoral 55

Kolejka 4 - 8 listopada

Associação Académica de Coimbra 2-0 Club Atlético de Madrid 8 listopada, 19:00 (4652)
Wilson Eduardo 28, 70 (k)
FC Viktoria Plzeň 4-0 Hapoel Tel Awiw 8 listopada, 19:00 (11 389)
Daniel Kolář 23, 76, David Štípek 39, Marek Bakoš 84

Kolejka 5 - 22 listopada

Club Atlético de Madrid 1-0 Hapoel Tel Awiw 22 listopada, 21:05 (13 595)
Raúl García 7
Associação Académica de Coimbra 1-1 FC Viktoria Plzeň 22 listopada, 21:05 (3717)
Edinho 88 (k) - Pavel Horváth 57 (k)

Kolejka 6 - 6 grudnia

Hapoel Tel Awiw 2-0 Associação Académica de Coimbra 6 grudnia, 19:00 (11 000)
Victor Maree 56, Hanan Maman 80
FC Viktoria Plzeň 1-0 Club Atlético de Madrid 6 grudnia, 19:00 (11 067)
Václav Procházka 26

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Viktoria Plzeň 6 13 4 1 1 11-4 3 0 0 8-1 1 1 1 3-3
2.  Club Atlético de Madrid 6 12 4 0 2 7-4 3 0 0 4-1 1 0 2 3-3
3.  Associação Académica de Coimbra 6 5 1 2 3 6-9 1 2 0 4-2 0 0 3 2-7
4.  Hapoel Tel Awiw 6 4 1 1 4 4-11 1 0 2 3-5 0 1 2 1-6

Grupa C
 
Kolejka 1 - 20 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2012, 13:00 - Monako)

AÉL (Limassol) 0-0 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 20 września, 19:00 (9000)
Stróvolos
Fenerbahçe SK 2-2 Olympique de Marseille 20 września, 19:00 (47 000)
Caner Erkin 28, Aléx 57 - Mathieu Valbuena 83, André Ayew 90

Kolejka 2 - 4 października

Olympique de Marseille 5-1 AÉL (Limassol) 4 października, 21:05 (12 746)
Rod Fanni 42, Lucas Mendes 61, Loïc Rémy 76, 90, André-Pierre Gignac 90 - Edwin Ouon 22
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 2-4 Fenerbahçe SK 4 października, 21:05 (46 279)
Luuk de Jong 18, Igor de Camargo 74 - Cristian 25, 87, Raul Meireles 40, Dirk Kuijt 71

Kolejka 3 - 25 października

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 2-0 Olympique de Marseille 25 października, 21:05 (45 000)
Filip Daems 33 (k), Peniel Mlapa 67
AÉL (Limassol) 0-1 Fenerbahçe SK 25 października, 21:05 (9287)
Egemen Korkmaz 72
Stróvolos

Kolejka 4 - 8 listopada

Olympique de Marseille 2-2 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 8 listopada, 19:00 (15 775)
Joey Barton 54, Jordan Ayew 67 - Mike Hanke 20, Juan Arango 90
Fenerbahçe SK 2-0 AÉL (Limassol) 8 listopada, 19:00 (33 284)
Dirk Kuijt 11, Moussa Sow 41

Kolejka 5 - 22 listopada

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 2-0 AÉL (Limassol) 22 listopada, 21:05 (40 164)
Igor de Camargo 79, 90
Olympique de Marseille 0-1 Fenerbahçe SK 22 listopada, 21:05 (14 686)
Bekir İrtegün 39

Kolejka 6 - 6 grudnia

AÉL (Limassol) 3-0 Olympique de Marseille 6 grudnia, 19:00 (3917)
Orlando Sá 41, Edmar II 79, Chris Dickson 82
Stróvolos
Fenerbahçe SK 0-3 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 6 grudnia, 19:00 (23 995)
Tolga Ciğerci 23, Mike Hanke 28 (k), Luuk de Jong 79

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fenerbahçe SK 6 13 4 1 1 10-7 1 1 1 4-5 3 0 0 6-2
2.  VfL Borussia Mönchengladbach 1900 6 11 3 2 1 11-6 2 0 1 6-4 1 2 0 5-2
3.  Olympique de Marseille 6 5 1 2 3 9-11 1 1 1 7-4 0 1 2 2-7
4.  AÉL (Limassol) 6 4 1 1 4 4-10 1 1 1 3-1 0 0 3 1-9

Grupa D
 
Kolejka 1 - 20 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2012, 13:00 - Monako)

CS Marítimo 0-0 Newcastle United FC 20 września, 19:00 (4000)
FC Girondins de Bordeaux 4-0 Club Brugge KV 20 września, 19:00 (13 609)
Ludovic Sané 13, Yoan Gouffran 27, Björn Engels 47 (s), Jussiê 66

Kolejka 2 - 4 października

Club Brugge KV 2-0 CS Marítimo 4 października, 21:05 (13 393)
Carlos Bacca 57, Björn Vleminckx 71
Newcastle United FC 3-0 FC Girondins de Bordeaux 4 października, 21:05 (30 987)
Shola Ameobi 16, Henrique 40 (s), Papiss Cissé 49

