18 lipca 2012, 19:46:55 - Rafal
PP: Tur 0-0 pd. k. 4-3 Kluczbork

18 lipca 2012, 17:00 - Turek (Stadion 1000-lecia)
Tur Turek 0-0 pd. k. 4-3 MKS Kluczbork

karne: 1-0 Kamil Wenger, 1-1 Rafał Niziołek, (1-1 Paweł Adamiec - obok bramki), (1-1 Adam Orłowicz - obroniony), (1-1 Dariusz Dolewka - obok bramki), 1-2 Mateusz Arian, 2-2 Cezary Książek, (2-2 Denis Kumiec - obok bramki), (2-2 Adrian Łucki - obroniony), (2-2 Dawid Mehlich - obroniony), 3-2 Piotr Wieczorek, 3-3 Adam Deja, 4-3 Tomasz Kowalski, (4-3 Damian Kaczmarek - obroniony).

Tur: 1. Michał Kołba - 5. Adrian Łucki, 18. Daniel Wojciechowski (72, 15. Piotr Wieczorek), 23. Kamil Wenger, 17. Jakub Kiełb - 7. Dawid Borys, 21. Artur Lebowski (99, 10. Paweł Adamiec), 2. Tomasz Kowalski, 8. Cezary Książek, 13. Bartosz Biel (77, 20. Dariusz Dolewka) - 9. Piotr Gląba.

Kluczbork: 22. Mateusz Abramowicz - 7. Denis Kumiec, 4. Mateusz Arian, 3. Paweł Gierak, 21. Wojciech Bzdęga - 11. Adam Orłowicz, 20. Adam Deja, 5. Rafał Niziołek, 24. Igor Jurga (77, 10. Dawid Mehlich), 9. Piotr Burski (77, 14. Michał Kojder) - 8. Tomasz Swędrowski (72, 16. Damian Kaczmarek).

żółte kartki: Kołba, Łucki - Gierak.

sędziował: Tomasz Białek (Zielona Góra).
widzów: 250.

W 21. minucie Adam Deja (Kluczbork) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Kołba obronił).

W rundzie wstępnej (25 lipca) Tur zagra z Ruchem Zdzieszowice.

Puchar Polski 2012/2013

źródło: własne / Tur Turek

karas - 18 lipca 2012, 19:49:01 - *.toya.net.pl
Kołba bohaterem tego meczu!

misio - 18 lipca 2012, 19:50:16 - *.play-internet.pl
a borys gamon nic dzis nie grał. totalny piach. dobrze ze inni w tym zespole cos pokazali, a kołba to w ogóle mecz zycia chyba zagrał! borys odejdz!!

kibic TURA - 18 lipca 2012, 19:50:32 - *.icpnet.pl
niesamowity mecz !
TUR !

wierny kib - 18 lipca 2012, 19:51:01 - *.man.konin.pl
brawo tur .i tez brawo dla bramkarza kołby

oksoks - 18 lipca 2012, 19:54:14 - *.navy.fastwebserver.de
No ponoc kluczbork miał powalczyc w tym sezonie o puchar polski. To juz chyba nie powalczy Nawet dobrze dla nich bo w nastepnej rundzie dostaliby łomot od dzieciakow ze Zdzieszowic i byłaby kolejna hanba

Hitu - 18 lipca 2012, 20:01:30 - *.Red-88-12-58.staticIP.rima-tde.net
Ladnie tur, do przodu moze cos ugraja

kkk - 18 lipca 2012, 20:04:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobry mecz gdyby nie bramkarze byłoby wiele goli juz w 90. Brawo Tur oby tak dalej

do oksoks - 18 lipca 2012, 20:16:05 - *.ipv.net.pl
oksoks gdzieś ty wyczytał że Kluczbork będzie walczył o puchary ? :O

mks2003 - 18 lipca 2012, 20:17:59 - *.252.9.216.internetia.net.pl
Dzięki mks że walczyliście do końca ale to nie da nam derbów Z Ruchem Hks . ale dzięki za walkę do końca ..;;(((

masz MKS K - 18 lipca 2012, 23:30:02 - *.146.252.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niewykorzystane sytuacje sie mszcza w meczu powinno byc 6-2 dla Kluczborka do tego ten karny niestrzelony przez Deje turek miał duźo szczęścia i dobrego bramkarza szkoda

Slavo - 19 lipca 2012, 0:30:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bravo Tur.Szkoda że nie byłem u rodziny,może byłbym na meczu.
Kibic Legii.

misio - 19 lipca 2012, 9:24:21 - *.158.217.111.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Slavo nie kibicuj temu turowi. Same lodziaki tam graja i inne twory. Tur to powinien sprawiedliwie grac w III lidze. Zawodnik z 7 ponoc strasznie falszywy czlowiek. Nie lubie tej druzyny i juz! (L)

Mks KLB - 19 lipca 2012, 16:02:10 - *.pools.arcor-ip.net
do oks oderka opole !!ty wszechwiedzacy a powiedz mi dlaczego wasza oderka nie gra w tym etapie rozgrywek pucharowych aaaaaaaaaaaa juz sobie przypominam odpadliscie z nasza druzyna rezerw tyle w temacie hehehehe tylko MKS!! a wy tylko piety lizac !!