18 lipca 2012, 17:00 - Zdzieszowice (Stadion Miejski)
Ruch Zdzieszowice 2-0 Energetyk ROW Rybnik
Paweł Krzysztoporski 54, Leszek Juszczak 74

Ruch: Tomasz Kasprzik - Rafał Bobiński, Sebastian Polak, Michał Bachor, Paweł Krzysztoporski - Daniel Rychlewicz, Leszek Juszczak (83 Paweł Sendecki), Mariusz Kapłon (90 Mariusz Kampa), Kamil Szyndzielorz, Krzysztof Hałgas (71 Marcin Ściański) - Dawid Kiliński.

Energetyk ROW: Daniel Kajzer - Roland Kachel, Sławomir Szary, Marcin Grolik, Jan Janik (78 Jakub Steuer) - Mateusz Szatkowski (64 Marek Gładkowski), Szymon Jary (64 Tomasz Gródek), Marek Krotofil, Tomasz Kasprzyk, Kamil Kostecki - Roland Buchała.

żółte kartki: Bachor, Kiliński - Grolik, Kasprzyk, Gładkowski.
czerwone kartki: Michał Bachor (67. minuta, za drugą żółtą) - Marcin Grolik (82. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
widzów: 350.

W rundzie wstępnej (25 lipca) Ruch Zdzieszowice zmierzy się z Turem Turek.

Puchar Polski 2012/2013

źródło: własne / Sport.Nowiny.pl

sdds - 18 lipca 2012, 18:53:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ha ha!! Jeszcze Zdzichy nie zginęły!! Brawo zarząd, brawo trener, młodzież pogoniła gwiazdki!!

Rydułtowy - 18 lipca 2012, 19:10:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@GKS 71 PL: Wracajcie skąd żeście, przyjechali auslyndry.

GKS 71 PL - 18 lipca 2012, 19:21:28 - *.play-internet.pl
@Rydułtowy: Boli cię coś ?? :P
Jeśli masz jakiś problem z nami to, to twój problem.
BYŁ, BĘDZIE, JEST TYSKI GKS [ŚZP] !

eX - 18 lipca 2012, 19:23:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Zdzichy!!!! Najlepsza drużyna Opolszczyzny xD

Wieprz - 18 lipca 2012, 19:36:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W następnej rundzie powtórka zeszłorocznego ćwierćfinału Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork

hks - 18 lipca 2012, 19:38:28 - *.zdnet.azartsat.pl
Fantastyczny mecz Ruchu Zdzieszowice. ROW coś tam pykał pierwsze 15 minut potem na boisku istniała już tylko jedna drużyna. Chłopaki grając w 10 przeciwko 11 strzelaja na 2-0 (fantastyczny gol Juszczaka) udowadniając, że w piłce liczy się wiara we własne siły i ambicja, nie nazwiska i kasa. Panów Rola i Nakata na boisku widać nie było, chociaż sa nieliczni świadkowie, którzy twierdzą, że panowie ponoć jednak na boisku przebywali.

tomasz - 18 lipca 2012, 19:47:09 - *.rybnik.vectranet.pl
co to za skład wieczorek wystawił???

KRF - 18 lipca 2012, 19:52:14 - *.146.201.41.ip.abpl.pl
Gratuluję HKS-owi dobry mecz a myślałem że będzie porażka... Szkoda że MKS przegrał bo tak do Turka raczej za daleko
Jeszcze raz gratki - przede wszystkim Juhasowi!!!!

migce - 18 lipca 2012, 19:58:01 - *.navy.fastwebserver.de