Kolejka 3 - 25 października

Newcastle United FC 1-0 Club Brugge KV 25 października, 21:05 (33 124)
Gabriel Obertan 48
CS Marítimo 1-1 FC Girondins de Bordeaux 25 października, 21:05 (3000)
Valentin Roberge 36 - Yoan Gouffran 30

Kolejka 4 - 8 listopada

Club Brugge KV 2-2 Newcastle United FC 8 listopada, 19:00 (18 003)
Ivan Tričkovski 14, Jesper Jørgensen 19 - Vurnon Anita 41, Shola Ameobi 43
FC Girondins de Bordeaux 1-0 CS Marítimo 8 listopada, 19:00 (13 392)
David Bellion 16

Kolejka 5 - 22 listopada

Newcastle United FC 1-1 CS Marítimo 22 listopada, 21:05 (21 632)
Sylvain Marveaux 23 - Fidélis 79
Club Brugge KV 1-2 FC Girondins de Bordeaux 22 listopada, 21:05 (14 934)
Maxime Lestienne 86 - Jussiê 3, 40

Kolejka 6 - 6 grudnia

CS Marítimo 2-1 Club Brugge KV 6 grudnia, 19:00 (1819)
Gonçalo Abreu 18, Héldon 87 - Lior Rafaelov 85 (k)
FC Girondins de Bordeaux 2-0 Newcastle United FC 6 grudnia, 19:00 (19 983)
Cheick Diabaté 29, 73

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Girondins de Bordeaux 6 13 4 1 1 10-5 3 0 0 7-0 1 1 1 3-5
2.  Newcastle United FC 6 9 2 3 1 7-5 2 1 0 5-1 0 2 1 2-4
3.  CS Marítimo 6 6 1 3 2 4-6 1 2 0 3-2 0 1 2 1-4
4.  Club Brugge KV 6 4 1 1 4 6-11 1 1 1 5-4 0 0 3 1-7

Grupa E
 
Kolejka 1 - 20 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2012, 13:00 - Monako)

VfB Stuttgart 1893 2-2 Steaua Bukareszt 20 września, 19:00 (17 155)
Vedad Ibišević 5, Georg Niedermeier 85 - Alexandru Chipciu 6, Raul Rusescu 80 (k)
FC København 2-1 Molde FK 20 września, 19:00 (11 633)
Claudemir 20, Andreas Cornelius 74 - Pape Paté Diouf 45

Kolejka 2 - 4 października

Molde FK 2-0 VfB Stuttgart 1893 4 października, 21:05 (5944)
Jo Inge Berget 58, Daniel Chima 88
Steaua Bukareszt 1-0 FC København 4 października, 21:05 (46 892)
Ragnar Sigurðsson 83 (s)

Kolejka 3 - 25 października

Steaua Bukareszt 2-0 Molde FK 25 października, 21:05 (43 651)
Vlad Chiricheș 30, Raul Rusescu 32
VfB Stuttgart 1893 0-0 FC København 25 października, 21:05 (15 300)

Kolejka 4 - 8 listopada

Molde FK 1-2 Steaua Bukareszt 8 listopada, 19:00 (5239)
Daniel Chima 56 - Alexandru Chipciu 21, Iasmin Latovlevici 37
FC København 0-2 VfB Stuttgart 1893 8 listopada, 19:00 (24 681)
Vedad Ibišević 76, Martin Harnik 90

Kolejka 5 - 22 listopada

Steaua Bukareszt 1-5 VfB Stuttgart 1893 22 listopada, 21:05 (48 430)
Mihai Costea 83 - Serdar Tasci 5, Martin Harnik 18, Gōtoku Sakai 23, Shinji Okazaki 31, 55
Molde FK 1-2 FC København 22 listopada, 21:05 (5740)
Daniel Chima 62 - César 21 (k), Rúrik Gíslason 76

Kolejka 6 - 6 grudnia

VfB Stuttgart 1893 0-1 Molde FK 6 grudnia, 19:00 (15 550)
Davy Claude Angan 45
FC København 1-1 Steaua Bukareszt 6 grudnia, 19:00 (15 487)
Igor Vetokele 87 - Raul Rusescu 72

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Steaua Bukareszt 6 11 3 2 1 9-9 2 0 1 4-5 1 2 0 5-4
2.  VfB Stuttgart 1893 6 8 2 2 2 9-6 0 2 1 2-3 2 0 1 7-3 2 4 1 1 0 2-0
3.  FC København 6 8 2 2 2 5-6 1 1 1 3-4 1 1 1 2-2 2 1 0 1 1 0-2
4.  Molde FK 6 6 2 0 4 6-8 1 0 2 4-4 1 0 2 2-4

Grupa F
 
Kolejka 1 - 20 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2012, 13:00 - Monako)

Dnipro Dniepropietrowsk 2-0 PSV Eindhoven 20 września, 19:00 (31 003)
Matheus 50, Atiba Hutchinson 58 (s)
SSC Napoli 4-0 AIK (Solna) 20 września, 19:00 (35 000)
Eduardo Vargas 6, 46, 69, Blerim Dzemaili 90

Kolejka 2 - 4 października

AIK (Solna) 2-3 Dnipro Dniepropietrowsk 4 października, 21:05 (10 091)
Helgi Daníelsson 5, Henok Goitom 45 - Nikola Kalinić 41, Witalij Mandziuk 74, Jewhen Sełezniow 83
PSV Eindhoven 3-0 SSC Napoli 4 października, 21:05 (18 200)
Jeremain Lens 19, Dries Mertens 41, Marcelo 52

Kolejka 3 - 25 października

PSV Eindhoven 1-1 AIK (Solna) 25 października, 21:05 (14 400)
Jeremain Lens 80 - Kwame Karikari 61
Dnipro Dniepropietrowsk 3-1 SSC Napoli 25 października, 21:05 (30 043)
Artem Fedećkyj 2, Matheus 42, Giuliano 64 - Edinson Cavani 75 (k)

Kolejka 4 - 8 listopada

AIK (Solna) 1-0 PSV Eindhoven 8 listopada, 19:00 (12 360)
Mohamed Bangura 12
SSC Napoli 4-2 Dnipro Dniepropietrowsk 8 listopada, 19:00 (18 079)
Edinson Cavani 7, 77, 88, 90 - Artem Fedećkyj 34, Roman Zozula 52

Kolejka 5 - 22 listopada

PSV Eindhoven 1-2 Dnipro Dniepropietrowsk 22 listopada, 21:05 (26 000)
Georginio Wijnaldum 18 - Jewhen Sełezniow 24, Jewhen Konoplanka 74
AIK (Solna) 1-2 SSC Napoli 22 listopada, 21:05 (28 552)
Helgi Daníelsson 35 - Blerim Dzemaili 20, Edinson Cavani 90 (k)

Kolejka 6 - 6 grudnia

Dnipro Dniepropietrowsk 4-0 AIK (Solna) 6 grudnia, 19:00 (20 383)
Nikola Kalinić 20 (k), Roman Zozula 39, 52, Serhij Krawczenko 86
SSC Napoli 1-3 PSV Eindhoven 6 grudnia, 19:00 (9434)
Edinson Cavani 18 - Tim Matavž 30, 41, 60

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dnipro Dniepropietrowsk 6 15 5 0 1 16-8 3 0 0 9-1 2 0 1 7-7
2.  SSC Napoli 6 9 3 0 3 12-12 2 0 1 9-5 1 0 2 3-7
3.  PSV Eindhoven 6 7 2 1 3 8-7 1 1 1 5-3 1 0 2 3-4
4.  AIK (Solna) 6 4 1 1 4 5-14 1 0 2 4-5 0 1 2 1-9

Grupa G
 
Kolejka 1 - 20 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2012, 13:00 - Monako)

KRC Genk 3-0 Videoton FC Fehérvár 20 września, 21:05 (10 500)
Jelle Vossen 22, Thomas Buffel 78, Benji De Ceulaer 90
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-0 FC Basel 1893 20 września, 21:05 (22 325)

Kolejka 2 - 4 października

FC Basel 1893 2-2 KRC Genk 4 października, 19:00 (14 023)
Marco Streller 70 (k), 85 - Benji De Ceulaer 10, Jelle Vossen 38
Videoton FC Fehérvár 3-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 4 października, 19:00 (10 160)
Paulo Vinícius 15, Filipe Oliveira 21, Nemanja Nikolić 35

Kolejka 3 - 25 października

Videoton FC Fehérvár 2-1 FC Basel 1893 25 października, 19:00 (9243)
Fabian Schär 2 (s), Caneira 33 - Fabian Schär 90
KRC Genk 2-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 25 października, 19:00 (13 651)
Benji De Ceulaer 25, Elyaniv Barda 88 - Stijn Schaars 7

Kolejka 4 - 8 listopada

FC Basel 1893 1-0 Videoton FC Fehérvár 8 listopada, 21:05 (12 743)
Marco Streller 80
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-1 KRC Genk 8 listopada, 21:05 (18 406)
Ricky van Wolfswinkel 64 - Glynor Plet 90

Kolejka 5 - 22 listopada

Videoton FC Fehérvár 0-1 KRC Genk 22 listopada, 19:00 (10 221)
Elyaniv Barda 19
FC Basel 1893 3-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 22 listopada, 19:00 (15 566)
Fabian Schär 23, Valentin Stocker 66, David Degen 71

Kolejka 6 - 6 grudnia

KRC Genk 0-0 FC Basel 1893 6 grudnia, 21:05 (11 974)
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-1 Videoton FC Fehérvár 7 grudnia, 21:05 (8080)
Zakaria Labyad 65, Valentín Viola 82 - György Sándor 80 (k)
w pierwotnym terminie (6 grudnia, 21:05) odwołany z powodu ulewy i złego stanu boiska

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KRC Genk 6 12 3 3 0 9-4 2 1 0 5-1 1 2 0 4-3
2.  FC Basel 1893 6 9 2 3 1 7-4 2 1 0 6-2 0 2 1 1-2
3.  Videoton FC Fehérvár 6 6 2 0 4 6-8 2 0 1 5-2 0 0 3 1-6
4.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 6 5 1 2 3 4-10 1 2 0 3-2 0 0 3 1-8

Grupa H
 
Kolejka 1 - 20 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2012, 13:00 - Monako)

FC Internazionale Milano 2-2 Rubin Kazań 20 września, 21:05 (28 472)
Marko Livaja 39, Yūto Nagatomo 90 - Aleksandr Riazancew 17, Salomón Rondón 84
FK Partizan (Belgrad) 0-0 Neftçı Baku 20 września, 21:05 (17 800)

Kolejka 2 - 4 października

Neftçı Baku 1-3 FC Internazionale Milano 4 października, 18:00 (31 400)
Nicolás Canales 53 - Philippe Coutinho 10, Joel Obi 30, Marko Livaja 42
Rubin Kazań 2-0 FK Partizan (Belgrad) 4 października, 18:00 (10 443)
Gökdeniz Karadeniz 45, Aleksandr Riazancew 48

Kolejka 3 - 25 października

Rubin Kazań 1-0 Neftçı Baku 25 października, 18:00 (15 000)
Ałan Kasajew 16
FC Internazionale Milano 1-0 FK Partizan (Belgrad) 25 października, 19:00 (18 626)
Rodrigo Palacio 88

Kolejka 4 - 8 listopada

Neftçı Baku 0-1 Rubin Kazań 8 listopada, 18:00 (15 832)
Władimir Diadiun 16
FK Partizan (Belgrad) 1-3 FC Internazionale Milano 8 listopada, 21:05 (17 186)
Nemanja Tomić 90 - Rodrigo Palacio 51, 75, Freddy Guarín 87

Kolejka 5 - 22 listopada

Rubin Kazań 3-0 FC Internazionale Milano 22 listopada, 18:00 (12 348)
Gökdeniz Karadeniz 2, Salomón Rondón 85, 90
Neftçı Baku 1-1 FK Partizan (Belgrad) 22 listopada, 18:00 (8992)
Flavinho 10 - Aleksandar Mitrović 67

Kolejka 6 - 6 grudnia

FC Internazionale Milano 2-2 Neftçı Baku 6 grudnia, 21:05 (6150)
Marko Livaja 9, 54 - Rəşad Əbülfəz Sadıqov 52, Nicolás Canales 89
FK Partizan (Belgrad) 1-1 Rubin Kazań 6 grudnia, 21:05 (5233)
Saša Marković 53 - Salomón Rondón 59

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rubin Kazań 6 14 4 2 0 10-3 3 0 0 6-0 1 2 0 4-3
2.  FC Internazionale Milano 6 11 3 2 1 11-9 1 2 0 5-4 2 0 1 6-5
3.  FK Partizan (Belgrad) 6 3 0 3 3 3-8 0 2 1 2-4 0 1 2 1-4 2 2 0 2 0 1-1
4.  Neftçı Baku 6 3 0 3 3 4-8 0 1 2 2-5 0 2 1 2-3 2 2 0 2 0 1-1

Grupa I
 
Kolejka 1 - 20 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2012, 13:00 - Monako)

Olympique Lyonnais 2-1 AC Sparta Praga 20 września, 21:05 (41 842)
Bafétimbi Gomis 59, Lisandro López 62 - Ladislav Krejčí 77
Athletic Club de Bilbao 1-1 Hapoel Irony Kiryat Shmona 20 września, 21:05 (31 000)
Markel Susaeta 40 - Adrian Rochet 14

Kolejka 2 - 4 października

Hapoel Irony Kiryat Shmona 3-4 Olympique Lyonnais 4 października, 19:00 (4000)
Shimon Abuhatzira 7, 66 (k), Lior Levi 51 - Gueïda Fofana 17, 90, Fabián Monzón 22, Anthony Réveillère 31
Hajfa
AC Sparta Praga 3-1 Athletic Club de Bilbao 4 października, 19:00 (13 752)
Tomáš Zápotočný 25, Bekim Balaj 40, Josef Hušbauer 56 (k) - Óscar de Marcos 73

Kolejka 3 - 25 października

AC Sparta Praga 3-1 Hapoel Irony Kiryat Shmona 25 października, 19:00 (10 324)
Ladislav Krejčí 7, Václav Kadlec 10, Ondřej Švejdík 44 - Shimon Abuhatzira 76
Olympique Lyonnais 2-1 Athletic Club de Bilbao 25 października, 19:00 (30 587)
Lisandro López 54, Jimmy Briand 86 - Ibai Gómez 79

Kolejka 4 - 8 listopada

Hapoel Irony Kiryat Shmona 1-1 AC Sparta Praga 8 listopada, 21:05 (850)
Darko Tasevski 3 - Léonard Kweuke 24
Hajfa
Athletic Club de Bilbao 2-3 Olympique Lyonnais 8 listopada, 21:05 (24 465)
Ander Herrera 48, Aritz Aduriz 55 (k) - Bafétimbi Gomis 22, Yoann Gourcuff 45, Alexandre Lacazette 63

Kolejka 5 - 22 listopada

AC Sparta Praga 1-1 Olympique Lyonnais 22 listopada, 19:00 (17 121)
Josef Hušbauer 53 - Yassine Benzia 46
Hapoel Irony Kiryat Shmona 0-2 Athletic Club de Bilbao 28 listopada, 21:05 (150)
Fernando Llorente 34, Gaizka Toquero 76
Hajfa / w pierwotnym terminie (22 listopada, 19:00) odwołany ze względów bezpieczeństwa

Kolejka 6 - 6 grudnia

Olympique Lyonnais 2-0 Hapoel Irony Kiryat Shmona 6 grudnia, 21:05 (29 087)
Mahamadou-Naby Sarr 15, Yassine Benzia 58
Athletic Club de Bilbao 0-0 AC Sparta Praga 6 grudnia, 21:05 (30 424)

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olympique Lyonnais 6 16 5 1 0 14-8 3 0 0 6-2 2 1 0 8-6
2.  AC Sparta Praga 6 9 2 3 1 9-6 2 1 0 7-3 0 2 1 2-3
3.  Athletic Club de Bilbao 6 5 1 2 3 7-9 0 2 1 3-4 1 0 2 4-5
4.  Hapoel Irony Kiryat Shmona 6 2 0 2 4 6-13 0 1 2 4-7 0 1 2 2-6

Grupa J
 
Kolejka 1 - 20 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2012, 13:00 - Monako)

NK Maribor 3-0 Panathinaïkós AÓ 20 września, 21:05 (10 270)
Robert Berič 25, Agim Ibraimi 62, Marcos Tavares 88 (k)
Tottenham Hotspur FC 0-0 SS Lazio 20 września, 21:05 (25 030)

Kolejka 2 - 4 października

SS Lazio 1-0 NK Maribor 4 października, 19:00 (9994)
Éderson 62
Panathinaïkós AÓ 1-1 Tottenham Hotspur FC 4 października, 19:00 (17 361)
Toché 77 - Michael Dawson 35

Kolejka 3 - 25 października

Panathinaïkós AÓ 1-1 SS Lazio 25 października, 19:00 (13 008)
Toché 90 - Geórgios Seïtarídis 25 (s)
NK Maribor 1-1 Tottenham Hotspur FC 25 października, 19:00 (12 994)
Robert Berič 42 - Gylfi Sigurðsson 58

Kolejka 4 - 8 listopada

SS Lazio 3-0 Panathinaïkós AÓ 8 listopada, 21:05 (9068)
Libor Kozák 23, 40, Sergio Floccari 59
Tottenham Hotspur FC 3-1 NK Maribor 8 listopada, 21:05 (27 089)
Jermain Defoe 22, 49, 77 - Robert Berič 40

Kolejka 5 - 22 listopada

Panathinaïkós AÓ 1-0 NK Maribor 22 listopada, 19:00 (9390)
Vitolo 67 (k)
SS Lazio 0-0 Tottenham Hotspur FC 22 listopada, 19:00 (23 318)

Kolejka 6 - 6 grudnia

NK Maribor 1-4 SS Lazio 6 grudnia, 21:05 (10 300)
Marcos Tavares 84 - Libor Kozák 16, Ștefan Radu 32, Sergio Floccari 38, 51
Tottenham Hotspur FC 3-1 Panathinaïkós AÓ 6 grudnia, 21:05 (32 554)
Emmanuel Adebayor 28, Oréstis Karnézis 76 (s), Jermain Defoe 82 - Zeca 54

Grupa J
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SS Lazio 6 12 3 3 0 9-2 2 1 0 4-0 1 2 0 5-2
2.  Tottenham Hotspur FC 6 10 2 4 0 8-4 2 1 0 6-2 0 3 0 2-2
3.  Panathinaïkós AÓ 6 5 1 2 3 4-11 1 2 0 3-2 0 0 3 1-9
4.  NK Maribor 6 4 1 1 4 6-10 1 1 1 5-5 0 0 3 1-5

Grupa K
 
Kolejka 1 - 20 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2012, 13:00 - Monako)

SK Rapid Wiedeń 1-2 Rosenborg BK 20 września, 21:05
Markus Katzer 66 - Tarik Elyounoussi 18, Mikael Dorsin 60
mecz bez udziału publiczności
TSV Bayer 04 Leverkusen 0-0 Metalist Charków 20 września, 21:05 (15 322)

Kolejka 2 - 4 października

Metalist Charków 2-0 SK Rapid Wiedeń 4 października, 19:00 (40 003)
Edmar I 66, Cleiton Xavier 80
Rosenborg BK 0-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 4 października, 19:00 (12 587)
Stefan Kießling 76

Kolejka 3 - 25 października

Rosenborg BK 1-2 Metalist Charków 25 października, 19:00 (10 935)
Tarik Elyounoussi 46 - Marlos 81, Cleiton Xavier 89
SK Rapid Wiedeń 0-4 TSV Bayer 04 Leverkusen 25 października, 19:00 (42 600)
Philipp Wollscheid 37, Gonzalo Castro 56, 90, Karim Bellarabi 59

Kolejka 4 - 8 listopada

Metalist Charków 3-1 Rosenborg BK 8 listopada, 21:05 (34 235)
Taison 4, Cleiton Xavier 70, Juan Manuel Torres 90 - Bořek Dočkal 42
TSV Bayer 04 Leverkusen 3-0 SK Rapid Wiedeń 8 listopada, 21:05 (19 842)
Jens Hegeler 4, André Schürrle 53, Manuel Friedrich 66

Kolejka 5 - 22 listopada

Rosenborg BK 3-2 SK Rapid Wiedeń 22 listopada, 19:00 (8320)
John Chibuike 28, Tarik Elyounoussi 76, Rade Prica 79 - Thomas Schrammel 53, Terrence Boyd 66
Metalist Charków 2-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 22 listopada, 19:00 (39 218)
Jonathan Cristaldo 46, Cleiton Xavier 85

Kolejka 6 - 6 grudnia

SK Rapid Wiedeń 1-0 Metalist Charków 6 grudnia, 21:05 (29 400)
Deni Alar 13
TSV Bayer 04 Leverkusen 1-0 Rosenborg BK 6 grudnia, 21:05 (10 513)
Julian Riedel 65

Grupa K
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Metalist Charków 6 13 4 1 1 9-3 3 0 0 7-1 1 1 1 2-2 2 4 1 1 0 2-0
2.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 13 4 1 1 9-2 2 1 0 4-0 2 0 1 5-2 2 1 0 1 1 0-2
3.  Rosenborg BK 6 6 2 0 4 7-10 1 0 2 4-5 1 0 2 3-5
4.  SK Rapid Wiedeń 6 3 1 0 5 4-14 1 0 2 2-6 0 0 3 2-8

Grupa L
 
Kolejka 1 - 20 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2012, 13:00 - Monako)

Levante UD 1-0 Helsingborgs IF 20 września, 21:05 (14 000)
Juanfran 40
FC Twente 2-2 Hannover 96 20 września, 21:05 (22 500)
Willem Janssen 7, Nacer Chadli 54 - Artur Sobiech 67, Peter Wisgerhof 73 (s)

Kolejka 2 - 4 października

Hannover 96 2-1 Levante UD 4 października, 19:00 (34 600)
Szabolcs Huszti 21 (k), Didier Ya Konan 49 - Míchel 10 (k)
Helsingborgs IF 2-2 FC Twente 4 października, 19:00 (5578)
Nikola Đurđić 7, 43 - Rasmus Bengtsson 74, Douglas 88

Kolejka 3 - 25 października

Helsingborgs IF 1-2 Hannover 96 25 października, 19:00 (8338)
Álvaro Santos 90 - Mame Biram Diouf 12, Didier Ya Konan 90
Levante UD 3-0 FC Twente 25 października, 19:00 (8505)
Míchel 59 (k), Pedro Ríos 78, 88

Kolejka 4 - 8 listopada

Hannover 96 3-2 Helsingborgs IF 8 listopada, 21:05 (33 200)
Mame Biram Diouf 3, 50, Szabolcs Huszti 90 (k) - Nikola Đurđić 59, Alejandro Bedoya 67
FC Twente 0-0 Levante UD 8 listopada, 21:05 (19 500)

Kolejka 5 - 22 listopada

Helsingborgs IF 1-3 Levante UD 22 listopada, 19:00 (4453)
Thomas Sørum 89 - Ángel Rodríguez 8, Pape Diop 37, Vicente Iborra 81
Hannover 96 0-0 FC Twente 22 listopada, 19:00 (35 800)

Kolejka 6 - 6 grudnia

Levante UD 2-2 Hannover 96 6 grudnia, 21:05 (14 420)
Ángel Rodríguez 49, Vicente Iborra 90 - Lars Stindl 18, Didier Ya Konan 26
FC Twente 1-3 Helsingborgs IF 6 grudnia, 21:05 (18 000)
Dušan Tadić 74 - Nikola Đurđić 6, Alejandro Bedoya 21, Thomas Sørum 67

Grupa L
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hannover 96 6 12 3 3 0 11-8 2 1 0 5-3 1 2 0 6-5
2.  Levante UD 6 11 3 2 1 10-5 2 1 0 6-2 1 1 1 4-3
3.  Helsingborgs IF 6 4 1 1 4 9-12 0 1 2 4-7 1 0 2 5-5 2 4 1 1 0 5-3
4.  FC Twente 6 4 0 4 2 5-10 0 2 1 3-5 0 2 1 2-5 2 1 0 1 1 3-5

1/16 finału - 14 lutego, 21 lutego
(Losowanie - 20 grudnia 2012, 14:00 - Nyon)

BATE Borysów 0-0 Fenerbahçe SK 14 lutego, 19:00 (8201)
Grodno
FC Internazionale Milano 2-0 CFR Cluj 14 lutego, 21:05 (14 790)
Rodrigo Palacio 20, 87
Levante UD 3-0 Olympiakós SFP (Pireus) 14 lutego, 19:00 (14 130)
Pedro Ríos 10, José Barkero 40 (k), Obafemi Martins 56
Zienit Sankt Petersburg 2-0 Liverpool FC 14 lutego, 18:00 (21 000)
Hulk 69, Siergiej Siemak 72
Dynamo Kijów 1-1 FC Girondins de Bordeaux 14 lutego, 19:00 (33 000)
Lukman Haruna 20 - Ludovic Obraniak 23
TSV Bayer 04 Leverkusen 0-1 SL e Benfica 14 lutego, 19:00 (25 375)
Óscar Cardozo 61
Newcastle United FC 0-0 Metalist Charków 14 lutego, 21:05 (30 157)
VfB Stuttgart 1893 1-1 KRC Genk 14 lutego, 21:05 (15 200)
Christian Gentner 42 - Glynor Plet 90
Club Atlético de Madrid 0-2 Rubin Kazań 14 lutego, 21:05 (20 000)
Gökdeniz Karadeniz 6, Pablo Orbaiz 90
AFC Ajax 2-0 Steaua Bukareszt 14 lutego, 19:00 (51 493)
Toby Alderweireld 28, Ricardo van Rhijn 48
FC Basel 1893 2-0 Dnipro Dniepropietrowsk 14 lutego, 21:05 (8314)
Valentin Stocker 23, Marco Streller 67
Anży Machaczkała 3-1 Hannover 96 14 lutego, 18:00 (10 000)
Samuel Eto'o 34, Odil Ahmedov 48, Moubarak Boussoufa 64 - Szabolcs Huszti 22
Moskwa
AC Sparta Praga 0-1 Chelsea FC 14 lutego, 19:00 (18 952)
Oscar 82
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 3-3 SS Lazio 14 lutego, 21:05 (46 279)
Martin Stranzl 17 (k), Thorben Marx 84 (k), Juan Arango 88 - Sergio Floccari 57, Libor Kozák 64, 90
Tottenham Hotspur FC 2-1 Olympique Lyonnais 14 lutego, 21:05 (31 762)
Gareth Bale 45, 90 - Samuel Umtiti 55
SSC Napoli 0-3 FC Viktoria Plzeň 14 lutego, 19:00 (13 606)
Vladimír Darida 28, František Rajtoral 79, Stanislav Tecl 90

Fenerbahçe SK 1-0 BATE Borysów 21 lutego, 21:05
Cristian 45 (k)
mecz bez udziału publiczności
CFR Cluj 0-3 FC Internazionale Milano 21 lutego, 19:00 (11 027)
Freddy Guarín 22, 45, Marco Benassi 89
Olympiakós SFP (Pireus) 0-1 Levante UD 21 lutego, 21:05 (33 500)
Obafemi Martins 9
Liverpool FC 3-1 Zienit Sankt Petersburg 21 lutego, 21:05 (43 026)
Luis Suárez 28, 59, Joe Allen 43 - Hulk 19
FC Girondins de Bordeaux 1-0 Dynamo Kijów 21 lutego, 21:05 (11 889)
Cheick Diabaté 41
SL e Benfica 2-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 21 lutego, 21:05 (40 000)
Ola John 60, Nemanja Matić 77 - André Schürrle 75
Metalist Charków 0-1 Newcastle United FC 21 lutego, 19:00 (39 973)
Shola Ameobi 64 (k)
KRC Genk 0-2 VfB Stuttgart 1893 21 lutego, 19:00 (16 796)
Arthur Boka 45, Christian Gentner 59
Rubin Kazań 0-1 Club Atlético de Madrid 21 lutego, 18:00 (2593)
Falcao García 84
Moskwa
Steaua Bukareszt 2-0 AFC Ajax 21 lutego, 21:05 (40 000)
pd. k. 4-2
Iasmin Latovlevici 38, Vlad Chiricheș 76
Dnipro Dniepropietrowsk 1-1 FC Basel 1893 21 lutego, 19:00 (26 501)
Jewhen Sełezniow 76 (k) - Fabian Schär 81 (k)
Hannover 96 1-1 Anży Machaczkała 21 lutego, 21:05 (27 500)
Sérgio Pinto 70 - Lacina Traoré 90
Chelsea FC 1-1 AC Sparta Praga 21 lutego, 21:05 (38 642)
Eden Hazard 90 - David Lafata 17
SS Lazio 2-0 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 21 lutego, 19:00 (27 174)
Antonio Candreva 10, Álvaro González 33
Olympique Lyonnais 1-1 Tottenham Hotspur FC 21 lutego, 19:00 (38 761)
Maxime Gonalons 17 - Moussa Dembélé 90
FC Viktoria Plzeň 2-0 SSC Napoli 21 lutego, 21:05 (11 607)
Jan Kovařík 51, Stanislav Tecl 74

1/8 finału - 7 marca, 14 marca
(Losowanie - 20 grudnia 2012, 14:00 - Nyon)

FC Viktoria Plzeň 0-1 Fenerbahçe SK 7 marca, 19:00 (11 701)
Pierre Webó 81
SL e Benfica 1-0 FC Girondins de Bordeaux 7 marca, 21:05 (43 248)
Cédric Carrasso 21 (s)
Anży Machaczkała 0-0 Newcastle United FC 7 marca, 18:00 (5000)
Moskwa
VfB Stuttgart 1893 0-2 SS Lazio 7 marca, 19:00 (28 750)
Éderson 21, Ogenyi Onazi 56
Tottenham Hotspur FC 3-0 FC Internazionale Milano 7 marca, 21:05 (34 353)
Gareth Bale 6, Gylfi Sigurðsson 18, Jan Vertonghen 53
Levante UD 0-0 Rubin Kazań 7 marca, 21:05 (12 825)
FC Basel 1893 2-0 Zienit Sankt Petersburg 7 marca, 21:05 (15 008)
Marcelo Díaz 83, Alexander Frei 90 (k)
Steaua Bukareszt 1-0 Chelsea FC 7 marca, 19:00 (50 016)
Raul Rusescu 34 (k)

Fenerbahçe SK 1-1 FC Viktoria Plzeň 14 marca, 21:05
Salih Uçan 44 - Vladimír Darida 61
mecz bez udziału publiczności
FC Girondins de Bordeaux 2-3 SL e Benfica 14 marca, 21:05 (26 609)
Cheick Diabaté 74, Jardel 90 (s) - Jardel 30, Óscar Cardozo 75, 90
Newcastle United FC 1-0 Anży Machaczkała 14 marca, 21:05 (45 487)
Papiss Cissé 90
SS Lazio 3-1 VfB Stuttgart 1893 14 marca, 21:05
Libor Kozák 6, 8, 87 - Tamás Hajnal 62
mecz bez udziału publiczności
FC Internazionale Milano 4-1 Tottenham Hotspur FC 14 marca, 19:00 (18 241)
pd.
Antonio Cassano 20, Rodrigo Palacio 52, William Gallas 75 (s), Ricardo Álvarez 110 - Emmanuel Adebayor 96
Rubin Kazań 2-0 Levante UD 14 marca, 18:00 (1889)
pd.
Salomón Rondón 100, Władimir Diadiun 112
Moskwa
Zienit Sankt Petersburg 1-0 FC Basel 1893 14 marca, 18:00 (16 751)
Axel Witsel 30
Chelsea FC 3-1 Steaua Bukareszt 14 marca, 21:05 (28 817)
Juan Mata 34, John Terry 58, Fernando Torres 71 - Vlad Chiricheș 45

1/4 finału - 4 kwietnia, 11 kwietnia
(Losowanie - 15 marca 2013, 12:40 - Nyon)

Chelsea FC 3-1 Rubin Kazań 4 kwietnia, 21:05 (32 994)
Fernando Torres 16, 70, Victor Moses 32 - Bibras Natcho 41 (k)
Tottenham Hotspur FC 2-2 FC Basel 1893 4 kwietnia, 21:05 (32 136)
Emmanuel Adebayor 40, Gylfi Sigurðsson 58 - Valentin Stocker 30, Fabian Frei 34
Fenerbahçe SK 2-0 SS Lazio 4 kwietnia, 21:05 (50 530)
Pierre Webó 78 (k), Dirk Kuijt 90
SL e Benfica 3-1 Newcastle United FC 4 kwietnia, 21:05 (44 133)
Rodrigo 25, Lima 65, Óscar Cardozo 71 (k) - Papiss Cissé 12

Rubin Kazań 3-2 Chelsea FC 11 kwietnia, 18:00 (25 000)
Iván Marcano 51, Gökdeniz Karadeniz 62, Bibras Natcho 75 (k) - Fernando Torres 5, Victor Moses 55
Moskwa
FC Basel 1893 2-2 Tottenham Hotspur FC 11 kwietnia, 21:05 (36 500)
pd. k. 4-1
Mohamed Salah 27, Aleksandar Dragović 49 - Clint Dempsey 23, 83
SS Lazio 1-1 Fenerbahçe SK 11 kwietnia, 21:05
Senad Lulić 60 - Caner Erkin 73
mecz bez udziału publiczności
Newcastle United FC 1-1 SL e Benfica 11 kwietnia, 21:05 (52 157)
Papiss Cissé 71 - Eduardo Salvio 90

1/2 finału - 25 kwietnia, 2 maja
(Losowanie - 12 kwietnia 2013, 12:00 - Nyon)

Fenerbahçe SK 1-0 SL e Benfica 25 kwietnia, 21:05 (50 530)
Egemen Korkmaz 72
FC Basel 1893 1-2 Chelsea FC 25 kwietnia, 21:05 (36 000)
Fabian Schär 87 (k) - Victor Moses 12, David Luiz 90

SL e Benfica 3-1 Fenerbahçe SK 2 maja, 21:05 (55 402)
Nicolás Gaitán 9, Óscar Cardozo 35, 66 - Dirk Kuijt 23 (k)
Chelsea FC 3-1 FC Basel 1893 2 maja, 21:05 (39 403)
Fernando Torres 50, Victor Moses 52, David Luiz 59 - Mohamed Salah 45

Finał - 15 maja

SL e Benfica 1-2 Chelsea FC 15 maja, 20:45 (46 163)
Óscar Cardozo 68 (k) - Fernando Torres 60, Branislav Ivanović 90
Amsterdam, Amsterdam ArenA

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas